خونریزی لانه گزینی

سلام خانم کارشناس.وقتتون بخیر
من این ماه برای اولین بار اقدام داشتم.از روز 12 تا 18 دوره.دوره هام متغیر بین 28 تا 30 روزه.دیروز که 26 دوره ام بود اول صبح ترشح صورتی کمرنگ داشتم و بعدش قهوه ای شد و تا شب ادامه داشت البته خیلی کم بود و فقط روی دستمال میومد. امروز صبح که بیدار شدم در حد دو قطره خون قرمز کمرنگ اومد جوری که فکر کردم پریود شدم و تا الان چیز خاصی نیومده.الان علایم خاصی ندارم ولی ده روز پیش تخمدان و واژنم زیاد تیر میکشید. امروز بیبی چک هم گذاشتم منفی بود. بنظرتون ممکنه باردار باشم یا این مقدمات پریود شدنمه.خیلی گیجم دیروز الکی امیدوار شدم و امروز که خون قرمز دیدم کاملا ناامید شدم

Re: خونریزی لانه گزینی

دوست عزیزم تا وقتی که 33 روز از اولین روز آخرین قاعدگی تون نگذرذ، نمی توانیم تشخیص بگذاریم.چراکه هم احتمال دارد این لکه بینی لانه گزینی باشد و قطع شود هم احتمال دارد تبدیل به قاعدگی شود.پس باید 3-4 روز صبر کنیم.
تا پیش از 3 روز تاخیر هم بی بی چک منفی اعتبار ندارد
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس عزیز امروز صبح روز چهارشنبه اس.طبق تاریخ امروز باید پریود بشم ولی فعلا خبری نیست. هیچ علایم خاصی ندارم. دیروز صبح بیبی چک گذاشتم منفی بود. دیروز عصر ترشحات آبکی شیری داشتم ولی رگه های قهوه ای هم توش بود. تقریبا امیدی به بارداری ندارم فقط امیدوارم پریودم سر کارم نذاره. یعنی هر ماه قراره اینقد لکه بینی داشته باشم؟من اصلا سابقه لکه بینی نداشتم

نه عزیزم لزومآً قرار نیست اگر بی نظمی هم باشد، در سیکلهای بعد تکرار شود(کما اینکه در افراد دیگری که در حال اقدام هستند هم گزارش شده است با اینکه پیش تر منظم بوده اند)
فعلاً تا 3 روز تاخیر را باید صبر کنیم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 42 مهمان