Re: کارشناس محترم لطفا کمکم کنید

سهیلا جون چرا نگرانی؟؟؟؟؟سرکلاژ انجام بدی خیلی برات بهتره دیگه خدانکرده بچه سقط نمیشه.من شنیدم میگن تا قبل از ماه 6 بارداری باید انجام داد وگرنه بعدش دیگه نمیشه.جای نگرانی وجود نداره عزیزم اصلا هم ترس نداره.انجام بده گلم تا انشالله بچه ات برات بمونه.

حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود.
خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود.
ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه.
گردنت را میشکست آنجا اگر عباس بود.

سلام

سهيلا نازنين

عمل سختي نيست و جاي نگراني نداره خانمي

روش عمل به اين صورت است كه بعد از بي حسي اپي دورال يا بيهوشي عمومي پزشك با نخ مخصوص دور تا دور دهانه رحم را مي دوزد و سپس دو سر نخ را به هم گره مي زند.

پس از اين مرحله ممكن است ترشحات خوني روشن تا چند روز وجود داشته باشد كه معمولا بعداز اين زمان به شكل ترشحات موكوسي در مي آيد و ممكن است تا پايان حاملگي ادامه پيدا كند. ضمنا توصيه مي شود از يك هفته قبل تا حداقل يك هفته بعد از عمل، نزديكي صورت نگيرد.
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

بعد از عمل اگر بخوای سزارین بشی همون موقع عمل باز مي كنن که اذیت نشی اما اگر بخوای طبیعی بیاری چند روز زودتر از موعد باز میکنن . كه به صورت سرپايي انجام ميشه .
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

سلام کارشناس عزیز یه سوال دارم لطفا سریع جواب بدین خیلی حیاتی من امروز 17 هفته باردارم و سونوگرافیم طول سرویکس 29 نشون داده نظر دکترم اینه که سرکلاژ کنم نظر شما چیه ؟ من خیلی میترسم دکترم گفتن فقط یه هفته وقت داری واسه سرکلاژ بعدش دیگه نمیشه انجامش داد اره؟ لطفا سریع جواب بدین دارم سکته میکنم

سلام سهيلا جون من سابقه زايمان ندارم ولي اگه نينيم ميموند الان ٦ ماهم بود عزيزم يه آشنا دارم هرچقدر بچه مي آورد سقط ميشد حتي دوقلوهم داشت ولي متاسفانه سقط شد تا دكتر نظرش اين بود كه بارداربشه وسركلاژ كنه چون نظرش اين بود كه دهانه رحم گشاده وجنين بعد از ٢ ٣ ماه نميمونه خلاصه سركلاژ كرد بعدشم استراحت مطلق بود اصلا بلند نميشد فقط موارد خيلي ضروري ونزديكي هم نداشت هيچ ... الان بچه اش دختره ويه سال وخورده ميشه الانم شنيدم بارداره دوباره الانم هيچ تكون نميخوره عزيزم نعمت الهي تو شكمته نترس خدا خودش نگه دارشه فقط هرچي دكتر ميگه گوش كن وتوكل كن به خدا موفق باشي عزيزم
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

سلام سهیلای عزیز من در18هفته گی سرکلاژ کردم برای من دیر شده بود این کار بین هفته 14 تا16انجام میشه و عمل روتینی هست اصلا ترس نداره حتما این کارو انجام بده منم طول سرویکسم کم بود عملش10دقیقه طول میکشه بعد باید استراحت کنی همین صبح تا بعداز ظهر بیمارستان نگه میدارنت موفق باشی خانوم
الهی به امید خودت ...ای خدای من...
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 28 مهمان