راهنمایی استفاده امپول گنالف لط

سلام کارشناس محترم
من میخواهم دوباره درمانمو شروع کنم وباید دوباره iuiانجام بدمواینبار باید از امپول گنالف استفاده کنم لطفا اطلااعاتی درباره این امپول وبهترین طریقه استفاده از ان را که بیشترین تاثیر را در تحریک تخمدانها دارد را بگوید من به دکترم دسترسی ندارم تا زمانی که باید برم برای iui شنیدم بیشترین تاثیر امپول گنالف تزریق دور ناف است

سلام من مرداد ماه براي بار دوم اي يو اي كردم
7روز گونال اف زدم
دور ناف
گونال اف پن
درد نداشت
ايتاليايي بود
و روز 10پري سايز تخمك 19بود
اي يو اي ناموفق داشتم
البته مشكل از امپول ها نبود
مشكل اينك خدا نميخواد ما نيني دار بشيم
موفق باشي

سلام
دوست عزیز! این آمپول تخمدانها را برای تولید تخمک های بیشتر تحریک می کند قرار بر این است که زیر جلدی تزریق شود خواه دور ناف خواه روی ران یا بازو
محل تزریق برای تزریق ذوم باید تغییر کند.
اغلب در روز پنجم یا ششم مصرف گونال اف یا فولیستیم, در ساعات ۷ الی ۹ صبح آزمایشات اندازه گیری هورمون های استروژن انجام می شوند و یک سونوگرافی دیگر از طریق واژن انجام خواهد شد. بر اساس این نتایج, پزشک میزان داروهای فوق را تنظیم می کند. این کار تا زمان بالغ شدن فولیکول های تخمدانی ادامه خواهد یافت.
http://www.pezeshk.us/?p=15564
كارشناس مامايي فيروز

سلام روشنک جان انشاالله که خدا این نعمت خوبشه به همه ما بده ودل هممونه شاد کنه روشنک جان امپولاتو خودت تزریق میکردی میخوام بدونم خودم میتونم بزنمشون وبه غیر از گنالف قرص هم مصرف کردی به من قرص لتروزول هم داده روشنک جان من چطوری باید بفهمم که امپولام ایتالیایی هستند یا نه مگه فرق میکنه امپول گنالف اخه من هنوز داروهامو نخریدم اگر لطف کنی قیمتشونم به من بگی ممنونت میشم

سلام عزيزم
ممنون به خاطر دعاي قشنگت
اميدوارمك هخدا بهترين فرزند رو به شما هر چه زودتر هديه بده

متاسفانه من خودم جرات تزريق دور ناف رو نداشتم.ف(اخه دكتر گفت خودم هم ميتونم تزريق كنم)
نه فقط امپول گونال اف، چون ماه فبل كه كلوميفن وهاش ام جي مصرف كردم منجر به كيست شده بود
لترزول هم قرص خوبيه وباعث تحريك تخمدان ميشه

روي جعبه نوشته made in italey
هر اموپل 100 تومان خرديم وبهش ميگن گونال اف پن
مثل خودكار ميمونه
امپول ايراني رو خودت بايد دستي تنظيم كني مثل امپول هاي ديگه
ولي اين امپول ايتاليايي خودش تنظيمه و شما هر روز كه ميخوايي تزريق كني ،فقط نيدل رو عوض ميكني

موفق باشي عزيزيزم
وخدانگهدار :P :P :P :P

Re: راهنمایی استفاده امپول گنالف لطفا کمکم کنید

پیاده روی یکی از بهترین ورزش ها در طول بارداری می باشد زیرا هم کم خطر است و هم نقش ویژه ای در سلامت مادر و جنین دارد.

فواید پیاده روی در دوران بارداری

· تناسب اندام: بسیاری از خانم های باردار نگران افزایش وزن خود بعد از زایمان می باشند. پیاده روی ورزش مناسبی برای داشتن اندام مناسب بعد از زایمان است.

· کاهش استرس: خانم های باردار به علت ترشح هورمونهای خاص دوران بارداری و همچنین دغدغه و فکر درباره زایمان خود استرس زیادی را متحمل می شوند. پیاده روی یکی از راه حل های مناسب

http://gahvare.avablog.ir/post/4/پیاده روی در دوران بارداری
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان