Re: من هفته 6 هستم یا هفته هفتم؟کارشناس عزیز لطفا کمک کن.

چیزی که خوب است این است که اگر بارداری عادی با جنین و ضربان قلب بخواهد باشد باید 1 هفته پس از اینکه جنین رویت شد، حتما ضربانش رویت شود(و به این شکل معطل نمی مانیم عزیزم)
در مورد احتمال: با توجه به توضیحات پست قبلم، واقعیت این است که احتمال برآورده شدن انتظارات ما در سونو ، کمتر از حالت عادی ست.اما خوب تجربه نشون داده که نمی تونیم پیشتر قضاوت کنیم.پس توکل به خدا .مارو هم باخبر کنید عزیزم

كارشناس مامايي فيروز

سلام متاسفانه من در 26 شهریور خونریزیم شروع شد و دکترم به من شیاف سیکولوزیست دادن و گفتن استراحت کنم و در تاریخ 7/5رفتم سونو گفتن جنین رشدش متوقف شده و ساک حاملگیم یک میلی متر هم کوچکتر شده بود و دکترم گفت اگر بخواین می تونم کورتاژ کنم و محصول کورتاژ و بفرستن برای آزمایش تا علت سقط مشخص بشه زودتر و من قبول کردم .این دومین سقط من است خیلی ناراحتم آیا علتش مشخص میشه با این آزمایش ؟لطفا لطفا کمکم کنین

قبل بارداری که من و همسرم آزمایش داده بودیم همه چی خوب بود جز حرکت اسپرم همسرم که25بود در حالی که نرمالش از 40تا60است ولی تعدادش دکتر گفت خیلی خوبه و همسرم قرص الکارنیتین و ویتامین eمصرف کرده بود و در ضمن همسرم سابقه دیابت داره و قرص مصرف میکنه علت چی میتونه باشه؟بارداری قبلیم هم هفته دهم جنین قلبش نزده بود؟لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم

سلام
دوست عزیزم ! ان شاء الله که به زودی خبر خوش بارداری بعدی تون رو بدهید که سلامت و خوش هم به پایان ببریدش.
بررسی محصولات سقط درست است که الزام دارد (اگر مقدور باشد) اما اینطور نیست که علت از روی آن لزوماً کشف شود.آزمایشاتی که مادر انجام می دهد، عکس رنگی از رحم، بررسی ویروسها و فاکتورهای انعقادی مادر و سایز پیگیری های سقط راجعه است که کمک کننده است.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خدمت شما مشاور محترم.محصولات کورتاژ رو که به آزمایش داده بودیم جوابش نرمال بود دکترم من رو به یه متخصص ایمونولوژی فرستادند و اون دکترم چند تا آزمایش برام دارند که با جوابشان براتون مس نویسم لطفا برام بگین یعنی چی؟ MAHFER C677T:Mutant homozygote MAHFER A1298C:heterozygote

this person has 4G/4Ggenotype at position 675/Mutant homozygote for G/A allele at position -884: pAL- 1
factor in mutanation :normal homozygote
Factor v Leyden mutation :normal homozygote
چند تا آزمایش ورود هم دادم فعلا این آماده است لطفا تا زمانی که ببرم دکترم ببینه نمی تونم صبر کنم لطفا برام بگین اینا یعنی چی؟
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان