لطفا هر چه زودتر جواب بدید (بارداری)

سلام دوستای گلم خسته نباشید
من 6 اردیبهشت پریودم بود که دو روزه پاک شدم بعدش کمر درد بی حوصلگی و سر سینه ام درد داشتم تا اینکه 16 پریودم لکه قهوه ای و خونابی داشتم کم بود که رفتم سونو وازینال دادم گفت رحمت خوبه تنها تخمک چپت فولیگول 6 میلی داره و اینکه خون دیده میشه احتمال میدم تخمک ازاد شده و نزدیکی داشته باش که همون شب نزدیکی داشتم بعدش باز لکه قهوه ای داشتم و کمر درد گرفتم الان 18 پریودمه سوالم اینکه احتمال داره من باردار باشم و از این به بعد باز نزدیکی داشته باشم مشکلی پیش نمی یاد؟ بعد از ان دیگه هیچ لکه و ترشحی ندارم.
سوال دومم اینکه چند روز بعد از نزدیکی میشه فهمید بارداری از طریق ازمایش خون ؟ خیلی دوست دارم بدونم باردارم یا نه نمیتونم صبر کنم تا موقع پریودم میخوام برم ازمایش خون بدم نظر شما چیه
متشکرم

خدایا نظرت برنگردد

Re: لطفا هر چه زودتر جواب بدید (بارداری)

سلام
دوست عزیز! اگر قرار باشه آخرین پریودتون رو همین 6 اردیبهشت محسوب کنیم برای سنجش بارداری حتی با آزمایش باید لااقل تا 3 خرداد صبر کنیم بلکه هم تا همان 6 خرداد.
اما همین پریود اردیبهشت شما هم اینقدر کم و غیر عادی بوده که بخواهیم آخرین پریودتون رو فروردین حساب کنیم و 6 اردیبهشت هم لانه گزینی و الباقی لکه بینی های ابتدای بارداری(که البته اگر این فرضیه دوم را در نظر بگیریم 1) باید آزمایش خون شما اهمین الان هم بارداری را مثبت نشان دهد 2) برای قطع لکه بینی شیاف پروزسترون شروع کنید.
پس یک آزمایش بارداری دهید ودر صورت مثبت بودن به درمانگر جهت آزمایشات بارداری و شیاف و فولیک اسید مراجعه کنید و هفته ی بعدش هم سونو انجام دهید.
اگر هم نفی بود ناچاریم تا 6 خرداد صبر کنیم تا پریود بعدی رخ دهد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 44 مهمان