بارداري

سلام خسته نباشيد من ماه پيش تمام علائم بارداري رو داشتم آزمايش خونم دادم مشكوك بود بعني نه منفي بود نه مثبت تامن پريود شدم اما بادفع هاي قبل فرق ميكردسيكل من ٢٥ هست امااين ماه ٢٤ شدم من امروز روز ١٤ پريوديم هست الان ١هفته است اقدام كردم براي بارداري وقتي كمي رو پا واميستم زير دلم دردميگيره امروز هم احساس ميكنم زيرشكمم كش ميادمال چيه؟؟

Re: بارداري

سلام
دوست عزیزم هرچه باشد فعلا کمکی به شک به بارداری و ... نمی کند چون خیلی زود است هنوز
اما اگر درد شدید باشد باید سونو دهید
داروی محرک تخمدان می خورید عزیزم یا خیر؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام نه من هيچ دارويي مصرف نميكنم تخمدان هم كمي درد ميكنه انگار داره كش مياد مثل سوزش اما بيشتر شبيه به كش اومدن هست امروز هم دهنم كمي ترش ميكنم نه درد هم اصلا شديد نيست انگار ميخوام پريود بشم من آپاتديس هم رو عمل كردم چندساله زير اون انگار بسوزه يا كش بياد اينجور ميشه بخيه هام انگار ميسوزن ياداره كش ميادتاحالا اينجور نشده بودم من تازه ٢هفته پيش آزمايش كامل دادم هيچ مشكلي نداشتم حتي عفونت هم نداشتم مال چيه؟؟

سلام عزيزم من آزمايشات قبل از بارداري انجام دادم يكي از تستها ميزانش خيلي با حالت نرمال تفاوت داره ميشه لطفا راهنمايي كنيد خيلي نگران شدم
CMV IGg توي آزمايش عدد 306.7 Iu/ml. نشون ميده لطفا راهنمايي كنيد

سلام نه من هيچ دارويي مصرف نميكنم تخمدان هم كمي درد ميكنه انگار داره كش مياد مثل سوزش اما بيشتر شبيه به كش اومدن هست امروز هم دهنم كمي ترش ميكنم نه درد هم اصلا شديد نيست انگار ميخوام پريود بشم من آپاتديس هم رو عمل كردم چندساله زير اون انگار بسوزه يا كش بياد اينجور ميشه بخيه هام انگار ميسوزن ياداره كش ميادتاحالا اينجور نشده بودم من تازه ٢هفته پيش آزمايش كامل دادم هيچ مشكلي نداشتم حتي عفونت هم نداشتم مال چيه؟؟

Shivam نوشته شده:سلام عزيزم من آزمايشات قبل از بارداري انجام دادم يكي از تستها ميزانش خيلي با حالت نرمال تفاوت داره ميشه لطفا راهنمايي كنيد خيلي نگران شدم
CMV IGg توي آزمايش عدد 306.7 Iu/ml. نشون ميده لطفا راهنمايي كنيد
سلام
این ملاک نیست عزیزم igm اش اگر مثبت باشد نشان از ابتلای فعلی دارد igg تماس و ابتلای قبلی یا تزریق واکسن است
CMV= ویروس سایتومگال
كارشناس مامايي فيروز

هاني جوونم نوشته شده:سلام نه من هيچ دارويي مصرف نميكنم تخمدان هم كمي درد ميكنه انگار داره كش مياد مثل سوزش اما بيشتر شبيه به كش اومدن هست امروز هم دهنم كمي ترش ميكنم نه درد هم اصلا شديد نيست انگار ميخوام پريود بشم من آپاتديس هم رو عمل كردم چندساله زير اون انگار بسوزه يا كش بياد اينجور ميشه بخيه هام انگار ميسوزن ياداره كش ميادتاحالا اينجور نشده بودم من تازه ٢هفته پيش آزمايش كامل دادم هيچ مشكلي نداشتم حتي عفونت هم نداشتم مال چيه؟؟
تشخیص درد حتما باید بالینی صورت بگیرد عزیزم اما گاهی بر اثر چسبندگی محل جراحی ...
هرچه هست به بارداری نباید مربوط باشد چراکه محل آن متفاوت است.
در بارداری رحم 12 هفته تازه از لگن بالا آمده و وارد شکم می شود. پس الان ارتباطی به محل آپاندیس نباید داشته باشد.
درد و سوزش زیر دل در صورت مزمن شدن نیاز دارد سونو دهید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشيد من ٨ماه ازدواج كردم چندبار هم اقدام كردم اما باردار نشدم همه آزمايش هاهم دادم هيچ مشكلي نداشتم بنظرتون چي بخورم كه زود باردار بشم من ماه ديگه ميخوام باردار بشم چي تجويز ميكنيد برام؟؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان