لکه خون روی پوشک بچه ام

با عرض سلام خدمت کارشناس عزیز.

دختر من 4روزش بود که روی پوشکش لکه خون دیدم.بردمش دکتر گفت طبیعیه برای روزهای اول بعد از تولد.اما دیروز هم که میخواستم پوشکش رو عوض کنم باز خونابه دیدم.الان دخترم 1ماه و 26 روزشه.بر اثر چی میتونه باشه؟

* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

Re: لکه خون روی پوشک بچه ام

سلام پریا جون
عزیزم اگه کاملا رنگ خون رو میبینی باید به پزشک مراجعه کنی ولی رنگ نارنجی مربوط به رسوبات ادراری هست که بیشتر توی هوای گرم اتفاق میفته. پسر منم گاهی اینطور میشد پزشکش گفت این رنگ رسوبات ادراری هست وقتی ادرار غلیظ میشه این رنگ رو میده. به هر حال برای اطمینان با دکتر مشورت کن ( درضمن پوشکش رو هم با خودت ببر! )
انشااالله همیشه نازدخترت سلامت باشه...
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

سلام صبا جون.ممنونم انشالله.
نه واقعا رنگ خون نبود تقریبا صورتی خیلی کم رنگ بود شبیه خونابه.
فردا نوبت واکسن 2ماهگی داره میخوام ببرمش شبکه بهداشت از دکتر میپرسم .
ممنون که جواب دادی گلم.
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

سلام
در کل دیده شدن لک خون در ادرار نوزادان طبیعی نیست و باید به متخصص اطفال مراجعه کرد(درست که ممکن است یک زخم کوچک روی پوست این حالت را به وجود آورده باشد اما ممکن است مسایل دیگری هم مطرح باشد) پس برای خاطر جمعی حتماً مراجعه رو داشته باشید.
البته نباید رنگ صورتی که ناشی از علضت ادرار در روزهای اول است با خون اشتباه شده باشد
كارشناس مامايي فيروز

paridaryai196 نوشته شده:با عرض سلام خدمت کارشناس عزیز.

دختر من 4روزش بود که روی پوشکش لکه خون دیدم.بردمش دکتر گفت طبیعیه برای روزهای اول بعد از تولد.اما دیروز هم که میخواستم پوشکش رو عوض کنم باز خونابه دیدم.الان دخترم 1ماه و 26 روزشه.بر اثر چی میتونه باشه؟
سلام
در کل دیده شدن لک خون در ادرار نوزادان طبیعی نیست و باید به متخصص اطفال مراجعه کرد(درست که ممکن است یک زخم کوچک روی پوست این حالت را به وجود آورده باشد اما ممکن است مسایل دیگری هم مطرح باشد) پس برای خاطر جمعی حتماً مراجعه رو داشته باشید.
البته نباید رنگ صورتی که ناشی از علظت ادرار در روزهای اول است با خون اشتباه شده باشد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “كودك بيمار و مراقبت بهداشتي”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان