Re: آیا خونریزی من لانه گزینی هست یا پریود شده ام?

سلام من ۱۷ روز پیش اقدام به بارداری کردم سیکل من ۲۸ روزست و من الان دوماهه اقدام به بارداری میکنم این ماه ۶ روز است که از روز پری من گذاشته و من در این ۶ روز فقط ۲ بار لکه های قهوه ای دیده ام که کم بود ولی امروز لکه قهوه ای بیشتر دیدم تست بتا منفی بود ولی هنوز پریود نشده ام مثل هر سری تا اطلاعاتی در رابطه با خونریزی لانه گزیتی خوندم امکان داره این لکه ها برای لانه گزینی باشه؟

تا زیر 7 روز تاخیر احتمال منفی کاذب بودن بی بی چک هست
در هر صورت ناچاریم صبر کنیم اگر تا روز 10 تاخیرتون هنوز خونریزی رخ نداد آزمایش دهید و درصورت منفی بودن آمپول پروژسترون برای رخداد قاعدگی
كارشناس مامايي فيروز

مهربان بانو نوشته شده:بنظرم همین سسقط بود چون خیلی کمرم درد میکرد....علتش چیه؟
علت شناخته شده ی مشخیصی ندارد ولی اغلب به اختلالات کروموزومی محصول لقاح نسبتش می دهند
كارشناس مامايي فيروز

سلام.
در حال اقدام به داری هستم. سیکل من ۲۵ روزه است. ۸ روز هستش که تاخیر در پریودی دارم. روز پنجم تاخیری بی بی چک مثبت شد. دو روز هستش که لک قهوه ای رنگ میبینم به اندازه ای که دستمال توالت کثیف میشه. آیا این لک لانه گزینی هست یا پریود شدم؟
ممنون

سلام. خسته نباشید
۱۲ مهر شروع اولین روز پریود ماه گذشتمه، ۲۹ و ۳۰ به قصد بارداری نزدیکی داشتیم، ۶ و۷ آبان لکه بینی داشتم، امروز که ۸ آبانه خونریزی دارم. درد شکم و کمرو هم زیاده، مث دوره پری. یعنی زودتر از موعد پری شذم؟؟؟ :roll:
ممنون میشم کمکم کنید گیج شدم :oops:

سلام
چرا کسی جواب منو نمیده ی سوال پرسیدماااا
من چندوقت پیش برای بارداری اقدام کردم بعدش خونریزی داشتم که دو روزه قط شد هیچ دارویی هم مصرف نمیکنم بیبی چک هم گذاشتم اما منفی, بود این خونریزی مال چیه؟؟؟ لطفاجواب بدین ممنون.

سلام من حدودا10روز بعد از لقاح لکه بینی قهوه ای،صورتی داشتم وتمام علائم بارداری رو دارم سینه هام بزرگ شدن و تغیر رنگ دارن میدن و نتیجه بی بی چک هم مثبت شد ؛این تموم شد تا دیروز بادرد پریودی مواجه شدم و خونریزی امروز دردم کمتر شده ایا باردارم؟

سلام بچه ها
يه سوال داشتم
ميخواستم بدونم يه هفته تا ١٠روز قبل از پري اگه اقدام داشته باشيم امكان بارداري وجود داره؟من معمولا پريودام ٢٦تا٢٧روزست،بعضي وقتا چند روز زودتر از موعود پريود شدم ولي ديرتر نه،فقط يه بار روز ٢٨سيكل پريود شدم كه اونم يكي دو روز قبلش لكه بيني داشتم،اين ماه من روز ١٦به بعد سيكلم اقدام داشتم الان ١٤روز ميگذره ولي هنوز پريود نشدم يعني امكان داره باردار باشم؟حتي لكه بيني هم ندارم
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان