آزمایشای بارداری

مدیران انجمن: KarshenaseMamaee, golenarges

مرضی
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

آزمایشای بارداری

پستتوسط مرضی » پنج شنبه 26 شهریور 1394, 7:30 am

با سلام خدمت کارشناس با صبر و حوصله. ممنون که همیشه گوش میدین.من چند وقت پیشم پیام دادم در مورد این که 9 ماه اقدامم و هنوز خبری نی سونوگرافی و اسمیر چند ماه پیشم مشکلی نشون نداد بهم گفتین برم پیش متخصص و سونوی واژینال بگیرم حالا میخواستم برم مشهد پیش متخصص خواستم قبلش آزمایشا رو بدم و ببرم پیشش.شما چه آزمایشای هرمونی رو پیشنهاد میکنید که شهر خودم بگیرم. در ضمن من دارای موهای ضخیم رو بعضی قسمتای بدنم هستم که میترسم مشکل هرمونی داشته باشم سابقا نداشتم سونو و یه آزمایش که داده بودم گفته بود چیزی نیست وبخاطر منطقه آب و هواییه میتونه عدم بارداری من ربطی به این قضیه داشته باشه اما پریودام منظم بوده جز ماه سابق که واقعا اذیت شدم واقعا ممنون که پاسخگوی استرس های ما هستید :|

نمایه کاربر
KarshenaseMamaee
كارشناس گروه بهداشتي فيروز
تماس:

Re: آزمایشای بارداری

پستتوسط KarshenaseMamaee » پنج شنبه 26 شهریور 1394, 8:41 am

سلام دوست عزیزم!
اگر پریود های منظم دارید احتمالش کم است . اما در هر صورت چنانچه مایل بودیدآزمایش هومرونی شامل : PROLACTIN.FSH.LH.TSH رو داشته باشید.(البته روز سوم پریود)
اگر هم قصد چکاپ دارید: قند و اوره و آزمایش ادرار و یا برخی ویروسهای لازم جهت چک پیش از بارداری را نیز انجام دهید(HIV.HBS Ag , HCV Ab)و در صورت تمایل انگل توکسو و ویروس cmv(سایتومگال) و VDRL(سفلیس)
كارشناس مامايي فيروز

مرضی
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط مرضی » شنبه 28 شهریور 1394, 3:13 am

ممنون از وقتی که برای استرسا و نگرانی های ما میذارید اگه بدونید چقدر کلافه شدم این 9 ماه اقدام پر از نگرانیه همه میگن خودت رو بیخیال بگیر استرس خودش مانع بارداریه مگه میشه بیخیال بود؟ !پس چیز خاصی نمیخواد ببرم پیش متخصص سونوی یا آزمایشی؟بازم تشکر التماس دعا

نمایه کاربر
KarshenaseMamaee
تماس:

پستتوسط KarshenaseMamaee » شنبه 28 شهریور 1394, 4:08 am

امیدوارم که به زودی و در بهترین زمان خبر خوش بارداری تون رو بدهید عزیزم.
همیشه به خودتون یادآوری کنید که کسانی که مانند شما این روزها را می گذرانند (حتی در همین لحظه) آنقدر زیادند که قابل بیان نیست. و از خدا بخواهید که بارداری سلامت و بی دردسری رو در بهترین زمان ممکن براتون قرار بدهد و یک فرزند سالم و صالح رو هدیه بگیرید و ...
اگر تمایل داشتید که قبل از مراجعه یک اقدام رو جلوتر انجام داده باشید همین آزمایشات هورمونی ضروری ست و گرنه سونو رو نزد خودشون اواسط سیکل ، جهت بررسی سایز فولیکولها و تخمک گذاری تون انجام می دهید.
كارشناس مامايي فيروز

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان