Re: كمپين شاد "ما بچه مي خوايم"

4270228180 نوشته شده:سلام دوستان من فقط خواستم راهنمایی تون کنم
چون خودم مثل شما منتظر بودم خیلیییییییی
رمز بارداری همتون فقط بی خیالیه باور کنید نتیجه میگیرید
من روزای تخمک گزاری هرروز میرفتم سونو تا اندازه فولیکولمو بدونم و برم تو اقدام
هرماه کارم این بود ولی نتیجه نمیگرفتم هر روز بیبی چک و گریه....
خلاصه یه روز تو همین سونوها دکترم گفت اصلا فولیکول نداری و این ماه از دست دادی
باورتون نمیشه من اون ماه کلا بیخیال حاملگی شدم میگفتم اون ماه هایی که داشتم نشد الان بشه؟
ولی اقدام داشتم با بی خیالی به همسرم هم گفتم به ماه دیگه فکر کنیم
6 شهریور آخرین پریودم بود من روز 24 شهریور لکه بینی داشتم که 25 شهریور همین جوری الکی رفتم بیبی گذاشتم دیدم 2 خط انداخت باور نمیکردم بیبی دوم و سوم گذاشتم مثبت شد اصلاااااااااا باور نمیکردم همون روز آز دادم بتام 1350 بود
الان تقریبا 5 هفتمه
دوستای عزیزم آرزو میکنم همتون به زودی مامان بشین ولی خواهش میکنم برام دعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کنین خیلی نیاز به دعاتون دارم
بازم میام اینجا
فقط به خدا توکل کنین و اقدام کنین استرسم نداشته باشین.خدای عزیزم بهترین دکتر برای من و شماست
در پناه حق.شاد و سلامت باشین و بهترین هدیه رو ازش بگیرین
تبریک میگم گلم
ان شاالله بسلامتی

یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

ممنون دوستای گلم ولی خودتونو واسه سختی های بارداری هم آماده کنید چون خیلی سخت تر از چشم انتظاریه
هر دکتر یه چیز میگه موندم کدومو باور داشته باشم
خواهشا برام دعا کنید
من خیلی سخت باردار شدم دعا کنید برام بمونه و رشد کنه

سلام دوستان
با کلی ذوق و شوق خبر بارداریمو بهتون دادم ولی............................
خواست خدا بود که اینطوری بشه.
23 مهر تشخیص دادن خارج رحمی حامله ام
جمعه 24 مهر عمل شدم
گریههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

4270228180 نوشته شده:سلام دوستان
با کلی ذوق و شوق خبر بارداریمو بهتون دادم ولی............................
خواست خدا بود که اینطوری بشه.
23 مهر تشخیص دادن خارج رحمی حامله ام
جمعه 24 مهر عمل شدم
گریههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
سلام عزیزم،کاملا درکت میکنم میدونم اگه بگم ناراحت نباش مسخره س،ولی باید صبور باشی چون حکمت خدا اینجوری بوده،ان شالله ماه های بعد دوباره باردار میشی و سلامت زایمان میکنی و نی نی ت میاد تو بغلت،منم سال پیش باردار شدم اما تو اوج خوشحالی و لذت داشتن یه نی نی کوچولو تو وجودم که داشت تکون میخورد از دست دادمش،همین روزا بود، ای کاش خدا بعد از یکسال به منم یه نگاهی بکنه و به انتظارم پایان بده و دلمو خوش کنه،فقط یه نی نی سالم و صالح میخوام.

4270228180 نوشته شده:ممنون دوست خوبم
از ته دلم برات آرزوی مادر شدن دارم
انشاالله به حق این روزهای عزیز سال بعد این روز نی نی سالم و خوشگل بغلت باشه
یا امام حسین خودت دوست عزیزمو خوشحال کن
واقعا از دعای قشنگت ممنونم عزیزم، انشالله،
همچنین برای خودت و همه اونایی که منتظر مادر شدن هستن.
همه چیز دست خداست.

سلام دوستان. من باران هستم 26 سالمه چند ماهه اقدام به بارداری کردم اما موفق نشدم. دکترم که میگه کاملا سالمی اما نمیدونم چرا باردار نمیشم. حتما خواست خداست. خدا خودش میدونه به کی چه موقع بچه بده. من تو غربت زندگی میکنم. میخوام بچه دار بشم که از تنهایی در بیام. اخه خیلی تنهام. ان شا الله خدا به همتون بچه های سالم و صالح بده. واسه منم دعاااا کنید.

baran shaalizadeh نوشته شده:سلام دوستان. من باران هستم 26 سالمه چند ماهه اقدام به بارداری کردم اما موفق نشدم. دکترم که میگه کاملا سالمی اما نمیدونم چرا باردار نمیشم. حتما خواست خداست. خدا خودش میدونه به کی چه موقع بچه بده. من تو غربت زندگی میکنم. میخوام بچه دار بشم که از تنهایی در بیام. اخه خیلی تنهام. ان شا الله خدا به همتون بچه های سالم و صالح بده. واسه منم دعاااا کنید.
سلام باران عزیز منم مث تو غریبم و ی سال و نیمه ک منتظرم و از عید دکتر رفتم ولی تا الان هیچ نتیجه ایی نگرفتم باران جان خیلی خوبه ک اینجوری امید داری برا منم دعا کن خدا دیگه نه منو میبینه نه اشکامو هیشکی از دلم خبر نداره ولی خدا داره نمیدونم چی بگم و چی بنویسم دلم پره خیلی.

سلام به همه دوستان فیروزه ایی دوستای عزیز من بازم این ماه دلم شکست هر ماه امیدم خراب میشه رو سرم هر ماه زیر لاوار آرزوام میمونم کم کم دارم تسلیم میشم کم کم دارم میترسم دلم از خودم خیلی پره .دوستای عزیز لطفا برا منم دعا کنید .

دوستای عزیز سلام، من این ماه کاملا نا امید بودم همش ب خودم میگفتم این ماه هم تموم شد،ایشالا برای ماه بعد و همش منتظر پریود بودم ولی رفتم دیروز آزمایش بارداری دادم و تو اوج ناباروری و نامیدی مثبت شد. بخدا هنوزم باورم نشده،از خدا خیلی خیلی ممنونم که دوباره بهم نگاه کرد ازش میخوام دل شماها هم ب همین زودیا شاد بشه و یه فرشته کوچولو بیاد تو دل نازتون، فقط برای منم دعا کنید.بخاطر اتفاقی که برام افتاده استرس و نگرانیم چند برابره، ترخدا دعا کنید نی نی منم سالم و سلامت بیاد تو بغلم.خدایا هرچی ازت تشکر کنم بازم کمه!

Par.Par عزیزم
مبارگه.واقعا خوشحال شدم.هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خدایا شکرت.انشاا... هم خودت هم نی نی جونت صحیح و سالم باشین.
منم بخاطر خارج رحمی شدنم فعلا اجازه اقدام ندارم
دوست خوبم از ته دلم برات خوشحال شدم.انشاا... قسمت همه منتظرا
برا منم دعا کن عزیزم.بوووووووس

4270228180 نوشته شده:Par.Par عزیزم
مبارگه.واقعا خوشحال شدم.هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خدایا شکرت.انشاا... هم خودت هم نی نی جونت صحیح و سالم باشین.
منم بخاطر خارج رحمی شدنم فعلا اجازه اقدام ندارم
دوست خوبم از ته دلم برات خوشحال شدم.انشاا... قسمت همه منتظرا
برا منم دعا کن عزیزم.بوووووووس
ازت خیلی ممنونم عزیزم برای همه دعا میکنم مخصوصا تو دوست گلم انشالله بعد از مدت جلوگیریت زود زود نی نی بیاد تو دلت. من الان بیشتر محتاج دعا هستم،ترخدا منو فراموش نکنید و از دعا تون بی نصیب نذارید. میبوسمت
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان