Re: قطب جنینی از چند هفتگی در ساک حاملگی قابل رویت است؟

سلام.
من ۱۲ خرداد اخرین دوره قاعدگیم بوده .چون تحت نظر پزشکم متفورمین و کلوموفین مصرف کردم و دکترم گفت ۱۰ تیر بیبی چک بده و دادم مثبت بود .امروز هم بتا دادم مثبت بود اما وقتی سونو دادم گفتن یاک دیده نمیشه و ضخامت اندومتر ۱۰ میلی هستش.گفتن ۱۰ روز دیگ برا سونو برم.ب نظرتون باردارم؟

با سلام من ۳۱ سالمه و آخرین پریودیم ۱۶ خرداد بوده تا اللن ۳ بار سونو گرافی از من گرفتن که دفعه آخر سن حاملگی ۶ هفته و۳ روز تشخیص داده شد ولی نسبت به هفته ی قبلش که همین سنو گفتن هیچ تعقیری نکرده بود ساک حاملگی تشکیل شده ولی جنین دیده نمیشه از من آزمایش خون گرفتن که بتا ۲۴۶۸۴ نشون داده شده دکتر گفتن ۱ هفته ی دیگه صبر کن چون احتمال داره باردار باشی میخواستم بدونم باید چه کار کنم خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنید

الهام رنجبران نوشته شده:با سلام من ۳۱ سالمه و آخرین پریودیم ۱۶ خرداد بوده تا اللن ۳ بار سونو گرافی از من گرفتن که دفعه آخر سن حاملگی ۶ هفته و۳ روز تشخیص داده شد ولی نسبت به هفته ی قبلش که همین سنو گفتن هیچ تعقیری نکرده بود ساک حاملگی تشکیل شده ولی جنین دیده نمیشه از من آزمایش خون گرفتن که بتا ۲۴۶۸۴ نشون داده شده دکتر گفتن ۱ هفته ی دیگه صبر کن چون احتمال داره باردار باشی میخواستم بدونم باید چه کار کنم خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنید

الهام رنجبران نوشته شده:با سلام من ۳۱ سالمه و آخرین پریودیم ۱۶ خرداد بوده تا اللن ۳ بار سونو گرافی از من گرفتن که دفعه آخر سن حاملگی ۶ هفته و۳ روز تشخیص داده شد ولی نسبت به هفته ی قبلش که همین سنو گفتن هیچ تعقیری نکرده بود ساک حاملگی تشکیل شده ولی جنین دیده نمیشه از من آزمایش خون گرفتن که بتا ۲۴۶۸۴ نشون داده شده دکتر گفتن ۱ هفته ی دیگه صبر کن چون احتمال داره باردار باشی میخواستم بدونم باید چه کار کنم خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنید
سلام
عزیزم با توجه به پریودتون حدود 9-10 هفته هستید.
سونوها به نفع بارداری نرمال نیست اما چون بتاتون خیلی بالاست توصیه دارم سونوی داخلی و در مرکز معتبر تکرار کنید تا از اینکه یک بارداری پوچ است مطمئن شویم.
كارشناس مامايي فيروز

سلام من تست ادرار دادم هم صبح هم شب مثبت شد سونو واژینال دادم ساک حاملگی۴در۳ در رحم،ضخامت دولایه اندومتر۱۴مم وپرخون وضخیم میباشد،
ساک حاملگی فاقد کیسه زرده وپل جنینی میباشد وسن حاملگی براساس۴هفته و۶ روز میباشد
حالا توروخدا بهم بگین چطوری میشه بفهمم لقاح دقیقا کی صورت گرفته من ۳۰ تیر اخرین روز پریودیم بوده و پریودیام ۲۶ روز تا۳۰ روز متغییر بوده. ک میشه همین۴هفته وشش روز
ولی میخام تاریخ دقیق لقاح رو بفهمم ک کی اسپرم لانه گزینی کرده ایا بین ۵تا۱۱ روزه همین خیلی مهمه؟ خیلی حیاطیه لطفا جواب بدین چطوری بفهمم یا چ ازمایشی بدم؟؟؟

معجزه نوشته شده:ببخشید منظورتون از موارد مشابه یعنی چی؟
یعنی ممکنه حامله نباشم
خیر عزیزم
منظورم مورادی ست که در سونو مواردی که انتظار داریم رویت نمی شود اما در سونوی بعدی شواهد نرمال می شود
كارشناس مامايي فيروز

Sagharel نوشته شده:سلام من تست ادرار دادم هم صبح هم شب مثبت شد سونو واژینال دادم ساک حاملگی۴در۳ در رحم،ضخامت دولایه اندومتر۱۴مم وپرخون وضخیم میباشد،
ساک حاملگی فاقد کیسه زرده وپل جنینی میباشد وسن حاملگی براساس۴هفته و۶ روز میباشد
حالا توروخدا بهم بگین چطوری میشه بفهمم لقاح دقیقا کی صورت گرفته من ۳۰ تیر اخرین روز پریودیم بوده و پریودیام ۲۶ روز تا۳۰ روز متغییر بوده. ک میشه همین۴هفته وشش روز
ولی میخام تاریخ دقیق لقاح رو بفهمم ک کی اسپرم لانه گزینی کرده ایا بین ۵تا۱۱ روزه همین خیلی مهمه؟ خیلی حیاطیه لطفا جواب بدین چطوری بفهمم یا چ ازمایشی بدم؟؟؟
عزیزم سونوتون چون زود بوده نرمال است.
روز لانه گزینی روزی ست که تخمک با اسپرم لقاح یافته یعنی محصول لقاح از لوله ها به رحم آماده و آنجا جایگزین می شود.
که حدودا چند روز مانده به موعد قاعدگی تون است.
اما گمان کنم شما روز لقاح منظورتون است درسته؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان