Re: علايم بارداري يا قاعدكي

سلام لطفا راهنماییم کنین. من ۱۱ماهه ک دارم برای بارداری اقدام میکنم. ازمایش و سونوگرافی هم رفتم و گویا مشکلی ندارم برای باردار شدن.دوماهه ک قرص کلومیفن مصرف میکنم.از روز۵پری روزی دوتا ب مدت۵ روز.و تقریبا یکروز درمیون نزدیکی داریم. ب نظرتون باز هم مصرف قرص رو ادامه بدم؟
خیلی نگرانم.لطفا کمکم کنین

سلام
عزیزم همسرتون هم باید آزمایش اسپرم دهند
در ضمن شاید مشکل همین است که موجب شده کلومیفن تجویز شود( یعنی نداشتن تخمک گذاری مرتب)
که اگر این وجود دارد باید برای کمک به تخمدان، درمان را ادامه دهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام
ببخشید من اواخر پریودی دوماه پیشم تغییر آب وهوا داشتم و تو یه محیط جدید ساکن شدم، ماه بعدش درست همون تاریخ علائم پریودی مثل درد کمر، سردرد،دلدرد و داشتم ولی خونریزی نداشتم، الان که دوماه گذشته بازم این ماه علائم پریودی رو دارم ولی خونریزی ندارم، دخترم هستم یعنی احتمال بارداری وجود نداره برا من، میخواستم ببینم میتونین راهنمایی کنین، اخه همیشه پریودی دقیق و منظمی داشتم و اولین باره این مشکل پیش اومده

سلام
ببخشید من اواخر پریودی دوماه پیشم تغییر آب وهوا داشتم و تو یه محیط جدید ساکن شدم، ماه بعدش درست همون تاریخ علائم پریودی مثل درد کمر، سردرد،دلدرد و داشتم ولی خونریزی نداشتم، الان که دوماه گذشته بازم این ماه علائم پریودی رو دارم ولی خونریزی ندارم، دخترم هستم یعنی احتمال بارداری وجود نداره برا من، میخواستم ببینم میتونین راهنمایی کنین، اخه همیشه پریودی دقیق و منظمی داشتم و اولین باره این مشکل پیش اومده

سلام

سلام دوست خوبم من یک سوال دارم خدمتتون... من روز ۸تیر روز تخمک گذاریم بوده و برای بارداری اقدام کردم و سیکل قاعدگیم ۲۸روز است و الان من یک روز زودتر یک لخته خون خیلی کم و همراه با لک دیدم امکانش هست نمیدونم این علائم بارداری یا لانه گزینی و بارداری خیلی استرس دارم اگر میشه جواب سوال منو بدید ممنون میشم.

mahnaz76 نوشته شده:از وقتی هم که کلومیفن رو مصرف میکنم پری هام بهم ریخته.اوایل هر28روز میشدم.ولی الان یا30یا33روزه میشم.میخواستم ببینم از عوارض قرصه؟
بعید است اما خوب به هر حال داروی هورمونی احتمال تغییر روی سیکل را ایجاد می کند
كارشناس مامايي فيروز

Maryam jafari نوشته شده:سلام دوست خوبم من یک سوال دارم خدمتتون... من روز ۸تیر روز تخمک گذاریم بوده و برای بارداری اقدام کردم و سیکل قاعدگیم ۲۸روز است و الان من یک روز زودتر یک لخته خون خیلی کم و همراه با لک دیدم امکانش هست نمیدونم این علائم بارداری یا لانه گزینی و بارداری خیلی استرس دارم اگر میشه جواب سوال منو بدید ممنون میشم.
اگر ظرف 3-4 روز پس از آن به خونریزی تبدیل نشود بله احتمال بارداری هست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 25 مهمان