Re: كمپين شاد "ما بچه مي خوايم"

فایزه حسن زاده نوشته شده:سلام یکی کمکم کنه میخوام بدونم 18 مهر اقدام به بارداری کنم نینیم سال بعد دقیقا کی به دنیا میاد فقط زود منتظرم
عزیزم سوالت واقعا خنده داره اگه سوالت واقعا جدیه بهتره قبل از اقدام کمی فقط کمی راجع به اقدامات پیش از بارداری مطالعه کنید. اقدام باید منظم و یک شب درمیان در حوالی روز تخمک گذاری باشه
اینقدر مطمئنید که با یکبار اقدام نتیجه میگیرید که تاریخ زایمان را میپرسید؟؟؟؟
ولی محض اطلاعتون میگم تاریخ زایمان از روی تاریخ اولین روز از آخرین پریود محاسبه میشه به این صورت که هفت روز به اون تاریخ اضافه میکنیم بعد سه ماه برمیگردیم عقب مثلا: اولین روز آخرین پریود 4مهر باشه عدد هفت رو اضافه میکنیم میشه 11 و بعد سه ماه از ماه مهر عقب میریم میشه تیرماه پس تاریخ احتمالی زایمان طبیعی یعنی چهل هفته بارداری میشه 11تیرماه
ولی کلا قبل از طرح سوالی کمی راجع بهش تحقیق کنید الان که همه اطلاعات به لطف دنیای مجازی در دسترسه :roll:
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

sa89324ba نوشته شده:
فایزه حسن زاده نوشته شده:سلام یکی کمکم کنه میخوام بدونم 18 مهر اقدام به بارداری کنم نینیم سال بعد دقیقا کی به دنیا میاد فقط زود منتظرم
عزیزم سوالت واقعا خنده داره اگه سوالت واقعا جدیه بهتره قبل از اقدام کمی فقط کمی راجع به اقدامات پیش از بارداری مطالعه کنید. اقدام باید منظم و یک شب درمیان در حوالی روز تخمک گذاری باشه
اینقدر مطمئنید که با یکبار اقدام نتیجه میگیرید که تاریخ زایمان را میپرسید؟؟؟؟
ولی محض اطلاعتون میگم تاریخ زایمان از روی تاریخ اولین روز از آخرین پریود محاسبه میشه به این صورت که هفت روز به اون تاریخ اضافه میکنیم بعد سه ماه برمیگردیم عقب مثلا: اولین روز آخرین پریود 4مهر باشه عدد هفت رو اضافه میکنیم میشه 11 و بعد سه ماه از ماه مهر عقب میریم میشه تیرماه پس تاریخ احتمالی زایمان طبیعی یعنی چهل هفته بارداری میشه 11تیرماه
ولی کلا قبل از طرح سوالی کمی راجع بهش تحقیق کنید الان که همه اطلاعات به لطف دنیای مجازی در دسترسه :roll:
احسنتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

akram12 نوشته شده:
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

مردم روز تولد بچشونم خودشون تعیین میکنن اکرم جوون. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

سلام...منم مهلا32ساله .چهارماه اقدام کردم.دعاکنید اینماه حامله بشم.منتظرم دوهفته دیگه بگذره بی بی چک بزنم.دوست دارم یدفعه مثبت بشه.براشماهاهم دعامیکنم.انشالله خداوند هرمومن مسلمونی رو صاحب اولادکنه .

فاطی عشق محمد نوشته شده:سلام...منم مهلا32ساله .چهارماه اقدام کردم.دعاکنید اینماه حامله بشم.منتظرم دوهفته دیگه بگذره بی بی چک بزنم.دوست دارم یدفعه مثبت بشه.براشماهاهم دعامیکنم.انشالله خداوند هرمومن مسلمونی رو صاحب اولادکنه .
ایشالا که باردار میشی عزیزم
http://ghasedakemehr.blogsky.com

38 هفتگی هم تموم شد و روزهای آخر رو میگذرونیم. شمارش معکوس شروع شد. التماس دعا دوستای خوبم. این کمپین روزهای پاییزی رو یادآوری میکنه که تو اوج تلخی الان میگم یادش بخیر. چقدر جای خالی سمیرا حس میشه. البته ازش بیخبر نیستم. حالش خوبه
http://ghasedakemehr.blogsky.com

سلام دوستان .امیدوارم همگی خوب و خوش باشید
بچه ها احتمالا دیروز نسیم جون مامان شده .
اولین مامان کمپین مامان شدن رو بهت تبریک میگم
به امید روزی که همه دوستای منتظر اینجام مامان بشن
:D :D :D :D :D
وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com

سلام دوستان من فقط خواستم راهنمایی تون کنم
چون خودم مثل شما منتظر بودم خیلیییییییی
رمز بارداری همتون فقط بی خیالیه باور کنید نتیجه میگیرید
من روزای تخمک گزاری هرروز میرفتم سونو تا اندازه فولیکولمو بدونم و برم تو اقدام
هرماه کارم این بود ولی نتیجه نمیگرفتم هر روز بیبی چک و گریه....
خلاصه یه روز تو همین سونوها دکترم گفت اصلا فولیکول نداری و این ماه از دست دادی
باورتون نمیشه من اون ماه کلا بیخیال حاملگی شدم میگفتم اون ماه هایی که داشتم نشد الان بشه؟
ولی اقدام داشتم با بی خیالی به همسرم هم گفتم به ماه دیگه فکر کنیم
6 شهریور آخرین پریودم بود من روز 24 شهریور لکه بینی داشتم که 25 شهریور همین جوری الکی رفتم بیبی گذاشتم دیدم 2 خط انداخت باور نمیکردم بیبی دوم و سوم گذاشتم مثبت شد اصلاااااااااا باور نمیکردم همون روز آز دادم بتام 1350 بود
الان تقریبا 5 هفتمه
دوستای عزیزم آرزو میکنم همتون به زودی مامان بشین ولی خواهش میکنم برام دعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کنین خیلی نیاز به دعاتون دارم
بازم میام اینجا
فقط به خدا توکل کنین و اقدام کنین استرسم نداشته باشین.خدای عزیزم بهترین دکتر برای من و شماست
در پناه حق.شاد و سلامت باشین و بهترین هدیه رو ازش بگیرین

4270228180 نوشته شده:سلام دوستان من فقط خواستم راهنمایی تون کنم
چون خودم مثل شما منتظر بودم خیلیییییییی
رمز بارداری همتون فقط بی خیالیه باور کنید نتیجه میگیرید
من روزای تخمک گزاری هرروز میرفتم سونو تا اندازه فولیکولمو بدونم و برم تو اقدام
هرماه کارم این بود ولی نتیجه نمیگرفتم هر روز بیبی چک و گریه....
خلاصه یه روز تو همین سونوها دکترم گفت اصلا فولیکول نداری و این ماه از دست دادی
باورتون نمیشه من اون ماه کلا بیخیال حاملگی شدم میگفتم اون ماه هایی که داشتم نشد الان بشه؟
ولی اقدام داشتم با بی خیالی به همسرم هم گفتم به ماه دیگه فکر کنیم
6 شهریور آخرین پریودم بود من روز 24 شهریور لکه بینی داشتم که 25 شهریور همین جوری الکی رفتم بیبی گذاشتم دیدم 2 خط انداخت باور نمیکردم بیبی دوم و سوم گذاشتم مثبت شد اصلاااااااااا باور نمیکردم همون روز آز دادم بتام 1350 بود
الان تقریبا 5 هفتمه
دوستای عزیزم آرزو میکنم همتون به زودی مامان بشین ولی خواهش میکنم برام دعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کنین خیلی نیاز به دعاتون دارم
بازم میام اینجا
فقط به خدا توکل کنین و اقدام کنین استرسم نداشته باشین.خدای عزیزم بهترین دکتر برای من و شماست
در پناه حق.شاد و سلامت باشین و بهترین هدیه رو ازش بگیرین
سلام دوست عزیز خدا رو شکر که بسلامتی از چشم انتظاری دراومدی خانومی برات آرزو میکنم این 8 ماه باقیمانده رو بسلامتی پشت سر بذاری و بزودی زود نی نیتو بغلش کنی عزیزم برای ماهم دعا کن ک زود زود دلمون مث تو روشن شه . :roll:
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان