Re: کم تحرکی اسپرم همسرم و تاخیر دو دوزه پریودم

منکه از این ماه به بعد رو میخوام بیخیالش بشم همیشه هم منتظر پری باشم بی بی چک هم نمیزارم تا زیاد اعصابم خورد نشه و در آرامش باشم.تو هم همینکارو بکن.امیدت بخدا باشه وتوکل کن بخودش.برات آرزوی موفقیت میکنم

سایه 1370 نوشته شده:اخه من روز دوم پری رفتم سونو مشکلی نبود کلومیفن و دگزا و استرومارین مصرف کردم بعد روز سیزده رفتم چک فولی.فولی 22 داشتم دوتا امپول اچ س ج زدم و از فرداش دوفاستون خوردم.ی جورای خودم متوجه اراد شدن تخمکم شدم.حالا منظورم اینه ک با این شرایط احتمال دیر تشکیل شدن لقاح وجود داره؟و با این بتا احتمال بارداریم هست؟و اگه باشه نرماله؟
احتمال اینکه موقعی که می بایست تخمک گذاری و به دنبالش لقاح رخ نداده باشد و دیرتر باشد ، همچنان هست عزیزم و صفر نیست.
بتاتون فعلاً بارداری رو اثبات نمی کنه اما اگر بعدا بالا رود و بارداری باشد، دلیلی برای اینکه بگویید آنرمال است وجود ندارد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
دوست عزیزم باید دو برابر می شد و نشده و افزایش خوبی نداشته مسلما. اما شک قطعی به خارج از رحم وقتی ست که بتا بالای 1500 باشد و ساک داخل رحمی دیده نشود.
یک سونوی واژینال در مرکزی دقیق داشته باشید و تیتر بعدی بتا.فعلاً راه دیگری نداریم.
تشخیص با درمانگر شماست سایه جان!
كارشناس مامايي فيروز

سونو واژینال رفتم ن بارداری وجود داشت ن بارداری خارج رحمی.ی کیست23 م.م در مجاورت تخمدان چپ بود و رحم در نمای ساجیتال و میومتر هموژن مشاهده شد.
ایا در رحم مشکلی وجود داره؟و با این کیست من نمیتونم این دوره اقدام ب بارداری داشته باشم؟

دوست عزیزم اصلاً به 23 میلی متر که کیست گفته نمی شود بالای 30 میلی کیست است از نظر علمی. بنابراین اصلاً حائز اهمیت نیست.
اما نکته اینجاست که فرمودید کنار تخمدان.یعنی داخل تخمدان نبوده؟ در مورد اینکه این خودش به بارداری خارج از رحم و .. مربوط نباشد سونولوژیست مطمئن بود؟
تشخیص البته با درمانگر شماست عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

بله کارشناس محترم بارها سونولوژیست بررسی کرد و کیست در مجاورت تخمدان بود ن داخلش.و قطب جنینی ن در رحم و ن در داخل کیست هم مشاهده نشد.
من امروز دو تا امپول پروژسترون زدم تا پری شم اخه دیگه تاخیرم شد ده روز و هیج علایمی از پری نیس و نمیاد.راستش منم برا بارداری عجله دارم.
و اینکه این ماه فقط باید دس رو دس بذارم و ننتظر بمونم خیلی آزارم میده.
و دکتر بهم گفت پروژسترون بزنم و منتظر پری بمونم یک هفتع تا ده روز و اگه پری نیومد باز بتا بدم شاید تو این فاصله باردار بشم.اخه مگه میشع؟!!من اخرین پریودم ده اردیبهشت بود.حالا امروز نوزدهمه و روز دهم تاخیرم مگه ممکنه تو این فاصله باردار شم.مکه بارداری فقط موقع تخمک گذاری اتفاق نمیفته؟؟
و اینکه اگه تحت تاثیر این امپول من پری بشم دونوقت موقع تخمک گذاری من کی میشه و اینگه این ماه نمیتونم هاش س ج بزنم؟البته روز سیزده برم سونو و اگه فولی بالغ داشته باشم!
وای خیلی برا باردار شدن عجله دارم و اصلا نمیدونم چیکار کنم.نمیتونم بیخیال شم و این استرس هم خیلی داغونم میکنه کمکم کنید!!

خوب خیلی خوبه عزیزم .همین که از مثبت بودن در آمد خیالمون از خارج رحم و ... راحت می شه.
تجویز درمانگرتون هم صحیح است. در ضمن پریود هم که شدید(بعد آمپول) همون روند داروهای سیکلهای قبل ادامه پیدا می کنه و مشکلی نداره. یعنی سونو و سپس آمپول برای بلوغ نهایی تخمک و ...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان