کم تحرکی اسپرم همسرم و تاخیر دو دوزه پریودم

سلام کارشناس محترم
امروز با انجام از اسپرموگرام متوجه کم تحرکی اسپرم شدیم و همچنین با معابنه اورولوژیست متوجه واریکوسل خفیف!
ماه اول ک ب طور طببعی اقدام کردم باردار نشدم ماه دوم تحت نطر پزشکم کلومبفن و امپول هاش سی جی زدم.اغلب پری منظمی نداشتم ولی از موقعی ک اقدام کردم یعنی تو این دو ماه پری منظم بود.یعنی فروردین.و اردیبهشت دهم پری اومد اما این ماه دو روز تاخیر دارم.ایا با وجود این نتیجه اسپرموگرام احتمال بارداریم هست؟ضمنا دوفاستون هم مصرف کردم.لطفا جواب دقیق بهم بدین لطفاااا

اسپرموگرام همه چی نرمال بود الا این س مورد:
Motile sperms36.49
Progressive sperms29.31
Round cell1.59
هرسه رو ابنرمال اعلام کرده

Re: کم تحرکی اسپرم همسرم و تاخیر دو دوزه پریودم

صمنا دوبار بتا دادم منفی بود تا حالا و بی بی چکا همش منفی.روز پنج و هفت خرداد بتا زیر ده بود.با توجه ب دو ماه قبل ک دهم پری اومد این ماه دو روز تاخیر دارم.کلومیفن.دگرامتارون.استروژن.دوفاستون.امپول هاش سی جی دو عدد 5000در این دوره درمان استفاده کردم.

سایه 1370 نوشته شده:صمنا دوبار بتا دادم منفی بود تا حالا و بی بی چکا همش منفی.روز پنج و هفت خرداد بتا زیر ده بود.با توجه ب دو ماه قبل ک دهم پری اومد این ماه دو روز تاخیر دارم.کلومیفن.دگرامتارون.استروژن.دوفاستون.امپول هاش سی جی دو عدد 5000در این دوره درمان استفاده کردم.
اگر 1 هفته تاخیر ادامه دار تر شد باید آزمایش را تکرار کنید اما علی الحساب با بتای منفی، باید منتظر پریود باشیم(تا همان 1 هفته)
كارشناس مامايي فيروز

سایه 1370 نوشته شده:سلام کارشناس محترم
امروز با انجام از اسپرموگرام متوجه کم تحرکی اسپرم شدیم و همچنین با معابنه اورولوژیست متوجه واریکوسل خفیف!
ماه اول ک ب طور طببعی اقدام کردم باردار نشدم ماه دوم تحت نطر پزشکم کلومبفن و امپول هاش سی جی زدم.اغلب پری منظمی نداشتم ولی از موقعی ک اقدام کردم یعنی تو این دو ماه پری منظم بود.یعنی فروردین.و اردیبهشت دهم پری اومد اما این ماه دو روز تاخیر دارم.ایا با وجود این نتیجه اسپرموگرام احتمال بارداریم هست؟ضمنا دوفاستون هم مصرف کردم.لطفا جواب دقیق بهم بدین لطفاااا

اسپرموگرام همه چی نرمال بود الا این س مورد:
Motile sperms36.49
Progressive sperms29.31
Round cell1.59
هرسه رو ابنرمال اعلام کرده
سایه جان! سلام
تحرک اسپرم ها در این آزمایش پایین تر از رنج نرمال گزارش شده اما لزومآً در حدی نیست که بگوییم احتمال بارداری به طور طبیعی نیست.
اسپرمهای متحرک 36% است که باید بالای 50% باشد اما چون اسپرمهای متحرک پیش رونده 29% است (و بالای 25% است )خوب است و می تواند کمبود قبلی را جبران کند.
اما در کل برای جبران کمبود ممکن است متخصص ارولوژ دارو جهت تقویت تجویز کند.
كارشناس مامايي فيروز

سلام مجدد خدمت شما کارشناس محترم
امروز روز سوم تاخیرمه.تا صبح بی بی ها منفی بودن.اخر نتونستم طاقت بیارم باز رفتم بتا.تیترم 9.5 اعلام شد و رنج ازمایشگاه بیشتر از ده بود.بهم گفتن منفیه ولی اگه بخام از بارداری مطمئن شم در صورت تاخیر 48 س دیگر بتا رو تکرار کنم
حالا اگه من باردارم چرا روز سوم تاخیر مقدار بتا انقققققد پایینه
اگه نیستم چرا بتام پنج روز پیش 1 بود امروز شده نه و نیم
مهم تر از همه اینکه ایا امکان دیر تشکیل شدن لقاح و لانه گزینی مگه بعد امپول اچ سی جی ممکنه؟؟؟
با توجه ب این تیتر اگه من حامله باشمم حاملگی غیر عادیه دیگه درسته تو روز سوم تاخیر 9.5!!!!!
لطفا ب همه سوالام ج بدین خیلی نگرانم

نه عزیزم اگر باردار باشید دلیلی نداره به آنرمالی شک کنیم چراکه می تونسته تخمک گذاری دیرتر اتفاق بیافتد(و داروهای مصرفی تون هم ایجابی ندارند روی اینکه همان موقع تخمک گذاری رو سبب شده باشند)
باید صبر کرد
كارشناس مامايي فيروز

اخه من روز دوم پری رفتم سونو مشکلی نبود کلومیفن و دگزا و استرومارین مصرف کردم بعد روز سیزده رفتم چک فولی.فولی 22 داشتم دوتا امپول اچ س ج زدم و از فرداش دوفاستون خوردم.ی جورای خودم متوجه اراد شدن تخمکم شدم.حالا منظورم اینه ک با این شرایط احتمال دیر تشکیل شدن لقاح وجود داره؟و با این بتا احتمال بارداریم هست؟و اگه باشه نرماله؟
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان