آیا تخمک گذاری با لکه بینی همراه

سلام دوست خوبم
یادتون هست ،میگفتم حدود ده روز به پریودم لک بینی دارم؟ (لک یا ترشحات صورتی)
این مورد بار سوم هست که تکرار میشه و دقیقا هر سیکل در همین زمان مشخص
وقتی علائم تخمک گذاری رو دارم ، ترشحاتم با لک بینی همراه میشه و بعد از 2 روز قطع میشن.
من سیکل قبل هم که دکتر رفتم ،گفت چیزی نیست و طبیعیه. حتی معاینه هم شدم اما گفت
چون 2 روز بیشتر نمیمونه و مثل سیکل قبل توی روزهای مشخصی اتفاق می افته چیز نگران کننده ای نیست.
الان که دقت می کنم ، می بینم با روزهای تخمک گذاریم همزمان میشه ، یعنی در هر سیکل که تخمک گذاری من روز های 12 یا 13 هست ، این ترشحات روزهای 14 و 15 هستن و من روز 25 سیکل همیشه پریود میشم.
الان سه دوره هست که اینجوری شدم.
به نظر شما این لکه ها یا ترشحات میتونن نشونی از تخمک گذاری باشند؟

با تشکر از جوابهای کامل شما: شیدا

بله شیدای عزیزم
هم یادمه و هم با این الگوی لکه بینی به علاوه ی بررسی بالینی هم که شدید، اولین احتمال محکم: لکه بینی مربوط به تخمک گذاری و وضعیت هورمونی این زمان می باشد و نشانه ی بسیار خوبی هم می باشد.
شیداجان! از اینکه دوباره از حالتون مطلع شدم خوشحالم.
موفق و کامیاب باشید.
به خدا می سپارمتون
كارشناس مامايي فيروز

خیلی ممنون دوست خوبم
امیدوارم نتیچه ی خوشحال کننده ای از این تخمک گذاری بگیرم :wink:
میدونید از این می ترسم که به مهر ماه نزدیک بشیم و من هنوز بار دار نشده باشم
چون اون موقع 1 سال گذشته و حسابی باید همه چیز رو جدی گرفت.
دوستتون دارم(برام دعا کنید ، شایسته حمل بار امانت الهی بشم)

من هم امیدوارم عزیزم.
فقط کافیه از خدا بخواهیم و به صلاحمون باشه و گرنه ا صدم ثانیه برای حل مشکلمون کافیه چه برسه به 4 ماااااه !
دعاتون می کنم شما هم دعام کنید دوست خوبم...
كارشناس مامايي فيروز

با سلام.حدود ده روز به پریودم لک بینی دارم (لک یا ترشحات صورتی) و مدت 1 هفته ادامه داره دلیلش چی میتونه باشه.زن حامله ممکنه تا 4 یا 5 ماه پریود منظم داشته باشه لطفا کمکم کنین ممنونتون میشم.

سلام نه عزیزم نهایتا! تا 2-3 سیکل آنهم با الگویی کاملاً متفاوت و شک برانگیز و نه طبیعی.
صبا جان تشخیص خونریزی غیر طبیعی با درمانگر بالینی ست اما برای اطلاع از علل آن به لینک زیر مراجعه بفرمائید:
http://www.firooz.com/modules.php?name= ... &highlight
در پناه خدا
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام نه عزیزم نهایتا! تا 2-3 سیکل آنهم با الگویی کاملاً متفاوت و شک برانگیز و نه طبیعی.
صبا جان تشخیص خونریزی غیر طبیعی با درمانگر بالینی ست اما برای اطلاع از علل آن به لینک زیر مراجعه بفرمائید:
http://www.firooz.com/modules.php?name= ... &highlight
در پناه خدا
ممنون از راهنماییتون چون در دوران نامزدی هستم واقعا از بابت بارداری نگران بودم،در مورد لکه های صورتی من هیچ درد یا نشونه دیگری جز این خونابه ها ندارم و ماه خیلی خیلی پر استرسی رو گذروندم پر استرس ترین روزای عمرم،ممکنه دلیلش استرس باشه؟اخه قبلا که خیلی زیاد تحت فشار عصبی قرار میگرفتم لکه هایی می دیدم البته در حد یکی 2 بار ولی این بار حدود 1 هفته است که ادامه داره.بازم ممنون از سایت خوبتون که نگرانیم رو بر طرف کردین.

صباجان! بله استرس به راحتی می تواند در چنین شرایطی تاثیر گذار باشد اما اگر لکه بینی شما ادامه دار شد توصیه می کنم یک مراجعه بالینی برای اطمینان خاطر داشته باشید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام ببخشید که من مدام با سوالاتم مزاحم میشم چون به 2 دلیل نمیتونم حضورا مراجعه کنم لکهایی که میدیدم بعد 1 هفته تموم شد و منتظر بودم 27 ابان پریود شم اما تا امروز نشدم و هیچ علایمی از شروع پریود تو خودم نمیبینم ممکنه همون لکها پریود باشه اخه خیلی کم بود و اصلا درد شکم و کمر رو نداشتم چون پریودهای من همیشه سه روز اول شدید و با درد زیاد شکم و کمر همراهه ممنون میشم لطف کنید و بازم راهنماییم کنید.

دوست عزیزم شما دچار نامنظمی قاعدگی و لک بینی شده اید و لازم است جهت بررسی های پاراکلینیک بیشتر حتما حضورا مراجعه کنید !و علاوه بر معاینه بالینی سونوگرافی حتما انجام دهید !
كارشناس مامايي فيروز

با عرض سلام
من 37 سال دارم و 2 سال هست که ازدواج کردم
من 20 مرداد پریود شدم و می دانم که باید 20 شهریور پریود بشوم ولی خواستم بدونم سیکل قاعدگی من 31 روزه هست و در این صورت روز 15 پریودم روز تخمک گذاریم است؟
خواهش می کنم منو راهنمائی کنید آخه روز 12 و 14 و 16 پریودم نزدیکی داشتم تا باردار بشوم
در صورت بارداری لکه بینی لانه گزینی چندم پریودم خواهد بود؟
لطفا منو راهنمائی کنید

Re: آیا تخمک گذاری با لکه بینی همراه است؟

سلام وقت بخیر من از فردا زمان تخمک گذاریم شروع میشه البته این زمان و با ماشین حساب الکترونیکی محاسبه کردم چون پریودیم نا منظم هست الان طبق اون محاسبات من ترشحات قهوه ای کمرنگ دارم ،ایا این اتفاق برا تخمک گذاریم هست ؟؟؟خواهش میکنم جواب بدید :?

سلام.دوستان گلم من ۵ روز ازپریودیم میگذره امروز و توی ترشحاتم خون دیدم.
الان چهارسال ونیمه ازدواج کردم و بچه میخوام اما چندبار اقدام کردیم نشده میخواستیم فردا که روزتخمک گذاریمه اقدام کنیم اشکال نداره؟
توروخدا راهنماییم کنید

سلام دوستان گلم
من امروز ۵روز ازپریودیم میگذره ولکه بینی داشتم البته درترشحاتم. ۲۵ سالمه وچهارسال ونیمه ازدواج کردم. بچه میخوایم میخواستیم فردا که روز تخمک گذاریمه اقدام کنیم بنظرشما اشکال نداره؟ چندبار اقدام کردیم نشده
لطفا راهنماییم کنید
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان