قرص سیپرو کامپاند

سلام این ماه دومه که مصرف قرص سیپرو روبرایدرمان کیستم شروع کردم ولی الان 12 روز از پاکی پریود قبلیم میگذره که لکه بینی پیدا کردم من قبلا هم اماه قرص خورده بودم بعداز 6روز دوباره پریودشده بودم بهنظرتون قرصهاروادامه بدم یا بزارم پری بیاد 6تا قرص دیگه مونده :(
آخرین ويرايش توسط 1 on naji, ويرايش شده در 0.

سلام کارشناس محترم من 2 دوره قرص سیپرو رو مصرف کردم الان بعداز 6 روز از پاکیم دوباره میخوام پریود شم ایا این از عوارض این قرصه یا من فقط به این قرص حساسیت دارم ترشحاتم زیاد شده و خونابه ای تیره واینکه اگه من 5 پری برم سونو مشخص میشه که کیستم رفع شده

ناجی جان! این قرصها در اصل تنظیم کننده هستند و قرار نیست که سیکل رو بی نظم کننند یا خونریزی رو زیاد اما اگر در بیماری به این نتیجه برسیم که با دو دوره مصرف سیکل پریودهاش بیش از حد به هم نزدیک شده باید دارو رو قطع کنیم. روز 3 پریود بهترین زمان برای این سونو است که هنوز فولیکولی رشد نکرده است.از عدم بارداری مطمئن هستید؟ پریودتون طبیعی بود عزیزم؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام من هنوز لکه بینی قهوه ای دارم 3 روز میشه هیچ قرصی هم مصرف نکردم این دوره لکه فقط همراه ترشحاتم هست و موقع ببخشید دستشویی هیچ لکی ندارم حتی موقع خشک کردن خودم فقط روی نوار بهداشتی که میزارم لک درست میشه

لکه بینی که شما ذکر می کنید ممکنه اصلاً به داروتون مربوط نباشه و ناشی از عفونت یا .. باشه در هر حال همانطور که پیشتر عرض کردم اگر اثبات شود خونریزی رحمی شما با مصرف این دارو بیشتر شده ممکنه 2 سیکل قطع آن به شما توصیه شود.(البته توسط درمانگر بالینی تون)
كارشناس مامايي فيروز

سلام ممنون که بالاخره جواب دادین من 3دوره مختلف 1بار حوالی فروردین 1دوره ازاین قرص خوردم که بعد6روزبعداز پاکی مجدد پریود شدم,ودوره بعدش دیگه خونریزی نداشتم ودورهام 56 روز شد والان هم2 ماه مصرف کردم که در ماه اول 6روز بعداز پاکی 6روز لکه بینی داشتم ومصرف قرص رو ادامه دادم تا تموم شد والان که قرصهام تموم شده مجدد بعداز 6روز از پاکی مجدد پریود شدم که شبیه روزهای اخر پریودیه شاید من به این قرص حساسیت دارم یا چیز دیگه ایهست لطفا کمکم کنیدمن میخوام برم سونو ولی گفتم اگه هفته دیگه برم بهترنیست ایا دورهام روباید از این پریود در نظر بگیرم تا 14 دوره برای سونو فولیکول یا کیست برم من به خاطر بعد مسافت نمیتونم 2 بار برم سونو
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 76 مهمان