احتمال بارداری

سلام من بیست ویک سالمه دوساله ازدواج کردم وحدوددوماهه که برای بارداری ازادگذاشتم باوجودپریودنامنظمی که داشتم بامصرف قرص گلوکوفاژ تنظیم شد که دوباره این ماه با قطعش پریود نشدم وباتزریق امپول این ماه شدم وطبق معمول تا پنج شب لتروزول ازسوم پریودی مصرف کردم سیزدهم سنو دادم که فولیکول سمت راستم 26میلی بود وهمون روز امپول hcgدوعدد تزریق کردم وتاسه شب یک شب درمیان نزدیکی داشتم هنوز یک هفته نگذشته.علاعم بارداری کی مشخص میشه زیر شکممم تیرهای خفیفی میکشه احتمال بارداری تاچقدره

Re: احتمال بارداری

با سلام ما ماه قبل اقدام به بارداری کردیم و در ماه اول بارداری با توجه به علائمی که برای بارداری وجود داره اون علائم ها را از قبیل (نفغ - کمر درد - درد زیر شکم - حالت تهوع - و... ) داشته ام ضمن اینکه زمان پریودی من هم به تعویق افتاده چون هر ماه سر وقت بوده حال بعد از گذشت 5 روز از تعویق پریودی ابتدا لکه خون دیدم و بعد از آن خونریزی یکم بیشتر شده تقریبا شبیه پریودی حالا از شما کارشناس محترم سوالم اینه که من الان باردار هستم یا خیر

fafa736 نوشته شده:سلام من بیست ویک سالمه دوساله ازدواج کردم وحدوددوماهه که برای بارداری ازادگذاشتم باوجودپریودنامنظمی که داشتم بامصرف قرص گلوکوفاژ تنظیم شد که دوباره این ماه با قطعش پریود نشدم وباتزریق امپول این ماه شدم وطبق معمول تا پنج شب لتروزول ازسوم پریودی مصرف کردم سیزدهم سنو دادم که فولیکول سمت راستم 26میلی بود وهمون روز امپول hcgدوعدد تزریق کردم وتاسه شب یک شب درمیان نزدیکی داشتم هنوز یک هفته نگذشته.علاعم بارداری کی مشخص میشه زیر شکممم تیرهای خفیفی میکشه احتمال بارداری تاچقدره
فقط بعد از سه روز تاخیر قاعدگی می توان شک کرد.دردهای زیر دل در افرادی که محرک مصرف کرده اند کلا گزارش می شودذ
كارشناس مامايي فيروز

ترانه نوشته شده:با سلام ما ماه قبل اقدام به بارداری کردیم و در ماه اول بارداری با توجه به علائمی که برای بارداری وجود داره اون علائم ها را از قبیل (نفغ - کمر درد - درد زیر شکم - حالت تهوع - و... ) داشته ام ضمن اینکه زمان پریودی من هم به تعویق افتاده چون هر ماه سر وقت بوده حال بعد از گذشت 5 روز از تعویق پریودی ابتدا لکه خون دیدم و بعد از آن خونریزی یکم بیشتر شده تقریبا شبیه پریودی حالا از شما کارشناس محترم سوالم اینه که من الان باردار هستم یا خیر
اگر تبدیل به خونریزی شود و ... شک به بارداری مطرح نمی شود کلا عزیزم.
كارشناس مامايي فيروز

سلام من ۳۱سالمه۲سالهازدواج کردم الان ۳ماه جلوگیری نمیکنم باردار نشدم پریودم منظمه این ماه ۳روز گذشته و پریود نشدم درد زیر شکم و نفخ و اسهال دارم امکانش هست حامله باشم خیلی دلهره دارم...الان بی بی چک ج میده یا نه؟

من ۲ماه اقدام به بارداری کردم الان یک هفتس تهوع شدید دارم بو غذا حلمو بد میکنه سینه هام درد نمیکنه الان ۳ روز از پری میگذره زیر دلم درد داره مثل زمان پری البته حدود ۲ هفته پیش دردم شدید بود احتمال بارداری هست البته سردردهای خفیف و گاهی شدیدم زیاد دارم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 61 مهمان