Re: سلام خانم کارشناس

amirhosein نوشته شده:سلام الیس جونو صفیه جون .خوبین؟ نی نی خوبه؟ چه خبر؟ این روزا خیلی دیر میگذره نه؟منکه خیلی از شبها نشسته میخوابم.
الیس جون سونو منم سر امیر اخرای بارداری عقبتر بود.من 40هفتم 30شهریور بود ولی سونو 7مهر زده بود .مال خیلیها اینجوری میشه . راستی وزن نی نی چطوره؟ شما چی صفیه جون؟ایشاالله هر دوتون یه بارداری سالمی رو تا اخر پشت سر بزارین . برا منم دعا کنین .
راستی شما ها هم احساس میکنین به شکمتون نی نی فشار میاره یا نه؟
سلام سمیه جون خودت خوبی؟ ممنون ما خوبیم اره این روزا واقعا دیر میگذره راستی هفته چندی؟من اخرین بار که رفتم سونو2کیلو بود سمیه جون اره خیلی فشار میاره من اصلا شبا خواب ندارم :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: بعضی شبا از بس درد دارم میگم الانست که دنیا بیاد حالا نمیدونم خدا چی میخواد ایشالله که به سلامتی بغلش کنی سمیه جون :P
آخرین ويرايش توسط 1 on safiyieh, ويرايش شده در 0.
وخدایی که در این نزدیکی است ..............

alis_khoob نوشته شده:سلام صفیه جون خیلی ممنون شما هم خوب هستیناگه خدا بخواد انشا... طبیعی
دیروز که سونو بودم چرخیده بود وسفالیک شده بود ودکتر گفت دفغه بعد که اومدی معاینه لگتی می شه تا مطمن تر بشیم که می تونی طبیعی زایمان کنی یا ته

سمیه جون انشا.. که سلامتین منم شبا تا ساعت 2 بیدارم واز اون به بعد از 1 ساعت تا 1 ساعت تو راه دستشویی هستم
این دفعه که رفتم سونو گفت که وزنش 2600 است ولی نمی دونم خوبه یا نه

من 3 روزیه که هیلی درد تو پاهام وکشاله رانم دارم به سختی می تونم پاشمو بشینم شماها هم این جوری هستین؟
من تو این ماه روزی 2 یا 3 بار شایدم بیشتر شکمم سفت میشه بفد از چند ثانیه خوب می شه
انشا... همگی با هم زایمان راحتی داشته باشیم
الهی امین :P
سلام الیس جونم خوبی؟ چه خبرا؟ایشالله که به سلامتی زایمان میکنی تاریخشو برات دوباره عوض نکردن؟ کیه؟من ایندردا به کنار الیس جون شکمم هم بد جور درد داره تازه الان 3هفته میشه که دستام بی حسن روز به روزم بی حس تر میشن نمیتونم باهاشون کاری انجام بدم :cry:
وخدایی که در این نزدیکی است ..............

سلام صفیه جون نه تاریخش همون 7 ابانو گفته برا طبیعی
شکم منم از اول بارداری درد می کنه نمی دونم درد خود رحممه یا دل درد می گیرم
شما هم طبیعی می خوابن زایمان کنین ایا معاینه لگنی شدین شاید هفته بعد واسه من انجام بدن
در مورد دستام هم بازو بستنش سختر شده مثل اینکه چند صفجه مشق نوشتم :mrgreen:
انشا... شما هم زایمان راحتی داشته باشین :P
یا امام حسین کمکم کن

منم بد نیستم تاریخ زایمانمو 7 ابان گفته ولی چون طبیعی می هوام شاید یکم زودتر یا دیر تر بشه
ولی خیلی می ترسم همه می گن سزارین کنم ولی همه جی رو سپردم به خدا هر چی صلاح می دونه اونو برام رقم بزنه
برام دعا کن
از طرف من نازنین زهرا خانمو ببوس
یا امام حسین کمکم کن

منم مثل توخیلی میترسیدم...وحشت داشتم.شوهرادم خیلی میتونه ادمواروم کنه ولی برامن کسی جز مادرم وخترخاله ام نگران نبودن.دخترخاله ام قبل من زایمان طبیعی کرد.میگفت اصلابه وحشتناکی که تعریف میکنن نبود.میگفت حتی موقع تولد بچه وعبورش نفهمیدم.درداشم میگیره و ول میکنه فقط بایدروحیه داشته باشی.من انقد داغون بودم که سزارین انتخابی شدم.ناراضی نیستم ولی ازعوارضش ادم میکشه...امیدوارم عاقبتش خیرباشه برات
سوره انشقاق رو مداومت کن درخووندنش برا تسکین دردای زایمان و راحت شدنش خیلی موثره وهمچنین سوره ی مریم
موفق باشی گلم

سلام خانم کارشناس خسته نباشید :
من امروز وارد هفته 38 شدم که دیروز این سونو رو انجام دادم میشه برام در موزدش توضییح بدین
در سونو گرافی انجام شده خاملگی با یک جنین زنده ومتخرک با ضربان شلب منظم با ریت 171 در دقیقه دیده می شود

قرار جنین فعلا طولی وسر در پایین قرار دارد
سن خاملگی با معیار bpd=90و fl=70 میلی حدود 36 هفته 1 روز است
جفت قدامی گرید 3 ومقدار امنیوتیک در حداقل نرمال است afi=11 cm
نمره پروفیل بیوفیزیکال جنین با احتساب
تنفس :حداقل 30 ثانیه تنفس مداوم=2
حرکت: حداقل 3 بار حرکت تنه یا اندامها =2
تونوسیته :حداقل یک مورد بلکسیون لا اکستانسیون با برگشت به وضیعت نرمال=2
مایع: وجود یک پاکه مایع امنیوتیک با عمق بیش از دو سانتی متر =2
عدد 8 از 8 است

حانم کارشنای چرا سونو 1 هفته کوچک نشان داده است؟
چراهمیشه سونوهام ضربان فلب نسبت به سونو های قبلی کمتر میشد ولی این دفعه ضربان قلب جنین زباد شده است؟
ایا گرید 3 تو این سن بارداری نرمال است؟
مقدار مایع حداقل نرمال ایست یعنی حداقل ممکن است وباید چکار کنم |؟
ونتیجه بیوفیرکال نرمال است؟
خیلی ممنون
یا امام حسین کمکم کن
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 84 مهمان