Re: چند قدم تا مادر شدن ..... هورااااااااااااااااااااااااااا

ونوس جون چطوری؟؟ ونوس جون واسه من یه روز مونده تا مادر شدن فردا روز پریمه پری من 26 روزه اس.. وروز 23 زیر شکمم وتخمدانهام درد میکردن و پاهام حالت پری شدن درد دارن وروز 23 نفخ شکم داشتم ولی الان یکم بهترم و سردرد هم داشتم .... خدایا یعنی میشه .. الهی شکرت :( :( :( :( :( :(
آخرین ويرايش توسط 1 on آزی, ويرايش شده در 0.

خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

قربونت ونوس جون نه میترسم هرچی خدا بخواد فردا روز پریمه اگه پریود نشدم بعدش شاید بذارم یعنی اینا از علائم بارداری هست؟؟؟خدایا چشم انتظارم ... ونوس جون انشالله به حق این ماه خدا به زودی نی نی سالم تو دلت بذاره عزیزم...... فردا ساعت 11:30 باید پریود شم
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

maryam20016 نوشته شده:سلام چطوری آلماجوون چه خبر؟عزاداریات قبول حق
سلام عزيزم از حالم خبري ندارم .خبري نيست گلم.
عزاداري تو هم قبول انشالله حاجت روابشي .
يا ارحم الراحمين ويا اكرم الاكرمين

maryam20016 نوشته شده:ایشالاخودتم زودی حاجت روابشی دوست گلم جواب آزتم ایشالابه حق امام حسین مثبت بشه
انشالله يعني ميشه خدا جون من فردا برم جواب مثبت بگيرم .
خيلي حالم خرابه دلم گرفته مريم جون.
يا ارحم الراحمين ويا اكرم الاكرمين

آلما جون من پادرد كشتم مطمئنم فردا پريود ميشم چون قبل پري پادرد ميگيرم توسقط قبلي هم همينطور بودم پادردشديد داشتم وخونريزيم شروع شد......خدايا اين ماه نشد لااقل ماه بعد كمكم كن كمر همت ميبندم خدايا..... تازه من اين ماه فقط يه بار اقدام داشتم ودكترگفت شانس بارداري خيلي كمه

آزی نوشته شده:قربونت ونوس جون نه میترسم هرچی خدا بخواد فردا روز پریمه اگه پریود نشدم بعدش شاید بذارم یعنی اینا از علائم بارداری هست؟؟؟خدایا چشم انتظارم ... ونوس جون انشالله به حق این ماه خدا به زودی نی نی سالم تو دلت بذاره عزیزم...... فردا ساعت 11:30 باید پریود شم

آزي نازنينم ممنون از دعاي قشنگت .

عزيزم توكل بخدا هرچي اون صلاح بدونه ولي پا درد هم از علائم بارداري مي تونه باشه گلم :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان