تحریح تخمک گذاری

کارشناس عزیز من تا 1 ماه دیگه به امید خدا میام.ایران.میخوام اونجا ازمایشات رو کامل انجام بدم و برای اینکه هر ماه به موقع پریود شم و خمک گذاری داشته باشم دارو بگیرم.ایا قرصی هست که کمک کنه به تخمک گذاری هر ماهه و در عین حال پریودم بشم؟چونکه این طور که فواصلش زیاده نمیتونم برنماه ریزی کنم.منون

آیا تخمک گذاری کردم؟

با سلام خدمت کارشناس عزیز.من تنبلی تخمدان دارم و 9 ماه اقدام به بارداری کردیم.5ماه روزی 2تا متفورمین میخورم وبا مدروکسی پروژسترون پریودم 28 روزه و منظم شده. در سیکل اخیرم برای اولین بار ترشحات شبیه به سفیده تخم مرغ در روز 13 تا 15 مشاهده کردم.ولی روز 17 و 18 لکه خونی داشتم.به نظرشما در این سیکل تخمگ گذاری داشتم؟
آیا امیدی هست که بدون مصرف لتروزول باردار شم؟ ‏‎ ‎
http://simingoli.blogsky.com

Re: تحریح تخمک گذاری

سلام کارشناس محترم.من دو ماه از قرص کلومفین استفاده کردم اما جوابی نگرفتم .پریودم منظم است و از لحاظ رحم مشکلی ندارم در ضمن ایران زندگی نمیکنم میشه راهنماییم کنید تقریبا یک سال هست که منتظرم باردار شم..ممنونم ازتون

اغلب توصیه می شود چنانچه برای شما تشخیص شروع داروهای کمک باروری گذاشته شده(به خصوص همین کلومیفن) تا 6 ماه ادامه دهید، اغلب افراد نتیجه می گیرند.
البته آنالیر اسپرم و هیستروسالپنگوگرافی برای تشخیص باز بودن لوله ها نیز از اقدامات تشخیصی لازم است
كارشناس مامايي فيروز

113 نوشته شده:سلام کسی هست جواب منو بده؟نمیدونم زمان تخمک گذاریم کیه؟22 ماه پ میشم. در حال حاظر هم از کیت استفاده میکنم اما وارد نیستم.مرسیییییییییی
اگر سیکل 30 روزه دارید از 16 تا 19 ام به تخمک گذاری محتمل تر است بنابراین از 13 ام سیکل استفاده از کیت را شروع کنید تا خط دوم چه روزی پررنگ شود. ...؟
كارشناس مامايي فيروز

با سلام من دوره هام 32 روزست .روز 14 سیکلم فولیکول 19 و 16 داشتم .سه دوره سیکلم با کیت تخمک گذاری 16 دورم دو خط ولی پایینی خیلی کم رنگ. 17 دورم دو خط هم رنگ . 18 دورم خط پایینی پر رنگ تر . 19 مثل 18 دورم الان من کی نزدیکی داشته باشم بهتره؟ ترشح 14 و 16 سیکلم دارم> دوره چهارمم به دلیل کیست 39 روزه شد من باید به دوره های قبل نگاه کنم یا دوره جدیدم؟ اصلا با وجود کیست تخمکی ازاد میشود؟

سلام کارشناس محترم خسته نباشید در مورد تخمکگذاری ی سوال داشتم؟
من سونو دادم دکتر گفت هردو تخمدانم دارای فولیکول های ریز محیطی است وهیچ تخمک غالبی ندارم و مشکوک به پلی کیستیکم . بهم لتروزول داده چقدر لتروزول به بالغ شدن تخمک کمک میکنه؟ از اینکه تخمک غالب ندارم میترسم اصلا دوست ندارم کارم به آمپول و دارو های مختلف برسه آیا امیدی هست؟ من خودم مربی ورزشم ولی نمیدونم چرا تنبلی تخمدان گرفتم

سلام عزیزم
اصلا از داروهای محرک تخمک گذاری نترسید
الان دیگه خیلی رایج است مصرفشون و نیاز افراد به اونها
خداروشکر خیلی هم خوب این گونه تنبلی تخمدان هم رو جبران می کند و تخمک گذاری فعال می شود
كارشناس مامايي فيروز

مامان اینده نوشته شده:با سلام من دوره هام 32 روزست .روز 14 سیکلم فولیکول 19 و 16 داشتم .سه دوره سیکلم با کیت تخمک گذاری 16 دورم دو خط ولی پایینی خیلی کم رنگ. 17 دورم دو خط هم رنگ . 18 دورم خط پایینی پر رنگ تر . 19 مثل 18 دورم الان من کی نزدیکی داشته باشم بهتره؟ ترشح 14 و 16 سیکلم دارم> دوره چهارمم به دلیل کیست 39 روزه شد من باید به دوره های قبل نگاه کنم یا دوره جدیدم؟ اصلا با وجود کیست تخمکی ازاد میشود؟
سلام
بله عزیزم اینطور نیست که لزوما با وجود کیست تخمک گذاری مختل شود
فولیکولهاتون هم که خوب بوده
از زمان سونوی روز14 به بعد یک شب در میان اقدام مناسب است
کلا همدر سیکلهای بعد اگر نمی شود همیشه سونوداشته باشید یک شب در میان اقدام کنید عزیزم (لااقل از 12 سیکل تا 20 ام)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان