Re: تفسیر عکس رنگی

KarshenaseMamaee نوشته شده:
سه‌شنبه 20 اسفند 1398, 9:39 am
سلام دوست عزیز
بهتر است در حال حاضر یک پماد موضعی کلوتریمازول از داروخانه تهیه کنید و استفاده کنید
سلام خدمت شما کارشناس محترم
من پریود شدم اما همچنان احساس عفونت ادراری می‌کنم،از امشب هم باید لتروزول مصرف کنم،میشه با بتادین خودمو بشورم؟
یک هفته چرک خشک کن مصرف کردم فایده نداشت،فنازوپریدین می‌تونم استفاده کنم؟تداخل دارویی با لتروزول نداره؟

سلام دوست عزیز
به هیچ عنوان خود درمانی را توصیه نمیکنم بهتر بود اول آزمایش ادرار انجام می‌دادید منتهی به دلیل شرایط خاص جامعه اول بتادین و فنا زو پیریدین را استفاده کنید در صورتیکه علائم عفونت ادراری همچنان ادامه داشت آزمایش انجام دهید مایعات فراوان هم بنوشید. فنا زو با لتروزول تداخل ندارد
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
پنج‌شنبه 22 اسفند 1398, 5:26 pm
سلام دوست عزیز
به هیچ عنوان خود درمانی را توصیه نمیکنم بهتر بود اول آزمایش ادرار انجام می‌دادید منتهی به دلیل شرایط خاص جامعه اول بتادین و فنا زو پیریدین را استفاده کنید در صورتیکه علائم عفونت ادراری همچنان ادامه داشت آزمایش انجام دهید مایعات فراوان هم بنوشید. فنا زو با لتروزول تداخل ندارد

ممنون از راهنمایی شما کارشناس محترم،دقیقا بخاطر شرایط به وجود آمده نمی‌رم دکتر،خیلی ممنون 😊

سلام خسته نباشید
من 20ام پریود شدم،22ام تقریباً قطع شد،26ام دکتر سونو انجام دادن گفتن در تخمدان سمت راست فولیکول دیده می شه،دیروز (28ام)ترشح همراه با رگه های خونی دیدم،میشه علت شو بفرمایید؟احتمال بارداری هست؟درضمن لتروزول مصرف کردم و همچنین عفونت ادراری دارم دارو مصرف می‌کنم
میشه لطفاً راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
اگر منظورتان ۲۰فروردین است احتمال بارداری به این سرعت بسیار کم است .دیده شدن فولیکول در آن تاریخ چندان مهم نیست مهم این است که در زمان مناسب فولیکول با سایز مناسب وجود داشته باشد.لکه بینی بین دو سیکل علل متفاوتی دارد مثل عفونت ،مشکلات تیروئیدی ،اختلالات هورمونی ،استرس و .....منتظر بمانید در صورتیکه که ماه آینده در موعد پریودتان تاخیر داشتید احتمال بارداری وجود دارد و باید تست بارداری انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید کارشناس محترم
دیروز رفتم آزمایش بارداری دادم،زده کمتر از یک،احتمال بارداری هست؟دوباره کی آزمایش تکرار کنم مطمئن بشم؟
هیچ وقت عددی غیر از صفر نبوده،به جز بارداری اولم
موقع بارداری دخترم هم اولین آزمایش 0,2 بود،سه هفته و سه روز از تاریخ پریودیم می‌گذشت
الان هم دو هفته تمام از تاریخ پریودیم هستم
زیر دلم خیلی درد داره نگرانم
میشه لطفاً راهنمایی کنید
آخرین ويرايش توسط 1 on Simin626995, ويرايش شده در 0.

سلام دوست عزیز
آزمایش را خیلی زود انجام داده اید .اواسط سیکل قاعدگی زمان تخمک گذاری است برخی خانمها در زمان تخمک گذاری برای مدت کوتاهی درد و شاید حالت تهوع را تجربه کنند.گاهی اوقات درد به دلیل عفونت لگن و یا عفونتهای ادراری است و اینکه برخی دردهای شدید باعث حالت تهوع میشوند
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از راهنمایی شما کارشناس محترم⁦ 🙏
فقط من دوباره می‌خوام تست بارداری بدم،اگه انشاالله مثبت باشه بعد از چهار روز عددش چقدر باید تغییر کرده باشه؟
می‌خوام بدونم اگه خدایی نکرده منفی بود دنبال درمان دل دردم برم
شرمنده مزاحمتون میشم 😅😊
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 83 مهمان