Re: بارداری خارج رحمی

بتا چهار روز بعد شده بود 13880
با توجه به سونویی که تو اون تاریخ داشتم خدایی نکرده احتمال داره حاملگی مولار باشه؟ خیلی نگرانم.
نظرتون راجع به سونوگرافی و این بتا که صعودی میره بالا چیه؟ می ترسم خیلی. تا حالا از کم بودن بتا می ترسیدم حالا از زیاد بودنش...

کسی میتونه کمکم کنه؟ایا ممکن هست بچم داخل رحم باشه اما دیده نشده باشه؟بتا من 310 بود در سه روز بعد از اینکه پرید نشدم و درد زیر دل بساری دارم تا اینکه امروز سونوی واژینال دادم
http://zohrehjafari.persianblog.ir/
پیوست ها
IMAG0515.jpg
(75.24کیلو بایت)1481 مرتبه دانلود شده

سلام
دوست عزیزم با توجه به اینکه زود سونو دادید امکان دیده شندن حاملگی داخل رحمی هم بوده است .
کاری که باید کرد: بااختلاف 72 بتا تکرار شود تااز دو برابر شدنش مطمئن شویم.
و نیز بدانیم که در بتای بالای 1500 است که اگر ساک داخل رحم دیده نشد، احتمال خارج از رحم جدی می شود
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
دوست عزیزم با توجه به اینکه زود سونو دادید امکان دیده شندن حاملگی داخل رحمی هم بوده است .
و نیز بدانیم که در بتای بالای 1500 است که اگر ساک داخل رحم دیده نشد، احتمال خارج از رحم جدی می شود

ممنون از پاسختون
در 48 ساعت از 310 به 1100 رسید
http://zohrehjafari.persianblog.ir/

zohreh1988 نوشته شده:
KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام

ممنون از پاسختون
در 48 ساعت از 310 به 1100 رسید
پس خیالت راحت باشه گلم. مبارکه
http://ghasedakemehr.blogsky.com

سلام خسته نباشید منم حاملگی خارج داشتم الان 5ماه از اونموقع میگذره البت باامپول باردارشدم خداروشکر بدون عمل وداروی خودش دفع شد( زعفران وزرشک دم کردم روزی 3لیوان میخوردم واقعا تاثیر گذاربود) عکس رنگی گرفتم خداروشکر مشکلی نداشتم سوالم اینه با وجود عکس ک مشکلی ندارم پس چطور خارج رحم شد؟ ینی مشکل از شوهرم؟ باتشکر

donya94 نوشته شده:سلام خسته نباشید منم حاملگی خارج داشتم الان 5ماه از اونموقع میگذره البت باامپول باردارشدم خداروشکر بدون عمل وداروی خودش دفع شد( زعفران وزرشک دم کردم روزی 3لیوان میخوردم واقعا تاثیر گذاربود) عکس رنگی گرفتم خداروشکر مشکلی نداشتم سوالم اینه با وجود عکس ک مشکلی ندارم پس چطور خارج رحم شد؟ ینی مشکل از شوهرم؟ باتشکر
سلام
نه عزیزم. لزوماً علت خارج از رحم، نقص لوله و یا چشبندگی نیست.حتی گاهی بدون هیچ علتی از علل شایع، این اتفاق می افتد
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
donya94 نوشته شده:سلام خسته نباشید منم حاملگی خارج داشتم الان 5ماه از اونموقع میگذره البت باامپول باردارشدم خداروشکر بدون عمل وداروی خودش دفع شد( زعفران وزرشک دم کردم روزی 3لیوان میخوردم واقعا تاثیر گذاربود) عکس رنگی گرفتم خداروشکر مشکلی نداشتم سوالم اینه با وجود عکس ک مشکلی ندارم پس چطور خارج رحم شد؟ ینی مشکل از شوهرم؟ باتشکر
سلام
نه عزیزم. لزوماً علت خارج از رحم، نقص لوله و یا چسبندگی نیست.حتی گاهی بدون هیچ علتی از علل شایع، این اتفاق می افتد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی خارج از رحم ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان