لکه بینی در بارداری فوری

با سلام
یک روزه که در هفته دوازدهم بارداریم دیروز لکه بینی قهوه های داشتم امروز بیشتر شده و قرمز رنگ شده ، روزی دوتا شیاف پروژسترون استفاده میکنم الان سوالم اینه چند تا شیاف در طول ۲۴ساعت میشه استفاده کرد ؟
به نظرتون اگر همزمان با شیاف امپول پروژسترن هم بزنم تاثیرش بیشتر نمیشه و زودتر لکه بینی قطع نمیشه؟
ایا به غیر از شیاف و امپول داروی دیگه ای در قطع لکه بینی هست که بشه استغاده کرد؟
دسترسی به دکتر ندارم

Re: لکه بینی در بارداری فوری

شنبه 26 مرداد 1396, 10:34 am

با سلام
یک روزه که در هفته دوازدهم بارداریم دیروز لکه بینی قهوه های داشتم امروز بیشتر شده و قرمز رنگ شده ، روزی دوتا شیاف پروژسترون استفاده میکنم الان سوالم اینه چند تا شیاف در طول ۲۴ساعت میشه استفاده کرد ؟
به نظرتون اگر همزمان با شیاف امپول پروژسترن هم بزنم تاثیرش بیشتر نمیشه و زودتر لکه بینی قطع نمیشه؟
ایا به غیر از شیاف و امپول داروی دیگه ای در قطع لکه بینی هست که بشه استغاده کرد؟
دسترسی به دکتر ندارم

لکه بینی و خوردن زعفران

سلام من بیست نه تیر آخرین پریودم بوده امروز بیست و هشتم آزمایش بتا 54 بود از بیست و دوم لکه بینی کمی دارم نگران سلامتی بچه هستم آیا سقط شده یا عدد طبیعی است هست راستی من نمیدونستم باردارم قبلش دو تا لیوان شربت زعفرون و دم کرده پونه خورده بودم حالم بد شد دیروز جمعه تپش قلب و گرفتگی افت فشار داشتم الان خیلی نگرانم

Re: لکه بینی در بارداری فوری

رفتم دکتر گفت نباید سونو میدادی احتمال سقطو برده بالا ولی فعلا باید دوهفته صبر کنی تا ببینیم سونوت چی نشون میده زیر دستش هم چیزی حس نکرد و واقعا سونوگرافی ضرر داشته و اینکه سینه هام هم شل شده هیچ کاری نمیشه کرد تا زودتر بفهمم وضعیت بچه چجوریه راستی تو این چند روز درد زیاد داشتم و مخصوصا دیروز جوری که خیلی وقتا نمیتونستم سرپا وایسم امروز سه شنبه دردم کمتره این خوبه یا بد
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان