میشه جواب منم بدید لطفاااااا

با سلام و روز بخیر
تاریخ آخرین پریود من ۲۶ارديبهشته،از روز ۱۲کيت تخمک گذاری مثبت شد و شب درميون نزدیکی داشتیم صبح ۱۴پريود کیت به پررنگ ترین حالت رسید ولی نزدیکی ما شب قبل بود و از اون به بعد کیت منفی شد
۱۲ روز بعد از مثبت شدن کیت بی بی چک مثبت شد و سه روز بعد از اون یعنی روز ۲۸ پری بتا ۲۷۷ بود این عدد خوبه؟؟
روز ۲۹ پری که باید ۴هفته میبودم حدودا دکترم سونو واژينال انجام دادن و گفتن ۴هفته و ۶روز و ساک حاملگي و ... و جنین و قلب رو هم ديدن طبیعیه تو این زمان؟؟؟؟
۷تير هم واسم سونو مجدد نوشتن که انشاالله ضربان قلب رو هم ببینن ولی این بار واژينال نیست.
سال گذشته من سابقه بارداری پوچ داشتم و یک ماه قبل هفته ۱-۲ سقط شد این ماه استراحتم بوده.
اینم بگم که بدون خونریزی و لک بینی دکترم شیاف پروژسترون و دوفاستون تجویز کردن
چند روز پیش فک کنم موعد پری زیر دلم تیر کشید چند مشکلی هست به نظرتون؟
آخرین ويرايش توسط 1 on Shams, ويرايش شده در 0.

Re: میشه جواب منم بدید لطفاااااا

سلام
عزیزم بتا که نرمال بوده
دیده شدن جنین هم نرمال است البته انتظار داشتیم قلب مثلآ 1 هفته دیگر رویت می شد
در هر صورت فعلا مورد آنرمالی ندارید خداروشکر
جهت پیشگیری بهتون دادند پروژسترون خودش درد رو هم تا قدری کاهش می دهد.
كارشناس مامايي فيروز

Re: سن بارداری

سلام و خسته نباشید
من 9خرداد پریودیم بوده چند وقته که اقدام کردم برای بارداری 7تیر بی بی چک مثبت شد و ازمایش تیترم 108 اما لک بینی داشتم از همون 7 توم
و 8تیر خونریزی کردم وفرداش باز لکه بینی تا کنون و دکتر گفت تیتر رو تکرار کن بعد از 48 ساعت تیتر شد804 و بهد از 72 ساعت 3300 بود دکتر بهم شیاف داد اما 14تیر سونو کرد گفت چیزی نمیتونم پیدا کنم فقط رحم ضخیم شده خیلی نگرانم حاملگیم درسته بازهم تیتر رو تکرار کنم؟

سلام خسته نباشید من الان هشت هفته باردارم ک سه روز پیش اولین سنو حاملگی انجام دادم ک اندازه crlبرابر یا 16میلی متر بود ولی ساک حاملگی با اختلاف کمتراز 5میلیمتر کوچک است خیلی نگرانم میشه راهنمایم کنید باید چکار کنم درضمن جنین ضربان قلب نرمال دارد اما چرا ساک حاملگیم کوچک است توروخدا جوابم بدین

زهرا بیراتی نوشته شده:سلام خسته نباشید من الان هشت هفته باردارم ک سه روز پیش اولین سنو حاملگی انجام دادم ک اندازه crlبرابر یا 16میلی متر بود ولی ساک حاملگی با اختلاف کمتراز 5میلیمتر کوچک است خیلی نگرانم میشه راهنمایم کنید باید چکار کنم درضمن جنین ضربان قلب نرمال دارد اما چرا ساک حاملگیم کوچک است توروخدا جوابم بدین
سلام
دوست عزیزم اگر اندازه جنین نرمال بوده و به سن بارداری می خورده و قلب هم داشته نگران نباشید
در ثانی حدود 11 تا 13 هفته هم سونوی غربالگری می دهید و آرامش بیشتری پیدا می کنید انشالله
كارشناس مامايي فيروز

Re: سن بارداری

طاهی نوشته شده:سلام و خسته نباشید
من 9خرداد پریودیم بوده چند وقته که اقدام کردم برای بارداری 7تیر بی بی چک مثبت شد و ازمایش تیترم 108 اما لک بینی داشتم از همون 7 توم
و 8تیر خونریزی کردم وفرداش باز لکه بینی تا کنون و دکتر گفت تیتر رو تکرار کن بعد از 48 ساعت تیتر شد804 و بهد از 72 ساعت 3300 بود دکتر بهم شیاف داد اما 14تیر سونو کرد گفت چیزی نمیتونم پیدا کنم فقط رحم ضخیم شده خیلی نگرانم حاملگیم درسته بازهم تیتر رو تکرار کنم؟
سلام
عزیزم با این حساب باید شروع بارداری شما رو طبق قرار داد از همان 9 خرداد بشماریم و تا امروز سن بارداری تون:6 هفته و .. است و در سونو باید جنین و کیسه زرده داخل ساک رویت شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 38 مهمان