سلام کارشناس عزیز

سلام خانم کارشناس عزیز من روز های هشتم ونهم قاعدگی دوامپول گنال زدم واز روز پنجمم هم شبی دوتا لتروزول خوردم که روز دهم پریدم دوتا فولیکول بیست وسه وبیست وپنج داشتم که دوتا امپول هاس سی جی زدم ودوروز بعد رفتم برای ای یو ای حالا اون روزی که ای یو ای انجام شد لک قهوه ی دیدم یک روز قطع شد و الان پنج روزه که ای یو ای کردم ودوروزه دوباره لک کوچک قهوه ی میبینم میخواستم بدونم علتش چیه فقط دوتا از مهره های پایین کمرم هم در دمیکنه یعنی من باردارنشدم تورا خدا کمکم کنیدیعنی جواب ای یو ای منفی میشه؟

خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

Re: سلام کارشناس عزیز

سلام
عزیزم لک های الان نه موید بارداری ست نه منتفی کننده ی آن .
فقط بعد از گذشت 2 هفته و در صورت تاخیر با دادن تست است که شک به بارداری مون رد یا تائید شود.
پروژسترون هم می خورید یا شیاف مصرف می کنید؟
كارشناس مامايي فيروز

شیاف مصرف میکنم روزی یک دونه خانم کارشناس الان چکار کنم لکه بینی قطع بشه یعنی باید استراحت کنم یا میتونم کارهای سبک انجام دهم من نمی دونم باید چکار کنم اخه این لکه ها چیه؟ممنون از پاسخ گویتون
خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

کمی لکه بینی بعد از پروسه ی iui قابل انتظار است (نه به علت مشکل در سیر بارداری و ...) به علت همان پروسه انجام(از خود دهانه ی رحم، اغلب ناشی می شود)
مثل لکه بینی اندکی که برخی پس از انجام پاپ اسمیر یا حتی گذاشتن وسیله معاینه داخل واژن ، پیدا می کنند.یعنی لزومآً اینطور نیست که از داخل رحم باشد.
معمولا هم منع کارهای سبک را نمی دهند.البته باید درمانگر خودتون رو مطلع کنید عزیزم.حتی با تماس به منشی پزشکتون و ...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان