من تنبلی تخمدان دارم هرکی میتونه

سلام بچه ها من تنبلی تخمدان دارم قرص پروژسترون فقط مصرف کردم چند اخرین بار چند ماهه چیش خوردم 3،4 ماهی منظم بودم اما الان که تو اقدام واسه بارداری هم هستم عقب زدم ازمایشم دادم منفی شد ترخدا هرکی اطلاعاتی در اینباره داره کمک کنه

سلام عزیزم
قرص پروژسترون برای تنظیم پریودی می باشد.وقتی پریودت تنظیم شد دکتر برای رفع تنبلی تخمدان بهت دارو میده.وقتی برای بارداری اقدام میکنی اغلب پریودت عقب و جلو میشه.اصلا جای نگرانی نیست.بخاطر این مساله نگران نباش که کاملا عادیه.موفق باشی

سلام شادی عزیز منم تنبلی تخمدان دارم دکترم به من قرص کلومفین داد تاتخمدانهام فعال بشه ولی تاثیری نداشت لتروزول داد کمی فعال شدولی دکترم گفت خوب جواب نداده عکس رنگی گرفتم مشکلی نداشتم منم پروزسترون مصرف میکردم تاپریودیم مرتب بشه که بعد فهمیدم که باردارم به خاطرلکه بینی که داشتم توی هفته 7سقط شدبه نظرمن زیرنظر دکتری باش که متخصص نازایی باشه اگه عقب میندازی امکانش هست که بارداربشی من 3ماه پریودنشدم ولی بعدش آزمایش دادم مثبت بودویک ماهم بودناراحت نباش وسعی کن که استرس نداشته باشی اگه اضافه وزن داری حتماکم کن چون خیلی به باردارشدنت کمک میکنه.شرمنده خسته شدین.

سلام عزیزم

جدای ازاینکه بایدپیگیری بکنی

من یکی ازدوستام بهم توصیه کردکه تامیتونی ازکنجدسفیداستفاده کن

برای تنبلی تخمدان هاخوبه میگفت من خودم هرروزیه مقداری میریختم کف دستم ومیخوردم

الان توماه9بارداریش

فرزندش هم پسره

:P

انشالله که زودبرطرف میشه توکلت به خدا

سلام عزیز
فقط ورزش
من که دکتر ترسونده بودتم که تنبلی دارم 5 ماه رفتم باشگاه و بعد که رفتم سونو بدون هیچ دارویی وقعا بدون دارو هیچ اثری از تنبلی نبود خداروشکر
آرام باش، توكل كن، تفكر كن، سپس آستين ها را بالا بزن، آنگاه دستان خدا را خواهي ديد كه زودتر دست به كار شده است. امام علي (ع)

Re: من تنبلی تخمدان دارم هرکی میتو

shadi098 نوشته شده:سلام بچه ها من تنبلی تخمدان دارم قرص پروژسترون فقط مصرف کردم چند اخرین بار چند ماهه چیش خوردم 3،4 ماهی منظم بودم اما الان که تو اقدام واسه بارداری هم هستم عقب زدم ازمایشم دادم منفی شد ترخدا هرکی اطلاعاتی در اینباره داره کمک کنه
سلام
شادی جان! در چست دیگرتون هم عرض کردم که : اگر تنبلی تخمدانتون توسط آزمایش و سونو مسجل شده برای سرعت در موفقیت در بارداری ، باید با درمان هم سیکلتون منظم شود هم محرک تخمک گذاری(در صورت نیاز) مصرف کنید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 95 مهمان