خارج رحمی

باسلام
10 اردیبهشت بخاطر تاخیرچند روزه پریودیم تست بارداری دادم منفی بود دو روز بعد پریود شدم مطمئن شدم که باردار نیستم اما متاسفانه خونریزیم طولانی شد همراه بادرد مجددتست بارداری دادم مثبت بود،سونو رفتم ساک حاملگی دیده نشد،مشکوک به EP شدم طوری که خواستن عملم کنن ولولمو بردارن اما رضایت ندادم، هر48 ساعت تست تیتراژدادم کمترشد اولی 500 دومی 423 واخری 274،، قراره فرداهم یکی دیگه بدم، هردکتری یه چیزی میگه گیج شدم وناامید،خیلی روزای بدیه خدابرای هیچکی نخواد،لطفا راهنمایی بفرمایید بااین اوضاع من چیکارکنم انتظاربکشم برای جذب یاعمل کنم،دفع ازلوله ایا امکانش هست منظورم اینه چیزی شبیه سقط معمولی که همراه باخون بقایای جنین میاد بیرون؟ممنون ازشما

Re: خارج رحمی

سلام
متاسفانه اغلب حاملگی های خارج از رحم در نهایت منجر به جراحی می شوند عزیزم اما اگر جراح حاذقی باشد چنان عمل می کند که مشکلی برای بارداری نداشته باشید. الان در سونو در کدام قسمت دقیقا ساک دیده شده؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام وستم برای من هم ساک دیده نشد و هرکی یه نظر داد و کلی تیتر دادم تیترم یک دفعه بلا رفت به منم گفتن به احتمال زیاد عمل شم ولی اول تحت درمان قرار گرفتم دوتا متوروکسات هم زدم تیترم هم اومد پایین هیچ دردی هم نداشتم یک فعه درد شدیدی معقد و رحم و شکممو گرفت و وسط خیابون غش کردم گفتم چیزی نیست اومدم خونه تا خود ساعتی که رفتم زایشگاه سرم از بالشت جدا میشد غش میکردم درد وحشتناک و حالت وحشتناکی بود لوله راستم ترکیده بود خواهش میکنم برو بیمارستان بستری شو یا هر لحظه تحت نظر پزشکت باش با زندگیت بازی نکن

میزان بتا معمولا بعد از ۴۸ساعت دو برار میشود که در مورد شما هم صادق است .در مورد شما که اصلا حاملگی خارج رحمی مطرح نبود بلکه از بابت حاملگی مولار نگران هستیم که بهتر است جهت رفع نگرانی یکبار سونوی واژینال انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی خارج از رحم ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان