تو را خدا کمک کنید

تفسیر عکس رنگی رحم :cry:
هر دو fallopian tubos تا اندازه ای بزحمت از ماده حاجب پرشده ناحیه ایمسیک لوله ها باریک و قسمت دیستال پیچیده است
در کلیشه کنترل و در سری کلیشه ها هر دو لوله تا اندازه ای باز و پرمابلیته لوله راست کمتر از طرف مقابل است.
در postdrainago film ماده حاجب لوکالیزه در قسمت سانترال و پیچیدگی لوله ها باقی مانده و تخلیه و پخش دارو بکندی انجام می گیرد.

Re: تو را خدا کمک کنید

نرگسی نوشته شده:تفسیر عکس رنگی رحم :cry:
هر دو fallopian tubos تا اندازه ای بزحمت از ماده حاجب پرشده ناحیه ایمسیک لوله ها باریک و قسمت دیستال پیچیده است
در کلیشه کنترل و در سری کلیشه ها هر دو لوله تا اندازه ای باز و پرمابلیته لوله راست کمتر از طرف مقابل است.
در postdrainago film ماده حاجب لوکالیزه در قسمت سانترال و پیچیدگی لوله ها باقی مانده و تخلیه و پخش دارو بکندی انجام می گیرد.
دوست عزیزم
تشخیص با درمانگر شماست.
اما احتمال دارد اندگی گرفتگی وجود داشته باشد هم لوله ها سخت پر شده اند هم کمی دیر تخلیه شده اند.
اما بسته نبوده اند.
كارشناس مامايي فيروز

سلام ممنون میشم خیلی زود نیاز دارم ب کمکتون. قاعدگی من دو ماه یکبار اتفاق میفته. اقدام کردم واسه بارداری از کیت تخمک گذاری استفاده کردم ی خط بالا پررنگ پایین کم رنگه امکانش هست باردار بشم این زمان اگه پروژه داشته باشم؟ با توجه ب اینکه فکر کنم این علامت یعنی دارم از تخمکگذاری دور میشم خواهش میکنم جواب بدید

سلام
۲ نکته:
۱- کیت تخمک گذاری برای همه اینطور نیست که کمک کننده باشد و اگرنتیجه نامشخصی گرفتید دال بر نداشتن تخمک گذاری تون نیست
۲- اگر قرار باشد برای شما تعیین کند: اینطور است که اولین روزی که دومینخط در پررنگ ترین حالتش باشدْ‌روزمثبت شدن کیت محسوب می شود که حدود ۲۴ تا ۳۶ ساعت بعد آن تخمک رها میشود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان