توصیه برای بارداری

با سلام به کارشناس عزیز
من دو سال است که اقدام به بارداری کردم و نتیجه ای نگرفتم بعد از سال اول به دکتر مراجعه کردم آزمایش هورمونی کامل دادند کمی پرولاکتینم بالاتر از نرمال بود که دکتر گفت مشکلی نیست AMH هم یک بود بعد از آن سونوگرافی های داخلی در زمانهای مختلف دوره انجام دادم که باز هم نرمال بودند آزمایش اسپرم هم همسرم انجام داد و طبیعی بود تا هفته پیش که عکس رنگی رفتم و باز هم جواب نرمال بود خیلی سردرگم شده ام با هر پریود ناامید می شوم و دلیلی هم نمی بینم به نظر شما اقدامهای بعدی من چه باید باشد. چه چیزهایی ممکن است مانع بارداری من شود و توصیه تان برای من چیست؟ در ضمن سابقه ناباروری در خانواده نداریم با همسرم فامیل نیستم و در حال حاضر 34 سال دارم
ممنونم

Re: توصیه برای بارداری

سلام مجدد
اگر سیکلهاتون کمی هم بی نظم است 1 بار دیگر در سیکل آتی، سونوی اثبات تخمک گذاری داشته باشید.
نسرین جان! اغلب زوج ها در همین سه فاکتور اصلی مشکل دارند که منجر به ناباروری می شود.
اقدامات بعد از این 3 فاکتور،بررسی مشکلات مربوط به سیستم ایمنی شما (اطمینان از نبود آنتی بادی ضد اسپرم)و اطمینان خاطر پیدا کردن از نداشتن نقص گردن رحم، نداشتن عفونت آن و نیز نرمال بودن ترشحات آن است.
كارشناس مامايي فيروز

Re: توصیه برای بارداری

http://pregnancyblog.rozblog.com/post/3

داروهای مصرفی خود را با پزشک مرور کنید: برخی از داروهای مفید برای لوپوس را می توان در زمان بارداری مصرف کرد و از مصرف بعضی دیگر باید خودداری کرد. در زیر لیستی از داروهای منع شده در بارداری آورد شده است:
ü وارفارین
ü متوتروکسات
ü سیکلوفسفاماید
ü لفلونامید
ü مایکوفنولات موفتیل
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان