لیلا

سلام.من تازه به جمع شما دوستان اومدم.مشکل جدیدی پیداکردم خیلی نگرانم.خواهشمندم کمکم کنید..من 12روز بعداز پریود بعدیم میخام اقدام به بارداری کنم.این ماه 13روز پریودم رفتم سونو واژینال.نوشته تصویری به نفع فولیکول غالب دیده نشدو بزرگترین فولیکول به قطر10 در تخودان چپ رویت شد..یعنی چی؟یعنی بچم دختر میشه یا اصلا بچه دار نمیشم :( :( :( :( :( :(

desy نوشته شده:سلام.من تازه به جمع شما دوستان اومدم.مشکل جدیدی پیداکردم خیلی نگرانم.خواهشمندم کمکم کنید..من 12روز بعداز پریود بعدیم میخام اقدام به بارداری کنم.این ماه 13روز پریودم رفتم سونو واژینال.نوشته تصویری به نفع فولیکول غالب دیده نشدو بزرگترین فولیکول به قطر10 در تخودان چپ رویت شد..یعنی چی؟یعنی بچم دختر میشه یا اصلا بچه دار نمیشم :( :( :( :( :( :(
سلام.من تازه به جمع شما دوستان اومدم.مشکل جدیدی پیداکردم خیلی نگرانم.خواهشمندم کمکم کنید..من 12روز بعداز پریود بعدیم میخام اقدام به بارداری کنم.این ماه 13روز پریودم رفتم سونو واژینال.نوشته تصویری به نفع فولیکول غالب دیده نشدو بزرگترین فولیکول به قطر10 در تخودان چپ رویت شد..یعنی چی؟یعنی بچم دختر میشه یا اصلا بچه دار نمیشم Sad Sad Sad Sad Sad Sad

سلام عزيزم من اصلا تو اين مورد سررشته ندارم ولي اگه جواب مطمئني ميخواي به خانم كارشناس پيغام خصوصي بذار ايشون اگه وارد سايت شن حتما جوابتونو ميدن..
در ضمن به جمع دوستان فيروزه اي خوش امدي. :wink:

سلام عزیزم . تو تازه شروع کردی پس زیاد وقت داری . سونو نشون میده که فولیکولت هنوز بالغ نشده و یعنی واسه این که یک فولیکول بالغ بشه و تخمک که اماده لقاح هست رو ازاد کنه، باید سایزش بالای 18 باشه.تخمک بین 18 تا 25 ازاد میشه. پس از نظر تغذیه کاملا به خودت و شوهرت برس تا دفه بعد تخمک بالغ تری داشته باشی.خدا رو چه دیدی شایدم با همیت تخمک باردار شدی پس به اقدامت یک شب در میون ادامه بده. البته نظر خانم کارشناس به همه ارجحیت داره.به امید خبرای خوش از تو.راستی چند سالته؟ چند وقته ازدواج کردی؟

سلام گلم فولیکولات خوب رشد نکرده احتمالا دکترت به شما دارو تحریک تخمکگذاری میده تا انشاالله ماه بعد فولیکولهای خوبی داشته باشی و زود مامان شی
البته شما باید مینوشتی که پریودیهاتم چندروزه هست تا خانم کارشناس بهتر کمکت کنه
اگه پریودیهات منظمه ودوره اش 30به بالاست احتمالا زود سونو رفتی
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

Re: لیلا

desy نوشته شده:سلام.من تازه به جمع شما دوستان اومدم.مشکل جدیدی پیداکردم خیلی نگرانم.خواهشمندم کمکم کنید..من 12روز بعداز پریود بعدیم میخام اقدام به بارداری کنم.این ماه 13روز پریودم رفتم سونو واژینال.نوشته تصویری به نفع فولیکول غالب دیده نشدو بزرگترین فولیکول به قطر10 در تخودان چپ رویت شد..یعنی چی؟یعنی بچم دختر میشه یا اصلا بچه دار نمیشم :( :( :( :( :( :(
سلام دوست عزیزم به جمع دوستان فیروز خوشامدید!
سایز فولیکول کمک به تشخیص اینکه تخمک گذار رخ می دهد یا خیر و اگر می دهد زمانش کی است کمک می کند.و فعلآً به تعیین جنسیت ارتباطی ندارد.
اما باید دانست که سیکل شما چند روزه است؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان