Re: خانوم کارشناس سوال!!!!؟؟؟؟

سلام خانوم کارشناس عزیز.من این ماه از روز سوم پریود شبی دوتا کلومیفن،و تا ده شب دمیترون و روزی سه بار متفورمین مصرف میکنم و روز هفتم hmg زدم.امروز که روز 14 هست،ابعاد رحم 50*30*90 هست،به نظرتون نرماله؟من برای بچه اول دارم اقدام میکنم.
در تخمدان چپ هم فولیکولهای با سایز 10،11،12،21 و در تخمدان راست یک فولیکول سایز 16 دارم.دکتر با دیدن نتیجه سونو دوتا hcg باهم تجویز کرد که امشب تزریق کردم،حالا چه زمانهایی باید اقدام داشته باشم؟

خانم کارشناس سلام,امروز هفته ۱۴ بارداریم تموم میشه ولی صبح که بیدار شدم یه مقدار مایع آبکی و کمی چسبناک و زرد رنگ ازم خارج شد, از ترس پاره شدن کیسه اب داشتم سکته میکردم با دکترم تماس گرفتم گفت ترشح بوده و استراحت کنم اما تا غروب دو قطره دیگه هم اومد کمی کمر درد هم داشتم که گفت طبیعیه,میترسم,میشه راهنماییم کنید؟ ممکنه این مایع,آب بچه بوده؟ خیلی خیلی نگرانم
در ضمن فردا سونوی واژینال انجام بدم برای عمل‌ سرکلاژ

سلام به همه مخصوصا کارشناس عزیز:
خانم کارشناس من بعد از س روز از تاخیر در پریود از بی بی چک استفاده کردم ولی منفی بود جرات دادن آز هم ندارم توروخدا راهنماییم کنید امکان داره حامله باشم در ضمن من از یک روز قبل از پریود تا چهار روز لک قهوایی دیدم اولش فک کردم پریود میشم ولی اونم قط شد الان باید چیکار کنم

لکی که دیدید احتمال بارداری رو بیشتر می کند عزیزم.فقط تا 1 هفته تا خیر صبر کنید و سپس آزمایش دهید.اگر لک شما مربوط به لانه گزینی باشید.، طبیعی ست که بی بی چکتون هنوز مثبت نشده، وقت لازم دارد
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:لکی که دیدید احتمال بارداری رو بیشتر می کند عزیزم.فقط تا 1 هفته تا خیر صبر کنید و سپس آزمایش دهید.اگر لک شما مربوط به لانه گزینی باشید.، طبیعی ست که بی بی چکتون هنوز مثبت نشده، وقت لازم دارد
خانم کارشناس عزیز خیلی ممنون از پاسخگویتون ابنظر شما میتونم فردا برای دادن آز برم بنظرتون بازم زوده ؟
:roll:

بارانا 110 نوشته شده:
KarshenaseMamaee نوشته شده:لکی که دیدید احتمال بارداری رو بیشتر می کند عزیزم.فقط تا 1 هفته تا خیر صبر کنید و سپس آزمایش دهید.اگر لک شما مربوط به لانه گزینی باشید.، طبیعی ست که بی بی چکتون هنوز مثبت نشده، وقت لازم دارد
خانم کارشناس عزیز خیلی ممنون از پاسخگویتون ابنظر شما میتونم فردا برای دادن آز برم بنظرتون بازم زوده ؟
:roll:
خیر اما 1 هفته تاخیر بهتر است
كارشناس مامايي فيروز

سلام,امروز روز چهارمیه که سرکلاژ انجام دادم,روز اول کمی خونریزی داشتم که و حالا لکه های رقیق و آبکی میبینم,گهگاهی هم لگن و پهلوهام درد میگیره و خوب میشه,این علایم طبیعیه؟؟؟؟
فعلا فقط شیاف پروژسترون 400استفاده میکنم.
البته روز بعد از عمل بیمارستان یه سونو انجام داد که FHR:146 و میزان مایع آمنیوتیک طبیعی و نرمال گزارش شد.
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان