Re: اندازه ی فولیکول

سلام خسته نباشید کارشناس گرامی من الان 3 روز از پریودم میگذره و پریود نشدم بی بی چک هام هم منفیه و هنوز علائمی ندارم دوره پریودم 26 روزه هست بنظرتون باردار نیستم یا هنوز برای تست زوده ؟ کی تست کنم ؟در ضمن در پریودی هم دارم

میخوام مامانی شوم نوشته شده:سلام خسته نباشید کارشناس گرامی من الان 3 روز از پریودم میگذره و پریود نشدم بی بی چک هام هم منفیه و هنوز علائمی ندارم دوره پریودم 26 روزه هست بنظرتون باردار نیستم یا هنوز برای تست زوده ؟ کی تست کنم ؟در ضمن در پریودی هم دارم
بی بی چک تا 7 روز تاخیر ممکنه منفی کاذب نشان دهد.
در کل اگر تا به حال تاخیر 3 روزه نداشته اید احتمال بارداری هنوز هست
در غیر این صورت بی نظمی قاعدگی ست
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید مرسی که جواب دادید کارشناس گرامی.من بعد 3 روز تاخیر پریود شدم میخواستم بپرسم من و شوهرم که بالا توضیح دادم ازمایش دادیم و مشکلی نداشتیم با این همه دارو و آمپول چرا حامله نشدم ؟؟ آیا باز به دکتر مراجعه کنم یا از راه گیاه درمانی استفاده کنم .این ماه خیلی امید داشتم که باردار میشم ولی نشد به نظرتون مشکل از چیه ؟

سلام خسته نباشید.
من 5 ماه که در حال اقدام برای بارداری هستم.
این ماه سونوگرافی رفتم سایز فولیکول غالب در 14هم سیکلم 22 بود.
الان 2 روز مونده به پریودیم. علائم پریودی دارم ترشح و سردرد و بی حوصلگی.
آیا من باردار نیستم? مشکل کجاست خیلی نگرانم

sima60 نوشته شده:سلام به كارشناس عزيزمون. خسته نباشيد. من عضو جديدم. ٣٤ساله و يك دختر ٩ساله دارم. چهار ماهي ميشه بطور جديد براي بارداري اقدام كردم در اوايل درمان دكتر طي معاينه گفتن كه تنبلي خيلي خفيف دارم. دوره اول كلوميفن خوردم سمت چپ فوليكول ١٥و راست دوتا ١٨ميلي داشتم. ماه دوم لتروزول جايگزين شد و يك عدد امپول hcg،كه چپ چند تا فوليكول١٧و١٨ و سمت راست دوتا٢١،٢٢ميلي داشتم. نتيجه نگرفتم ماه بعد متوجه شديم همسرم واريكوسل چپ گريد٣دارن. و زود جراحي شدن و نتيجه ي جراحي خيلي خوب هست. اين ماه من سه روز پيش من هم عكس رنگي رحم گرفتم و سالم و بي مشكل بود خداروشكر. استرس دارم. امروز روز سيزده پريودي منه. سمت چپ تعدادي فوليكول ريز داشتم و سنت راست دوتا١٥ميلي،دكتر گفت ممكنه تخمك گذاري ديرتر اتفاق بيفته. از روز بعد يك روز درميون اقدام داشته باشيد تا ٢١.
آيا احتمال رشد فوليكولها هست؟
آمگه نه اينجوريه كه تخمك گذاري از وسط سيكل شروع ميشه من نميدونم سيكلم رو چجوري حساب كنم
ماه قبل ١٠ ارديبهشت پريود شدم و اين سري ٨ خرداد. الان سيكل من چند روزه اس؟؟؟؟

خييليييييي ممنون. خدا سلامتي بهتون بده كه ماها رو راهنمايي ميكنيد
دوره هاي قبلي پريودم،سه ماه قبل،هر ماه١٦ ميشد. بعد از عيد شد يازدهم دوازدهم،و اين ماه شد هشتم. دوره هاي من چند روزه اس؟؟؟؟؟سيكل تخمك گذازيم رو هم بهم بگيد ممنون ميشم.
هميييشه تو چندماه قبل١٦هرماه بودم. بعد از عيد دوسه رور جابجا شده فقط.
م

میخوام مامانی شوم نوشته شده:سلام خسته نباشید مرسی که جواب دادید کارشناس گرامی.من بعد 3 روز تاخیر پریود شدم میخواستم بپرسم من و شوهرم که بالا توضیح دادم ازمایش دادیم و مشکلی نداشتیم با این همه دارو و آمپول چرا حامله نشدم ؟؟ آیا باز به دکتر مراجعه کنم یا از راه گیاه درمانی استفاده کنم .این ماه خیلی امید داشتم که باردار میشم ولی نشد به نظرتون مشکل از چیه ؟
عزیزم سونوتون به نفع داشتن تخمک گذاری بوده
با این فرض هم باز ممکن است بارداری زمان ببرد کما اینکه اگر این ماه اولین ماهی باشد که تخمک گذاری درستی داشتید ؛ انتظار 4 ماه پس از این نامعقول نیست.
(چه بسا زوج هایی که هیچ مشکلی ندارند و تا 4-5 ماه خیلی عادی منتظر می مانند)
پس نگران و ناامید نباشید و به درمان ادامه دهید
اگر هم خیلی بخواهید پیگیری کنید ؛ عکس رنگی از رحم جهت بررسی باز بودن لوله های رحمی توصیه می شود
كارشناس مامايي فيروز

فری جون نوشته شده:سلام خسته نباشید.
من 5 ماه که در حال اقدام برای بارداری هستم.
این ماه سونوگرافی رفتم سایز فولیکول غالب در 14هم سیکلم 22 بود.
الان 2 روز مونده به پریودیم. علائم پریودی دارم ترشح و سردرد و بی حوصلگی.
آیا من باردار نیستم? مشکل کجاست خیلی نگرانم
سلام
از نظر تخمک گذاری خوب بودید
اما در کل بارداری زمان می برد و ممکن است بدون هیچ مشکلی لااقل 4-5 ماه منتظر بمانید.
و نیز برای رخداد یک بارداری باید 3 فاکتور نرمال باشد:
1) تخمک گذاری
2) لوله های رحمی
3) اسپرم همسر
كارشناس مامايي فيروز

sima60 نوشته شده:
sima60 نوشته شده:سلام به كارشناس عزيزمون. خسته نباشيد. من عضو جديدم. ٣٤ساله و يك دختر ٩ساله دارم.
چهار ماهي ميشه بطور جديد براي بارداري اقدام كردم در اوايل درمان دكتر طي معاينه گفتن كه تنبلي خيلي خفيف دارم.
دوره اول كلوميفن خوردم سمت چپ فوليكول ١٥و راست دوتا ١٨ميلي داشتم. ماه دوم لتروزول جايگزين شد و يك عدد امپول hcg،كه چپ چند تا فوليكول١٧و١٨ و سمت راست دوتا٢١،٢٢ميلي داشتم. نتيجه نگرفتم ماه بعد متوجه شديم همسرم واريكوسل چپ گريد٣دارن. و زود جراحي شدن و نتيجه ي جراحي خيلي خوب هست. اين ماه من سه روز پيش من هم عكس رنگي رحم گرفتم و سالم و بي مشكل بود خداروشكر. استرس دارم. امروز روز سيزده پريودي منه. سمت چپ تعدادي فوليكول ريز داشتم و سنت راست دوتا١٥ميلي،دكتر گفت ممكنه تخمك گذاري ديرتر اتفاق بيفته. از روز بعد يك روز درميون اقدام داشته باشيد تا ٢١.
آمگه نه اينجوريه كه تخمك گذاري از وسط سيكل شروع ميشه من نميدونم سيكلم رو چجوري حساب كنم

دوره هاي قبلي پريودم،سه ماه قبل،هر ماه١٦ ميشد. بعد از عيد شد يازدهم دوازدهم،و اين ماه شد هشتم. دوره هاي من چند روزه اس؟؟؟؟؟سيكل تخمك گذازيم رو هم بهم بگيد ممنون ميشم.
م

سلام
سیکلهای 16 ام و .. همه 30 روزه بوده، سیکل قبلی تون 29 روزه بوده اما برای شما نمی شود از روی طول سیکل و ... تخمک گذاری رو مشخص کرد.
سونو دقیق تر می گوید: بله از حدود 17 به بعد سیکل انتظار تخمک گذاری تون می رفته
در کل برای اینکه شانس بارداری تون رو زیاد کنید یک شب درمیان اقدام داشته باشید
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
sima60 نوشته شده:
sima60 نوشته شده:سلام به كارشناس عزيزمون. خسته نباشيد. من عضو جديدم. ٣٤ساله و يك دختر ٩ساله دارم.
چهار ماهي ميشه بطور جديد براي بارداري اقدام كردم در اوايل درمان دكتر طي معاينه گفتن كه تنبلي خيلي خفيف دارم.
دوره اول كلوميفن خوردم سمت چپ فوليكول ١٥و راست دوتا ١٨ميلي داشتم. ماه دوم لتروزول جايگزين شد و يك عدد امپول hcg،كه چپ چند تا فوليكول١٧و١٨ و سمت راست دوتا٢١،٢٢ميلي داشتم. نتيجه نگرفتم ماه بعد متوجه شديم همسرم واريكوسل چپ گريد٣دارن. و زود جراحي شدن و نتيجه ي جراحي خيلي خوب هست. اين ماه من سه روز پيش من هم عكس رنگي رحم گرفتم و سالم و بي مشكل بود خداروشكر. استرس دارم. امروز روز سيزده پريودي منه. سمت چپ تعدادي فوليكول ريز داشتم و سنت راست دوتا١٥ميلي،دكتر گفت ممكنه تخمك گذاري ديرتر اتفاق بيفته. از روز بعد يك روز درميون اقدام داشته باشيد تا ٢١.

م

سلام
سیکلهای 16 ام و .. همه 30 روزه بوده، سیکل قبلی تون 29 روزه بوده اما برای شما بهتره از روی طول سیکل و ... تخمک گذاری رو مشخص نکنیم(البته بی نظم هم نیستید)
سونو دقیق تر می گوید: بله از حدود 17 به بعد سیکل انتظار تخمک گذاری تون می رفته
در کل برای اینکه شانس بارداری تون رو زیاد کنید یک شب درمیان اقدام داشته باشید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید.
من این ماه 3 روز پریودیم عقب افتاد فکر میکردم حامله ام.
چون تا حالا سابقه نداشته پریودیم عقب بیوفته.من همیشه 2 الی 3 روز پریودیم جلو میفته.
اما الان پریود شدم.
خیلی ناراحتم.
چرا این ماه اینطوری شد? یعنی اتفاقاتی افتاده?
تخمک گذاری مم خوب بود فولیکول 22 داشتم. خیلی از علائم حاملگی رو هم داشتم. واقعامطمئن بودم که حامله م.

سلام
دوست عزیزم خیلی از خانم ها چنین وضعیتی پیدا می کنند اصلاً 1 بار آن ، نگرانی ندارد.
مهم این است که سلامت باروری داشته اید پس انشالله در ماههای بعد نتیجه می گیرید.
اگر از 4 ماه کذشته می شود همسرتون هم آزمایش بدهند
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 43 مهمان