لطفا راهنمايي ام كنيد

من امروز از صبح زير دلم درد ميكنه البته نه خيلي شديد و طولاني با توجه به اينكه بايد 5 يا 6 روز ديگه پريود بشم به نظر شما اين علامت پريوده؟من 9 فروردين پريود شدم و 8 روزه پاك ميشم و سيكلم 28روزست .خيلي نا اميدم لطفا مثل هميشه سريع پاسخ بدهيد.با تشكر. :(

سلام
صدرای عزیز !دامنه ی علل درد زیر دل وسیع است و به شکل غیر بالینی هم نمی شود تشخیص گذاشت.
با این حال درد زیر دل که مربوط به پیش از قاعدگی باشه، معمولاً در هر فردی یک الگوی خاص داره که خودش می تونه تشخیص بده این درد از همان درد است یا خیر(بدون در نظر گرفتن زمان آن) پس اگر احساس می کنید این درد، شبیه همان دردی ست که پیش ا زقاعدگی داشتید احتمال داره این سیکل به هر علتی، زودتر قاعده شوید.
از طرفی این درد همونطور که گفتم می تونه علل دیگری نیز داشته باشه مثل عفونت، یک اسپاسم یا گرفتگی و یا هر نوع دل دردی که به بارداری مربوط باشه...
پس اولاً جای ناامیدی نیست ثانیاً اگر خودتون رو آماده کنید که اگر این سیکل هم پریود شدید با آرامش خیال برای سیکل های بعد اقدام می کنید و مطمئن باشید در بهترین زمان باردار می شوید.
هر قدر آرام تر و خونسرد تر باشید بهتره دوست عزیزم.
به خدا می سپارمتون
كارشناس مامايي فيروز

از اينكه پاسخ هاتون سريع و دلگرم كننده است متشكرم . من هميشه 20 روز از سيكلم ميگذره دردي مشابه پريودي دارم .بعضي ها ميگن درد تخمك گذاريه ولي يه هفته به پريودي ممكنه تخمك گذاري انجام بشه ؟هميشه يك هفته بعد از اين درد پريود ميشم در ضمن من 4 ماه پيش همه ي آزمايشاي قبل از بارداري رو انجام دادم و عفونتي نداشتم پاپ اسميرم يه كانديدياز جزيي رو نشون داد كه اونم با دارو رفع شد پس نميتونه از عفونت باشه ضمنا اين درد كاملا برام شناخته شدست كه يك هفته قبل پري مياد.لطفا راهنماييم كنيد بازم ازتون عذر ميخوام كه اينقدر مزاحم ميشم :oops:
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 45 مهمان