Re: كمپين شاد "ما بچه مي خوايم"

f.s نوشته شده:
ماهان نوشته شده:سلام خوبید دوست ای گلم سمیرا نسیم فاطمه بقیه او فراموش کردم ایشالا همه به آرزوشون بر سن پسرم ماهان الان سه ماه شه یادش به خیر م یومدم اینجا داد دل میکردم
سلام ماهان جان ممنون که یادی ازم کردی خوش به حالت من که هنوز در انتظارم امیدوارم پسرت را داماد کنی برای منم دعا کن
سلام فاطمه جونم خوبی من همیشه به یاد تو و سمیرا و متینا هستم ایشالا به زودی خوش خبر باشید

nasim-irani نوشته شده:
مامان السا نوشته شده:سلام من اسمم الهام و 5 سال ازدواج کردم این ماه برای بارداری اقدام کردم بعد اینکه 4 روز از پری عقب افتاد از بی بی چک استفاده کردم خطش خیلی کمرنگ بود آزمایش هم دادم عدد 157 رو نشون داد به نظرتون من باردارم؟؟؟ آخه همش دردای پریودی دارم
مبارک باشهههه عزیزم. به سلامتییییییییییییی
خدارو شکر مامان السا بهت تبریک میگم خدا کنه منم همچین روزایی رو ببینم :oops:

سلام دوستان چقدحالم گرفتس چراعیچکس نیست خسته شدم از بس صبرکردم پس کی خدابمن هم نگاه مسکنه تنهایی سخته شخت ترحرف مردم بیکار.ازهمه دلم گرقته همش همه دلرن زایمان میکنن یا باردارن.....اینم لزدوست واشنا ک تیکه میندلزن شوهرم میگه توزیادی حساسی پشتم نیستای خداااااا.فقط منم...عیشکی نیس لینجا:(
خدایا لطفاااا... من نی نی میخام ..فقط دخترباشه مرسی

نکنه همه باردارشدن فثط من موندم.دخترعموم بارداریوداضن ب من نگفتن بجس پسره انقدقیافه میگیره تیکه میندازه.....اضن منکه دختریم پسرنمیخام اگرنه اینثددلم میسوزوندن
خدایا لطفاااا... من نی نی میخام ..فقط دخترباشه مرسی
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان