سونوگرافی

سلام من دوره 31 روزه گاهی هم 32 روزه دارم سه ماه که 20 هر ماه پریود میشم سه ماه قبل برای آزمایش و سونوگرافی رفتم سونوگرافی رو در روز 10 دوره انجام دادم که ضخامت 6 میلیمتر و تخمدان راست 16*24
و تخمدان چپ 27*17
و فولیکل 12
برای بارداری اقدام کردم اما بی نتیجه بود این ماه سونوگرافی دارم ميخواستم ببینم روز 14 سونوگرافی برم مشخص میشه کی تخم‌گذاری انجام میشه؟
و اینکه برای بدست آوردن تخمک‌گذاری از تست ال اچ هم استفاده کردم که در 14 هم دوره مثبت بود
اما نتیجه نداشت

Re: سونوگرافی

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
عزیزم با این اوصاف 14 ام سونو دهید. زودتر مشخص کننده نیست.

من زخم دهانه رحم داشتم پاپ اسمیر هم دادم که نشون داده عفونت میکروبی دارم یه دوره کامل از آنتی بیوتیک و پماد واژینال استفاده کردم اما ميخواستم بدونم با این عفونت امکان بارداری هست؟

سلام خسته نباشید من ماه قبل پریودم در حد لکه بودو این ماه رو اصلا پریود نشدم رفتم سونو دادم و نوشته بود کخ بیش از ده تا فولیکول در سایزهای پنج تا ده میلی در هر دو تخمدان وجود داره میشه تفسیرش کنید و روش درمان رو بگید

zahra61 نوشته شده:سلام خسته نباشید من ماه قبل پریودم در حد لکه بودو این ماه رو اصلا پریود نشدم رفتم سونو دادم و نوشته بود کخ بیش از ده تا فولیکول در سایزهای پنج تا ده میلی در هر دو تخمدان وجود داره میشه تفسیرش کنید و روش درمان رو بگید
سلام زهرا جون چند ماه اقدام هستی تو؟

Hamrah نوشته شده:

من زخم دهانه رحم داشتم پاپ اسمیر هم دادم که نشون داده عفونت میکروبی دارم یه دوره کامل از آنتی بیوتیک و پماد واژینال استفاده کردم اما ميخواستم بدونم با این عفونت امکان بارداری هست؟
بله اینطور نیست که هر عفونتی نازایی بیاورد
اما اگر پیش از اقدام درمانش کنید بهتر است که داروها ضمن بارداری مصرف نشود و خیالمون راحت تر باشد کلا
كارشناس مامايي فيروز

zahra61 نوشته شده:سلام خسته نباشید من ماه قبل پریودم در حد لکه بودو این ماه رو اصلا پریود نشدم رفتم سونو دادم و نوشته بود کخ بیش از ده تا فولیکول در سایزهای پنج تا ده میلی در هر دو تخمدان وجود داره میشه تفسیرش کنید و روش درمان رو بگید
تنبلی تخمدان است عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
Hamrah نوشته شده:

بله اینطور نیست که هر عفونتی نازایی بیاورد
اما اگر پیش از اقدام درمانش کنید بهتر است که داروها ضمن بارداری مصرف نشود و خیالمون راحت تر باشد کلا
ممنونم از پاسختون خانم دکتر لطف کردید
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 27 مهمان