درد شدید در تخمدان

با سلام خدمت کارشناس محترم
من این ماه از روز 2 پری روزی 3 تا کلومفین خوردم و 4 تا آمپول اچ ام جی روزهای 6و 7 و 8 و 9 تزریق کردم. روز 11 رفتم سونو که سه تا فولی خیلی خوب داشتم 21 و 19 در سمت چپ و 18 در سمت راست. دوباره روز 13 رفتم سونو گفت آزاد شده و در هر تخمدان مایع آزاد دیده می شود. البته دوتا فولی 16 و 14 دیگه هم داشتم که دکتر گفت اونها دیگه به درد نمی خوره.
اما الان 3 روزه به شدت تخمدان هام درد می کنن.امروز روز 21 هستم و دوره های من 27 روزه است. اما امروز از شدت درد نمی تونستم بشینم. حتی دیشب از درد چند باز از خواب پریدم.
به نظر شما طبیعی هستن این دردا؟؟؟؟؟براثر چی هستن؟
نگران آسیب دیدن تخمدان هام هستم.
خیلی نگرانم و بدتر اینکه می ترسم باردار شده باشم و قرص مسکن استفاده نمی کنم...
لطفا سریع جواب منو بدین و منو از نگرانی در بیارین
ممنون

Re: درد شدید در تخمدان

با مصرف محرکها هنگامی که به دردزیر دل برخورد کنیم اول به تشکیل کیست فکر می کنیم اما سونوی شما خوب بوده و بعید است آن فولیکولها 3 سانت را رد کرده باشندو به کیست تبدیل شده باشند و تازه ایجاد درد هم کرده باشند. با این حال مسلم است که اگر درد تکرار شود و شدید باشید نیاز به پیگیری بالینی داریم.
كارشناس مامايي فيروز

Re: درد شدید در تخمدان

سلام دریا خانوم من هم الهه هستم کاربر جدید بهتون خیلی تبریک میگم بعد از 8 ماه صبوری.الهی سالم توی بغل بگیریش.خواستی بیا با هم بیشتر آشنا بشیم.من هم یه پسر 4 ساله دارم یه دختر میخوام .حالا که حامله ای واسه ما هم دعا کن.من فردا ساعت 10 صبح میام سایت دیگه .الان میرم کار دارم.
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 71 مهمان