رابطه جنسی

سلام.وقت بخیر.ببخشید.من بازهم مزاحم وقتتون شدم.اما نیاز به راهنمایی دارم
من 25سالمه.یک سال عقد بودم( در دوران عقد میل جنسی خوبی داشتم و به محض لمس شدن تحریک میشدم)اما نزدیک به یک سالو هشت ماهه ک ازدواج کردم و از وقتی دخول صورت گرفته همیشه رابطه جنسیم با سوزش بوده.از طرفی میل جنسیم خیلی کمه.در ماه شاید ماهی یک بار اون هم با زحمت زیاد بتونم تحریک شم و رابطه داشته باشم.رابطه جنسیم چه وقتی که تحریک بشم چه تحریک نشم همراه با سوزش زیادیه و غیر قابل تحمله.اما به محض تمام شدن نزدیکی دیگه هیچ گونه سوزشی ندارم.ینی درواقع فقط هنگام دخول سوزش دارم.قبلا عفونت ادراری داشتم و برطرف شد. فکر نمیکنم این سوزش وحشتناک از عفونت باشه. چون اصلا ترشح غیر عادی ندارم.در ضمن سه ماه باردارم و حالا دیگه اصلا نمیتونم نزدیکی داشته باشم چون بدتر هم شدم. به دکتر مام هم گفتم معاینم کرد اما اون هم گفت چیزی نیست. ولی اخه مگه میشه چیزی نباشه.پس این سوزش برای چیه.این میل جنسیم که از 100 شده 10 چطور اینطور شده. نمیدونم باید چکار کنم.شوهرمو خیلی دوست دارم و نمیخوام بخاطر رابطه جنسیم هیچ گونه خللی ب زندگیم وارد شه.نمیدونم دلیل این سردمزاجی چیه .چرا اصلا تحریک نمیشم؟! : :cry:

یا امام رضا ...کاش هرجا پنجره ای بود رو به گنبد طلای ات باز میشد...
السلام علیک یا علی بن موسی الرضا

Re: رابطه جنسی

سلام
دوست عزیزم سوزش می تواند ثانویه به همین تحریک نشدن و در نتیجه نداشتن ترشحات لازم برای رابطه، باشد.و اگر کاهش میل جنسی تون رو درمان کنید خود این مساله هم درمان شود(چه بسا که در معاینه هم مشکلی نداشتید)
تا به حال از طب سنتی در این زمینه کمک گرفته اید؟(گاهی یک اصلاح مزاج ، کمک زیادی می کند)
كارشناس مامايي فيروز

سلام. من قبلا هم خدمتتان عرض کردم که چه تحریک بشم و چه نشم باز این سوزش رو دارم.گاهی خیلی خیلی تحریک میشم و بدنم مرطوب میشه اما در هر دو صورت سوزش وحشتناکی دارم
در مورد طب سنتی، نه هیچی نمیدونم و تاحالا استفاده نکردم.
اگر راهنماییم کنید ممنونتون میشم

دوست عزیزم ! اگر اینطوره سوال دارم که معاینه گرتون دقیق بوده است؟ منظورم این است که زخمی یا التهابی در ورودی مجرای واژن ممکن است چنین سوزش زیادی را ایجاد کند(چراکه می فرمایید حتی اگر مرطوب هم باشید این مشکل وجود دارد)
طب سنتی هم جهت تحریک کافی و افزایش میل جنسی کمک می کند اما اگر زمان تحریک هم چنین سوزشی هنوز وجود دارد ممکن است مشکل التهاب یا زخم یا ... باشد.
حین معاینه و اسپکلوم گذاری هم سوزش داشتید؟
كارشناس مامايي فيروز

از اینکه وقت میزارید و با صبر و حوصله جواب میدید واقعا ازتون ممنونم
بله حتی دکتر معاینه میکنه باز سوزش دارم :cry:

سلام مامای عزیزم
چشم حتما پیش یه دکتر دیگه میرم.
نه راستش با ژل لوبیرکانت هم برطرف نمیشه فقط واژنم رو لغزنده میکنه و دخول راحت تر انجام میشه اما همچنان همان سوزش رو دارم و کوچکترین تاثیری در سوزشم نداره

دوست عزیزم احتمال اینکه هورمونهای زنانه در بدن کسی (همانند حالتی که در یائسگی زنان گزارش می کنند) کاهش پیدا کرده باشد و به همین دلیل واژن سوزش داشته و حین نزدیکی (همچون زنان یائسه)رنج ببرند، وجود دارد. که اگر چنین تشخیصی محرز شود؛ از کرم های استروژن داخلی استفاده میشود.
كارشناس مامايي فيروز

ینی ممکمه دچار یائسگی زودرس شده باشم ؟ :(
از روز اول عروسیم که 24سالم بود این سوزش رو دارم.واقعا ناراحتم الان نزدیک 26سالمه.و فقط دوسه بار سوزش نداشتم.گاهی خیلی شدید و گاهی کم.گاهی لذت میبرم و گاهی اصلا.گاهی تحریک میشم و گاهی هیچ.اینا ینی دارم یائسه میشم آره؟ حالا من چکار کنم؟ تو جوونی دارم یائسه میشم :cry:
الانم که باردارم و سه ماهه سوم رو دارم پشت سر میزارم بیشتر به این رابطه فکر میکنم تا به سلامتیه بچه
خیلی فکرمو ب خودش مشغول کرده.احساس خطر میکنم.نگرانه از هم پاشیدن خانوادمم

sahari نوشته شده:ینی ممکمه دچار یائسگی زودرس شده باشم ؟ :(
از روز اول عروسیم که 24سالم بود این سوزش رو دارم.واقعا ناراحتم الان نزدیک 26سالمه.و فقط دوسه بار سوزش نداشتم.گاهی خیلی شدید و گاهی کم.گاهی لذت میبرم و گاهی اصلا.گاهی تحریک میشم و گاهی هیچ.اینا ینی دارم یائسه میشم آره؟ حالا من چکار کنم؟ تو جوونی دارم یائسه میشم :cry:
الانم که باردارم و سه ماهه سوم رو دارم پشت سر میزارم بیشتر به این رابطه فکر میکنم تا به سلامتیه بچه
خیلی فکرمو ب خودش مشغول کرده.احساس خطر میکنم.نگرانه از هم پاشیدن خانوادمم
سلام
نه عزیزم اصلاً نگران نباشید!
در ثانی این احتمالی که عرض کردم 1 احتمال از 10 احتمال ممکن است و فقط وقتی ثابت می شود که هم آزمایش هورمونی دال بر این قضیه داشته باشید هم اینکه در معاینه یک درمانگر حاذق با مشاهده ی واژن، چنین تشخیصی را محکم تر کند.
حتی اگر ثابت هم شود درمان می شود (اگر در حد خفیف باشد) با همان پماد واژینال استروژن درمان می شود.
نهایتا ممکن است درمان به پس از زایمانتون موکول شود اما مشکلی نیست.
كارشناس مامايي فيروز

سلام ماماجونم.ممنون ازاینکه بازم وقت گذاشتید و به سوالاتم جواب دادید
دنبال یه متخصص زنان خوب میگردم که حتما برم. شاید بعد از زایمانم خیلی دیر بشه.الان یه ماهه هیچ رابطه ای نداشتم و اصلا کششی به نزدیکی ندارم.همسرم کمی از این مساله ناراحته حقم داره.انگار کنار یه زنه 50ساله اس نه 26ساله!
خدا کنه زودتر درمان بشه وگرنه بعد زایمان لابد بچه رو باید بهانه کنم که از زیر نزدیکی کردن در برم :cry:
فقط یه سوال: من برای این مشکلم باید پیش ماما برم یا متخصص زنان یا دکتر دیگه ای هست که مخصوصا اینجور مسائل باشه ؟

اصلا تاحالا همچین دکتری حتی ب گوشمم نخورده :cry:
نمیدونم اصلا اهواز داره یا نه :(
ولی هرطور شده باید بگردم ببینم چکار میتونم بکنم
بازم از زحماتتون کمال تشکر رو دارم
خدا ان شاء الله عمر با عزت بهتون بده.
ب خدا سپردمتون
یا حق
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 29 مهمان