Re: كمپين شاد "ما بچه مي خوايم"

mina۲۶ نوشته شده:کسی مثل من هست؟
سلام عزیزم من هم دقیقا شرایط شمار اردارم یکبار باردار شدم ولی سقط شد وحدودا چهار ساله بچه میخوام ولی هنوز خدا نخواسته منم بیست وچهارسالمه امیدوارم امسال ماهم خوشحال بشیم :P
خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

هیشکسو ندارم دردل کنم خیلی بده.شوهرم بیچاره خیلیییییییییییی دلداریم میده همه وقت سعی میکنه شادم کنه همه دکترهامو باهام میاد تنهام نزاشته اونم مصممه اما نمیشه فقط میگن سالمیم مشکلی نداریم اخه مگه میشه پس چرا پری لعنتی سرمدقع میاد.دوستم باردارشده انقدکلاس میزاره دلم میگیره خیلی باهاش دوست بودم اما نمیدونم چرای حس بدی دارم
خدایا لطفاااا... من نی نی میخام ..فقط دخترباشه مرسی

f.s نوشته شده:
mina۲۶ نوشته شده:کسی مثل من هست؟
سلام عزیزم من هم دقیقا شرایط شمار اردارم یکبار باردار شدم ولی سقط شد وحدودا چهار ساله بچه میخوام ولی هنوز خدا نخواسته منم بیست وچهارسالمه امیدوارم امسال ماهم خوشحال بشیم :P

انشالاشمام بارداربشی

mina۲۶ نوشته شده:دیگه نمیدونم چیکارکنم دلم گرفتههههههههههههه :-(
سلام مینا جان اسم من فاطمه راستش همه این روزهایی که تو گفتی را من هم کشیدم خیلی دکتر رفتم آیو آی کردم ولی نشد خیلی کنایه ودرد ورنج هرماه پری لعنتی سرموقع پیداش میشه منم بهترین دوستم که الان خواهر شوهرمه باردار شد والان دخترش دوماهشه ولی خیلی کلاس میزاره وبرای من قیافه میگیره یکسال زودتر از من ازدواج کرده ولی برای من خیلی سخته که هنوز نشده شوهرم خیلی خوبه گاهی اوقات میگم اگه شوهرم خوب نبود الان هزار بار مرده بودم از بس گریه میکنم ولی خب خدارا شکر یکماهیه میرم باشگاه وبیشتر با دیگران ارتباط دارم بهتر شدم وحالا دیگه بیشتر امیدوارم که باردار میشم ماه های قبل همش آه وگریه بود ولی حالا دیگه بیشتر امیدوارم به نظر من کمی صبور باشیم خدا هم بهمون نظر میکنه خودت رو سرگرم کن تا کمتر نبود بچه راحس کنی منم همین کارا کردم روزها خیاطی میکنم ومیرم بیرون دیگه کمتر تنهام که غصه بچه رو بخورم انشالله ماهم به زودی باردار میشیم وصدای قشنگ بچه خونمون رو از سوت وکوری در میاره امیدوار باش وبرای منم دعا کن
خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

انشالا فاطمه جان منم دوستم الان بارداره نمیدونم من حساس شدم خیلی یآون کلاس میزاره.من هنوز دنبال ایوای واینا نرفتم دکترم گفت صبرکن تا ازمایشات تکمیل بشن.منم شوهری خیلی مهربونه اگه نبوذق میکردم اما اخرش ادم تنهاس هی دوستمومیبینم دلم میشکنه میگم کاش منم نینی داشتم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 59 مهمان