سلام

#1
با سلام من 24ساله هستم و از اول دردهاي قاعدگي داشته امو از دردهاي قاعدگي اي كه فقط در تخمدان چپ دارم رنج ميبرم باتوجه به صحبت دكتر كه بعد از ازدواج اين دردها ازبين ميرود اما متاسفانه هيچگونه بهبودي بعد از ازدواجم شكل نگرفته و حتي علاوه بر درد تخمدان چپ در دوران قاعدگي درد در تخمدان راست هم بوجود آمده،لطفا من رو راهنمايي كنيد آيا مشكل جدي است؟و بايد چكاركنم؟؟؟


Re: سلام

#2
سلام سمیرا جان البته که من کارشناس نیستم و ایشون بهتر می تونن راهنمای کنن ولی من تجربه خودم رو به شما می گم. جای نگرانی نیست ولی حتما پیگیری کن. من از وقتی یادم میاد درد قاعدگی داشتم همه می گفتن ازدواج کنی خوب میشی، خوب که نشدم هیچ روز به روز بدتر هم شدم ( 7ساله که ازدواج کردم ) دکتر زیاد می رفتم و همه می گفتن چیزی نیست اما من از درد اشک می ریختم کارم به تزريق مسکن می کشید تا اینکه به دلیل نازایی پیش یکی از دکترای خوب رفتم البته نازایی من ربطی به این قضیه نداره ها نگران نشی من لوله هام مشکل داشت ولی در عین حال تشخیص داد که پلیپ دارم و ضخامت رحمم زیاده( با وجودی که خونریزی مرتب و خوب داشتم ) قبل از عید عمل شدم و دیگه هیچ خبری از دردهای قاعدگی نیست. سرت رو درد آوردم ممکنه مشکل ما متفاوت باشه ولی اینا رو برات گفتم که حتما پیش یک دکتر خیلی خوب بری و بیخودی درد نکشی.

Re: سلام

#3
samira68 نوشته شده:با سلام من 24ساله هستم و از اول دردهاي قاعدگي داشته امو از دردهاي قاعدگي اي كه فقط در تخمدان چپ دارم رنج ميبرم باتوجه به صحبت دكتر كه بعد از ازدواج اين دردها ازبين ميرود اما متاسفانه هيچگونه بهبودي بعد از ازدواجم شكل نگرفته و حتي علاوه بر درد تخمدان چپ در دوران قاعدگي درد در تخمدان راست هم بوجود آمده،لطفا من رو راهنمايي كنيد آيا مشكل جدي است؟و بايد چكاركنم؟؟؟

سلام
اگر سونوی نرمال دارید و دردتون در حدی ست که به مسکن جواب می دهد ، اغلب جای نگرانی نیست و روتین است.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان