اختلاف سن جنین با تاریخ پریود و سونوگرافی و مشاهده نشدن فتال پل

سلام به همگی
من با توجه به تاریخ پریودم سن بارداریم میشد 5 هفته و 2 روز و رفتم تیتر بتا دادم و 510 شد بعد از چند روز که حدودا 6 هفته میشدم به پزشک مراجعه کردم که گفت مقدار بتا پایین است و همان روز سونوی واژینال برام نوشت در سونوی واژینال کیسه زرده و ساک حاملگی دیده شد اما فتال پل قابل روئت نبود به پزشم ک مجددا مراجعه کردم گفت که احتمالا پوچ هست و در سونو گرافی گفت سن بارداری 5 هفته س و اینکه پزشکم گفت چون حالت تهوع هم نداری احتمالا پوچ هست و برام ده روز آینده دوباره سونو نوشت که برم .خیلی نگرانم ..... چقد امکان داره ک پوچ باشه؟

Re: اختلاف سن جنین با تاریخ پریود و سونوگرافی و مشاهده نشدن فتال پل

سلام خسته نباشید من خیلی نا امید شدم الان هفت هفته وشش روزم باید باشه یک و نیم هفته پیش رفتم سونو درحالی که هفته شش بود فقط ساک دیده شد بدون جفت و جنین و سنش روهم فقط 38روز اعلام کرد ده روز بعد که رفتم بازم سنش همون پنج هفته و سه روز یعنی 38روز اهلام کرد و فقط احتمال داد فتال پل ایجاد شده و اکوژن روهم فقط احتمال داد وجود داشته باشه پیش بهترین و دقیق ترین سونوگرافی هم رفتم و البته از هفته پنجم بارداریم هم خونریزی داشتم دوبار خون روشن و تا الان خون کثیف و تیره البته شدید نیست ولی کم و زیاد میشه شیاف پروژسترون هم دوتا در روز استفاده میکنم الان دیگه فک میکنم رشدی وجود نداره و همش الکیه و باید منتظر کورتاژ یا سقط. باشم شوهرم گرید3داواریکسلگرید3داشتهگذشت 70روز از عملش باردار شدم دکترم گفت حتما شوهرت کامل درمان نشده و نطفه ضعیفه دل نبند احتمال سقط زیاده.خیلی ناراحتم کمکم کنین

سلام
دوست عزیزم چون متاسفانه پیشرفت بارداری در دو سونو نرمال نبوده، در این مواقع با اختلاف 1 هفته از قبلی در مرکزی متفاوت سونو انجام می شود(واژینال بهتر است)اگر تائید کرد بری سقط اقدام می شود.
نگران نباشید عزیزم این تجربه زنان بسیاری ست و خیلی رایج است.
انشالله به زودی بارداری نرمال دیگری را پیش می برید
كارشناس مامايي فيروز

Re: اختلاف سن بارداری با تاریخ پریود و سونوگرافی

سلام خسته نباشید من ۰۵/۱۰رفتم سونو برای قلب جنین...خداروشکر خوب بود
اخرین پریودی من ۰۳/۱۸بوده و در اون روز سن بارداریم ۷ هفته و۵روز بود درصورتی ک در سونوگرافی گفت ۷ هفته و ۱ روز...ایا سونوگرافی از روز لقاح میگه؟؟؟من سیکلم ۳۰ روزه ومنظمه اگه از روزه لقاحه من روز ۴ سیکل پریود بودم وبدونه نزدیکی چ جوری امکان بارداری هس لطفا واضح واسم توضیح بدین ممنون❤

سلام
از روز اول قاعدگی
یک قرار داد است
لحاظ می شود که حدودا تخمک گذاری 2 هفته بعد از آن است اما این یک قرار داد است
مثلا اگر گفته می شود در 7 هفته باید قلب رویت شود منظور همان 7 هفته ی قرار دادی ست نه از لقاح
وگرنه اگر باشد از لقاح بشمارند مثلا باید بگویند از 5 هفته قلب رویت می شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام من۲۹سال دارم ودومین بارداریم هست،باپریودی های منظم.در۶تیر یک رابطه ی محافظت نشده داشتم وقرص اورژانسی مصرف کردم و۱۵تیر پریود شدم وبعد اون اقدام به بارداری کردم والان باردارم ولی تاریخ سونو دوهفته بیشترازتاریخ اولین روز پریودیم نشون میده ایا امکان داره که همون تاریخ قبل پریودیم باردار بوده باشم؟؟لطفا جواب بدین ممنون.

Hads نوشته شده:سلام من۲۹سال دارم ودومین بارداریم هست،باپریودی های منظم.در۶تیر یک رابطه ی محافظت نشده داشتم وقرص اورژانسی مصرف کردم و۱۵تیر پریود شدم وبعد اون اقدام به بارداری کردم والان باردارم ولی تاریخ سونو دوهفته بیشترازتاریخ اولین روز پریودیم نشون میده ایا امکان داره که همون تاریخ قبل پریودیم باردار بوده باشم؟؟لطفا جواب بدین ممنون.
سلام دو سونوی زیر 14 هفته که قلب دیده شده برام بفرستید لطفا و اولین آزمایش بتاتون رو .
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان