عدم بارداری

با سلام
من 32 سال دارم و الان 7 ماهه دارم اقدام می کنم اما تا حالا نشده :cry:
پارسال ناخواسته باردار شدم و سقط کردم :oops:
تمامی آزمایشات دادم و همه چیز خوب بود. شوهرم اسپرم هاش یه کوچولو کم تحرکی داره
دو ماه پیش قرص کلومفین خوردم و آمپول اما فایده نداشت
به نظر شما مشکل من کجاست؟؟؟؟؟؟؟

Re: عدم بارداری

darya_anar نوشته شده:با سلام
من 32 سال دارم و الان 7 ماهه دارم اقدام می کنم اما تا حالا نشده :cry:
پارسال ناخواسته باردار شدم و سقط کردم :oops:
تمامی آزمایشات دادم و همه چیز خوب بود. شوهرم اسپرم هاش یه کوچولو کم تحرکی داره
دو ماه پیش قرص کلومفین خوردم و آمپول اما فایده نداشت
به نظر شما مشکل من کجاست؟؟؟؟؟؟؟
اینطور نیست که کلومیفن رو 1 ماه بخورید و نتیجه نگیرید باید چد ماه مصرف شود به علاوه ممکنه وضعیت الان تا سال قبل فرق کرده باشد با توجه به سن تون و 7 ماه اقدام مجدداً برای پیگیری اقدام کنید بد نیست عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از جواب ...
این ماه دکتر به من روزی 3 تا کلومفین داده از روز 2 تا 6 پری ...آمپول اچ ام جی داده روزهای 6 ، 7 ، 8 و 9 ...با امپول اچ سی جی که بعد سونو می گن..اما من خیلی نگرانم و همینطور با خوردن کلومفین توی تخمدانم درد دارم...
به نظر شما متفورمین هم بخورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه نگران نباشید عزیزم با همان سونوی فولیکول که وسط سیکل انجام می شود خود تخمدانتون هم از نظر نداشتن کیست بررسی می شود و اگر مورد آنرمالی باشد دارو کم یا قطع می شود.
اما در مورد متفورمین : تجویز با درمانگر شماست. وزن تون نرمال است؟
كارشناس مامايي فيروز

با سلام ممنون که جواب می دین..
آره من وزنم نرمال است اما تو این چند ماه اقدام 4 کیلو چاق شده ام....مشکل تیروئید داشتم کم کاری..که خوشبختانه رفع شده.البته قرص می خورم
الان روز 10 دوره هستم و فردا می رم سونو واسه اندازه فولی ..اما در هر دو تخمدان درد دارم...هنوز اقدام نکردم و خیلی هم نگرانم فک می کنم نکنه آزاد بشه بدون اقدام..اما خوب حالا فردا می رم.. توی هر دو تخمدان درد دارم...به نظر شما راه درمانی دیگه ای وجود داره؟؟
من حتی عکس هم گرفتم و مشکلی نداشتم اما خوب هنوز بارداری صورت نگرفته..خیلی نگرانم اندازه یه دنیا.......این همه آمپول و این همه هزینه امیدوارم این ماه جواب بده..
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 41 مهمان