احتمال بارداری

با سلام.من یکماه گذشته با نامزدم رابطه داشتم،اما بدون دخول و خروج منی.یعنی ببخشید بصورت لاپایی،زمان پریودم مثل همیشه نبود،یعنی دل دردی نداشتم و ۲روز خون بود و ۲-۳ روز دیگش بصورت لکه بینی بود.وقتی که پاک شدم،هر چند روز لکه بینی دارم با درد زیر شکم.خیلی نگرانم که حامله باشم.اخه تاحالا سابقه این مدل لکه بینی رو نداشتم.خواهش میکنم کمکم کنید،یعنی من حاملم؟

Re: احتمال بارداری

خانوم دکتر من دوباره پریود شدم.یعنی ۲هفته از پریود قبلی که گذشت،دوباره شدم.اما هم اون پریود هم پریود الان خونریزی کم دارم و مث همیشه نیست.چند سال پیشم یکبار اینطوری شدم که تو یکماه دوبار پریود شدم.میخوام بدونم با وجود اینکه با این شرایط پریود شدم،باز هم میشه احتمال بارداری رو داشت؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید

خانوم کارشناس،ببخشید منو با سوالای عجیبم.شما فرمودید در این سیکل داروی جدیدی مصرف کردم یا خیر،من به مدت ۳هفته دارم ویتامین دی میخورم.این نامنظمی پریود میتونه دلیلش همین باشه؟ نگرانی من از باردار بودنه.خونریزی لانه گزینی به چه صورته؟من این یکماه که۲بار پریود شدم یعنی از ۴روز فقط ۲روز خون بوده اونم مقدارش کمتر از پریودای دیگم بود.میخوام بدونم این میتونه خونریزی مربوط به لانه گزینی باشه؟ یا لانه گزینی فقط به صورت لکه بینی سبک میباشد؟ کمکم کنید تروخدا.

نه ویتامین D تغییری نمی گذارد عزیزم.
در صورت شک فقط آزمایش خیالتون رو صد درصد راحت می کند عزیزم
چراکه هم مواردی داشتیم که هزار بی نظمی و شک داشته اند اما باردار نبوده اند و مورادی هم داشتیم که تا 3 ماهگی قاعدگی نرمال! داشته اند.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین من این ماه حرارت بدنم خیلی بالاس جوری که از شدت گرما کلافه شدم تا حالا اینجوری نشده بودم. علایمی نظیر سفتی و درد سینه هم دارم. بخصوص کمر درد و چند روز یبوست. تا پریودم چند روزی مونده. این علایم بارداری میتونه باشه؟
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان