Re: یولک ساک و فتال پل

سلام
دکترم گفت دو هفته ی دیگه برم سونو و من برا 13 وقت سونو گرفتم.ولی امروز دوباره لک بینی داشتم خیلی استرس دارم با اینکه دارم شیاف پروژسترون استفاده میکنم بازم امکان سقط هست؟این لک بینی برای چیه؟امروز تاریخ پریودیمه امکان داره بخاطر زمان پریودی یکم لک بینی داشته باشم یا برای کیست باشه؟یا خدای ناکرده سقط میخاد بشه.کی من از اینهمه استرس راحت میشم؟؟؟؟
من هنوز هیچ حس و حالتی بجر درد تو سینه هام ندارم ممکنه این حرف ک عدم رشد جنین باعث شده حالات حاملگی عوض نشه درست باشه؟
منتظر جوابتون هستم.ممنونم

برای کیست نه عزیزم .اما برخی مادارن حتی تا 3-4 ماه موعد قاعدگی شون لکه بینی و یا حتی خونریزی کم دارند اما صدمه ای به بارداری نمی زند. همه چیز با سونو مشخص می شود عزیزم.
نه عزیزم نگران حالتهایی که فرمودید نباشید.علمی نیست این نگرانی. آسوده باشید
كارشناس مامايي فيروز

sayeh70 نوشته شده:ممنون از جوابتون.امکان سقط با وجود استفاده شیاف هست؟
واقعیت این است که اگر لکه بینی به علت کمبود پروژسترون باشد؛ شیاف جلوی سقط را می گیرد اما در علت های دیگر، ممکن است چنین اثری را نگذارد
كارشناس مامايي فيروز

mahbobe7hosseyni نوشته شده:سلام . میشه لطف کنین جوابمو بدین. سونوگرافیم ساک حاملگی ۱۴ م م و ۵/۵ هفتگی رو نشون داده
کیسه زرده هم دیده شده ولی هنوز فتال پل تشکیل نشده .
ایا این طبیعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی نگرانم لطفا جوابمو بدین
دوست عزیزم از نظر علمی 5 هفته به بعد جنین انتظار داریم رویت شود.اما از روی تجربه که بگوییم موراد مانند شما بسیار بوده که در چنین زمانی دیده نشده اما در سونوی بعدی همه چیز نرمال بوده و رویت شده و ...
پس فعلآً جای نگرانی نیست .
كارشناس مامايي فيروز

sayeh70 نوشته شده:تو ازمایشاتی که خانه بهداشت میفرسته منظورم قند خون و کشت ادرار هست توی ادرار من احتمال باکتری بوده چون قسمت باکتری رو مثبت زده.این خطرناکه؟!
اگر WBC هم بالا بوده عفونت وجود دارد و باید درمان کنید(اما نگرانی ندارد)
اگر هم WBC نرمال بوده کلاً نشان می دهد که نمونه آلوده گرفته شده نه اینکه عفونت دارید.و اقدامی هم لازم ندارد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 9 مهمان