Re: خدایا میشه این ماه به منم یه نی نی بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام رز وعسل عزیز
واقعاازراهنمایی هاتون متشکرم
خیلی ازاسترسم کاسته شد ولی بااین حال امپول افتادبرای ماه دیگه .
یه سوال دیگرهم داشتم که اگه کسی میدونه ج بده
من دیروز که روز17پری بود ترشح بی رنگ وبدون بو و نخ مانند(شرمنده) مشاهده کردم که تاحالانداشتم
کسی دلیلش رامیدونه؟
امکان داره باردارشده باشم؟

Zahra

سلام عزیزم این نشونه میتونه مربوط به تخمک گذاریتون باشه ایشاا... که باردارمیشی همین ماه ونیازی به آمپول نباشه ایشاا...
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

باسلام فراوان به رز عزیزم
ازمحبت های تومعتادسایت فیروزشدم وتابه اینترنت میرسم میام اینجا
ازلطفت بی پایانت ممنونم
راستی بچه ها
در صبح روزپری 19درسه سانتی نافم چیزی به اندازه ی گردو منقبض شد وبعدازچندثانیه رهاشد وچندین بار(5-6)این اتفاق افتاد ولی درشب همان ناحیه و روی تخمدان راستم(همان جایی که دستگاه سونورا دکتربرای تعیین سایزفولیکول می گذاشت) شدیدا وبه اندازه 5دقیقه مداوم تیرکشید وبعدهم ساکت شد ودرطول روز هم این اتفاق چندباری افتاد ولی نه به شدت شب.

علت این اتفاق ها چیست؟
ایابه درصدبارداریم دراین ماه ربطی دارد یابیماریدیگری گرفتم؟

هرکس میدونه کمکم کنه
Zahra

مامان زهرا نوشته شده:باسلام فراوان به رز عزیزم
ازمحبت های تومعتادسایت فیروزشدم وتابه اینترنت میرسم میام اینجا
ازلطفت بی پایانت ممنونم
راستی بچه ها
در صبح روزپری 19درسه سانتی نافم چیزی به اندازه ی گردو منقبض شد وبعدازچندثانیه رهاشد وچندین بار(5-6)این اتفاق افتاد ولی درشب همان ناحیه و روی تخمدان راستم(همان جایی که دستگاه سونورا دکتربرای تعیین سایزفولیکول می گذاشت) شدیدا وبه اندازه 5دقیقه مداوم تیرکشید وبعدهم ساکت شد ودرطول روز هم این اتفاق چندباری افتاد ولی نه به شدت شب.

علت این اتفاق ها چیست؟
ایابه درصدبارداریم دراین ماه ربطی دارد یابیماریدیگری گرفتم؟

هرکس میدونه کمکم کنه

سلام عزیزم خاهش میکنم :D :D :D
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام نازلی جونم ممنونم که این تاپیک رو بالا آوردی واقعا خوشحالم خداروهزار مرتبه شکر.... انشالله که همه منتظرا به زودی به آرزوهاشون برسن
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

nazli90 نوشته شده:ایشالله هر چه زودتر آزی جون خبر بارداریتو بزنی.کم پیدایی ها خانومی .امیدوارم که خوش و خرم باشی دوست دارم الهه
آزی جون بلاخره روزهای خوشی که منتظرش بودی هم رسیدن.دوست خوبم امیدوارم به سلامت این دوران رو سپری کنی.دوست دار و دعاگوی همیشگی تو الهه :P

سلام الهه عزیز آره خدارو شکر به آرزوم رسیدم ولی اصلا زندگی ندارم همش پادرد وسردرد تخمدان چپم هم درد داره وکلی اذیت میشم پاهام از تو لگن دمدمای صبح دیگه بیحس میشن
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

آزی نوشته شده:سلام الهه عزیز آره خدارو شکر به آرزوم رسیدم ولی اصلا زندگی ندارم همش پادرد وسردرد تخمدان چپم هم درد داره وکلی اذیت میشم پاهام از تو لگن دمدمای صبح دیگه بیحس میشن
سلام ازی جون انشااله بزودی دردهات کم میشه گلم به اون کوچولوفکرکنی دیگه هرچی درده فراموش میشه.
خدایا منم دوست دارم تواین ماه عزیزمامان بشم .ازمامان آزی هم میخوام برام دعاکنه :(

آزی نوشته شده:سلام الهه عزیز آره خدارو شکر به آرزوم رسیدم ولی اصلا زندگی ندارم همش پادرد وسردرد تخمدان چپم هم درد داره وکلی اذیت میشم پاهام از تو لگن دمدمای صبح دیگه بیحس میشن
سلام آزی جون .هر کی تو بارداریش یه مشکلاتی رو داره حالا تو که زمینه قبلیش هم داشتی ولی با دنیا اومدن بچه وقتی نی نی ات رو بغل میگیری هم دردها و غصه ها از یادت میره.امیدوارم دردهای تو هم بعد از بادراریت تموم بشن :P

تنها نوشته شده:
سلام ازی جون انشااله بزودی دردهات کم میشه گلم به اون کوچولوفکرکنی دیگه هرچی درده فراموش میشه.
خدایا منم دوست دارم تواین ماه عزیزمامان بشم .ازمامان آزی هم میخوام برام دعاکنه :(

سلام اعظم عزیز ... من ونینیم از خدا برات میخوایم که به زودی زود بارداربشی عزیزم موفق باشی
ارسال پست

بازگشت به “آمادگی برای مادر شدن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان