روش ivf

سلام وقت شما بخیر من 3سال برای بارداری دارم اقدام میکنم ولی نشده عکس رنگی و ازمایشات هورمونی گرفتم خوب بوده همسرم مشکلی نداشت.من اگه بخوام برم ivfانجام بدم چون دارو زیاد مصرف میشه میگن باعث چند قلو شدن میشه مگه تخمک رو اونا خارج نمیکنن خب اگه من بخوام فقط یه تخمک دوباره وارد رحم کنن که چند قلو نشه امکانش هست من چند قلو نمیخام یکی از دلایلی که تا حالا نرفتم سراغ این روشها همینه میشه راهنمایی کنید

Re: روش ivf

اون تاحالا بهم نگفتن چه تستی هست؟ ؟من پریودم نامنظم البته بخاطرش دوفاستون مصرف میکردم 3ماه خوبه اما ماه چهارم که میخورم باز پریودم عقب میافته با وجود خوردن قرص دوفاستون علتش چیه؟؟؟؟؟جدیدن هم دردهای مقعدی دارم تیر میکشه سونو دادم گفت اندومتریوز نمیبینم بنظرتون داخل سونو معلوم نبوده امکانش هست اندومترویز باشه؟

تشخیص با درمانگر بالینی ست عزیزم
آمپول پروژسترون دو تا باهم از درماتگرتون بخواهید که بنویسند و عضلانی تزریق کنید تا پریود شوید عزیزم
( احتمالا مسبب این تاخیر تنبلی تخمدان است )
البته اگر هم باردار بودید ، صدمه ای نمی زد.
زیارتتون چه تاریخی ست؟
كارشناس مامايي فيروز

امروز رفتم پیش دکتر اما درست جواب نمیدن .برام دوتا پروژسترون نوشت.من قراره سر برج برم یعنی 1ابان نمیدونم چیکار کنم گفتم زیارت میرم گفت به من چه میخام برم کربلا اگه امشب امپول بزنم کی پریود میشم ؟

سلام .اومدم تشکر کنم من زیارت رفتم و برگشتم .خوشبختانه همون شبی که پیام دادم طبیعی پریود شدم و امپول نزدم اصلا .قبلا علائم تخمک گذاری داشتم الان اصلا ندارم فک کنم اصلا تخمکگداری ندارم .خسته شدم از بس دکتر رفتم سونوگرافی یکی بهم گفت فولیکول 10داری روز 3پریود دوباره14پریودی گفتن 10داری بازم اصلا یه سونوگرافی خوبی پیدا نمیشه نمیدونم چیکار کنم یه جا رفتم گفت خوبی یه جا دیگه میگن تخمک نداری دیوانه شدم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان