Re: كمپين شاد "ما بچه مي خوايم"

عزیززززززززم یاسین.
الی بیشتر به یاسین توجه کن وقتی ثمین خانم دنیا اومد تا بهت کمک کنه و خدانکرده بلایی سر بچه نیاره.
براش کادو بخر بگو ابجیت برات خریده.خلاصه خیلی مراقب یاسینم باش.

نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

سلام من خوشبختانه دیگه بدون دارو فولی خوب دارم اما این چند ماه تخمک ازاد شده نداشتم یعنی فولی نمیترکه امپول هم زدم ولی بازم ازاذ نشد کیت من پررنگ میشه اما اندازه بالای پررنگ نمیشه سر وقتم پریود نمیشم بخاطر همین میگم ازاد نمیشه البته سونو چک رفتم بعد امپول فولی بزرگتر میشود اما ازاد نشد باید چیکار کنم فولی بترکه کسی شرایط منو داشته

paridaryai نوشته شده:سلام خوشگل خانما.خوبین؟؟
نسیم والی جوجه هاتون خوبن؟
انشالله کی زایمانتونه؟از سمیراجونم چه خبر؟
به به سلام گلیییییی
شکر خدا ما خوبیم والا منم خبرچندانی از سمیرا ندارم. فقط میدونم خوبه. تو خوبی؟ملیکا خاله خوبه؟
http://ghasedakemehr.blogsky.com

خدارو شکر که خوبین.
ملیکا هم خوبه.دست بوسه خاله نسیمشه.
مراقب خودت و خواهرزادم باش.انشالله بغل بگیریش گلم.
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

tilana من 25 سالمه یک سال اقدام کردم نشده من هرچی خدا بده راضیم برام دعا کنید تا بچه دار شم و سالم و صالح باشه. من خییییییییییییلی امیدوارم.
اگر خدا آرزویی در دلت انداخت، بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است...!

سلام دوستای عزیز تیلانا خوبه ک امیدواری و از خدا میخوام هیچکیو نا امید نکنه .و اما بهار نارنج عزیز من الان ی ساله منتظرم و 4 ماهه تحت مداوای دکتر .
خیلی خستم خیلی ناراحتم هر ماه میگم این ماه منم مادر میشم ولی… . این ماهم نشد چن روزه به حدی ناراحتم و دلم گرفته که نگو عزیزم شش ماه چیزی نیس نگران نباش ولی دکتر برو ک مث من طولانی نشه خدایی نکرده .
خدااااااااااااااااااا دیگه چقد صدات کنیم چقد اشک بریزیم چقد حسرت بکشیم و حرفای تلخ و نیش دار بشنوییییییم پس کی… :(
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 40 مهمان