خونریزی بعد زایمان

سلام کارشناس محترم
من خیلی از شما ممنونم که منا قبل بارداری و در حین بارداری راهنمایی کردید و همیشه براتون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.
من الان 63 روزه که سزارین شدم ولی همچنان خونریزی دارم چند روز کم میشه مثل لکه دوباره زیاد میشه. دکترم مفنامیک اسید و مدروفم برام تجویز کرده تا میخورم قطع میشه ولی 24 ساعت بعد از قطع کردنش دوباره شروع میشه. واقعا خسته شدم از غسل کردن. میشه راهنماییم کنید که باید چیکار کنم. سونوهم دکتر انجام داد گفت همه چیز برگشته به حالت قبل.راستی یک تکه کاغذ تقریبا 40 روز بعد زایمان ازم دفع شد که دکتر قبول مکرد ولی من مطمئنم که کاغذ بود و از داخل بدنم خارج شد.
بازم بینهایت ممنونم

Re: خونریزی بعد زایمان

0000 نوشته شده:سلام کارشناس محترم
من خیلی از شما ممنونم که منا قبل بارداری و در حین بارداری راهنمایی کردید و همیشه براتون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.
من الان 63 روزه که سزارین شدم ولی همچنان خونریزی دارم چند روز کم میشه مثل لکه دوباره زیاد میشه. دکترم مفنامیک اسید و مدروفم برام تجویز کرده تا میخورم قطع میشه ولی 24 ساعت بعد از قطع کردنش دوباره شروع میشه. واقعا خسته شدم از غسل کردن. میشه راهنماییم کنید که باید چیکار کنم. سونوهم دکتر انجام داد گفت همه چیز برگشته به حالت قبل.راستی یک تکه کاغذ تقریبا 40 روز بعد زایمان ازم دفع شد که دکتر قبول مکرد ولی من مطمئنم که کاغذ بود و از داخل بدنم خارج شد.
بازم بینهایت ممنونم
راستش در مورد اون کاغذ چیزی برای گفتن ندارم اگر نگهش داشته بودید شاید ...
بعید است که رحمتون جمع شده باشد اما این چنین خونریزی داشته باشید کاش مرکز دقیق تر ی مجدد سونو می شدید . یا به درمانگر حاذق تری مراجعه می کردید.
نباید تا الان خونریزی ادامه داشته باشد...
كارشناس مامايي فيروز

0000 نوشته شده:سلام کارشناس محترم
بازم بینهایت ممنونم
سلام زهره جون مبارکه به سلامتی عزیزم خیلی خوشحال شدم کاش زودتر خبر زایمانت رو میذاشتی :D انشاالله زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه :D پسمل داشتی دیگه؟ اسمش چیه؟
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

ممنون کارشناس محترم.
صبا جون باید ببخشید که دیر خبر دادم یه مدت اینترنت نداشتم پسرمم خیلی نا آرومه دل دردای بدی داره تازه چند روزه بهتر شده. اسمشا صدرا گذاشتم تو بارداریم خیلی این اسم دوست داشتم با هزار بدبختی شوشو را راضی کردم ولی نمیدونم چرا الان تا صداش میکنم ته دلم خالی میشه.همش میگم ای کاش یه اسم دیگه گذاشته بودم ...

0000 نوشته شده:ممنون کارشناس محترم.
صبا جون باید ببخشید که دیر خبر دادم یه مدت اینترنت نداشتم پسرمم خیلی نا آرومه دل دردای بدی داره تازه چند روزه بهتر شده. اسمشا صدرا گذاشتم تو بارداریم خیلی این اسم دوست داشتم با هزار بدبختی شوشو را راضی کردم ولی نمیدونم چرا الان تا صداش میکنم ته دلم خالی میشه.همش میگم ای کاش یه اسم دیگه گذاشته بودم ...
سلام زهره جوون
ایشاالله نامدار بشه و عزیز پدر مادر :P
چه اسم نازی!!!!!!!!!!!!!!!
من خیلی دوس دارم اسم صدرا رو :P
اصلا بهش فک نکن بپذیر که اسم شازده صدرا هستش و تنها اسمی که برازنده گل پسرته :P
و چیزی غیر از این رو به ذهنت خطور نده :P
ببوس صدرا جون رو :P :P
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

0000 نوشته شده:ممنون کارشناس محترم.
سلام زهره عزیز

خوبی؟ آقا صدرا خوبه انشاالله؟ ماه های اول خیلی برای پدر و مادر سخته همه به نوعی این سختی ها رو باید تحمل کنیم تا هم پدر و مادر هم بچه باهم اخت بشن و به روحیات هم عادت کنن. انشاالله که تنتون سلامت باشه این روزها هم میگذره و به سرعت هم میگذره امیدوارم دل درداش هم بهتر بشه عزیزم.

راستی اسمش که خیلی زیباس اتفاقا یکی از اسمهایی بود که من و شوشو در نظر داشتیم :mrgreen: ولی بعد مهدیار رو انتخاب کردیم. حالا که دیگه اسمش رو انتخاب کردین دلت رو صاف کن و از ته قلبت با رضایت صداش کن تا خودش هم بعدا اسمش رو دوست داشته باشه. به نظر من که خیلی اسم نیکویی هست :D
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

سلام خواهر من در تاریخ چهار اسفند زایمان طبیعی داشته بچه اوش بوده از اون تاریخ به بعد خونریزی داشته میزوپرستول و زیر زبانی ۶۰۰و۸۰۰میلی استفاده کرده مترژین یکبار به مدت ۴روز یک بار دیگر به مدت ۲هفته همراه با انتی بیوتیک حجم بقایا از ۲۷*۵۲شده ۲۶*۴۷چن تکه کوچک لخته کوچک ویه چیز الیاف مانند بعد از سونو دوم دفع شده الان فقط خونریزی شبها در حد یه پد ان هم نه پد کامل داره لطفا ممن را راهنمایی فرمایید

سلام عزیزم
متاسفانه نمی شود حدث زد که آیا با این خونریزی این باقی مانده هم دفع شده با نه
تشخیص در چنین وضعیت هایی فقط و فقط با درمانگر بالینی ست
فقط در این مدت فراموش نشود که قرص آهن مصرف شود
انتی بیوتیک جهت پیشگیری از عقونت
در صورت دیدن علائم عفونت نظیر تب و ترشحات چرکی و ... مراجعه فوری لازم است
مراقبشون هم باشید که ترجیحا تنها نباشند و ...تقویت شوند و ...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی پس از زایمان ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان