سلام خانم کارشناس

سلام خانم کارشناس خسته نباشید
من دکتر رفتم گفت از 3 الی 7 پریود کلومیفن مصرف کنم وروز 13 یا 14 پریود یک سونگرافی انجام بدم من این دوره مصزف نمی کنم چون اقداماتم به ماه رمضون می افته می خوام دوره بعد مصرف کنم که داروهایی که می خورم اقدام هم داشته باشم .راسنی خانم دکتر من کلا 3 ماهه که افدام کردم که این ماه چهارمه ایا مصرف این فرص برام زود نیست ؟ضمنا من pco هم دارم :?: :?:

یا امام حسین کمکم کن

خیلی ممنون خانم کارشناس بله من برای منطم شدن پریودم مدروکسی پروژسترون مصرف می کنم.
واقعا از راهنمایتون ممنون.انشالله به حرمت این روز های عزیز به تمامی حاجتاتون برسین. :P
یا امام حسین کمکم کن

سلام شفق جون از اشناتون خیلی خوشحال شدم انشالله به این زودیا خبر مامان شدنمونو به همدیگه بگیم :lol: :lol:
راستی شفق جون من 3 دوره است که اقدام کردم ودوره 4 کلومیفن برام تجویز شده ولی می خوام تو دوزه 5 کلومیفن مصرف کنم چون دوره 4 ماه رمضونه اصلا شوشو بعد از افطار نای صحبت کردنو نداره چه برسه اقدام.اگه هم اقدام داشته باشیم یه شبه که اونم حیفه که کلومیفن مصرف کنم
امروز هم 11 پریودمه :roll: :roll: :roll:
یا امام حسین کمکم کن

سلام آلیس جون
منم مشکل شما رو دارم pco هستم اما حدود 1 ساللی است که تنظیم شده ک متاسفانه از زمانی که تو اقدام رفتم دوباره بهم خورده اما کیست وجود نداشت تا اینکه دکترم برام کلومیفن تجویز کرد که متاسفانه برای من کیست ایجاد کرد و هنوز ازبین نرفته و پری عقب افتاده که باید امپول بزنم منم گذاشتم بعد از ماه مبارک امپول بزنم تا بعد از ااون وباره تو اقدام برم.
در ناامیدی بسی امید هست

باشه عزیزم.ولی من زیر دلم تیرمیکشه.بعضی وقتا تخمدان راستم بعضی وقتا چپ.منم تو مصرفش دودل بودم ولی دل به دریا زدم ببینیم چی میشه.انشالله که این دفعه بگیره.راستی الیس جون میگم شما هم اون وقتایی که اقدام داری و پری میشی جلو میندازه؟

سلام سوگل جون منم یکمی می ترسم ولی چاره ای نیست می خوام امتحان کنم .راسنی ادم کی می فهمه که تبدیل به کیست شده یا نه.
انسالله به زودی مامان بشی عزیزم
یا امام حسین کمکم کن

سلام شفق جون چون من برای منطم سدن پریورام مدروکسی مصرف می کنم خیلی وقتها 30 روزه است ولی این دوره 2 روز جلو انداختم راستی کلومیفنو که مصرف کردی 14 پریود رفتی سونگرافی ؟
یا امام حسین کمکم کن

نه الیس جون من زیاد اهل دکتر رفتن نیستم.حالا اینم انتظار نداشتم کلومیفن بده واسه همین دودل بودم که این قرصو بخورم یا نه؟اخه میدونی من ماه قبل برای چک کردن اینکه ایا کیست دارم یا نه؟که البته به اصرار خودم بود به دکتر گفتم برام سونو بنویسه که روز 10ام پری رفتم فولیکولم اندازش 16 بود که دکتر گفت خوبه و تا چند روز دیگه بزرگتر میشه.این دفعه نمیدونم دکتر بر چه پایه ای این قرصو داد؟البته کیستم ندارم اما الان تو درونم چی میگذره خبر ندارم :wink: من تا اینجا عوارضی به این قرص نداشتم شما چی؟

در ضمن من از زنداییم که کارشناس مامایی هستش پرسیدم گفت با یه بار استفاده کیست نمیشه.البته خدا نکنه اینطوری بشه چون من مشکلی نداشتم اگه بخواد کیستم بشه میرم دکترمو خفه میکنم که بدوم سونو بهم اون قرصو داده :wink: من تو یه تاپیکی خوندم سوگل جون گفته تخمداناش کیست ساز بوده.

شفق جون من هنوز کلومیفن مصرف نکردم ماه بعد مصرف می کنم انشالله منم مثل شما عوارضی نداشته باشم به امید خدا این ماه مامان میشی :lol: :lol:
یا امام حسین کمکم کن

سلام شفق جون قابل توجه شما من فقط یه بار استفاده کردم اونم شبی یکی قبل ازذاون هیچ کیستی نداشتم چون دقیقا هفته قبل از اینکه سونو فولیکول بدم سونو دادم که هیچ خبری از کیست نبود اما زمانی که دارو مصرف کردم و روز 14 پری سونو واژینال انجام دادم بیش از اندازه بزرگ شده بود طوری که هنوز پری نیومده و امشب آمپول زدم تا بیاد.
عوارض برای من به غیر از کیست دردهای شدید زیر شکم و لکه بینی به طوری که 2 روز خونریزی داشتم و 2 روز پاک شدم و دوباره لکه بینی پیدا کردم و هر بار اینقدر دردم شدید بود که مجبور شدم اورژانسی سونو بدم تا ببینم مشکل چیه که هنوز کیست ازبین نرفته .و فعلا نباید از کلومیفن استفاده کنم .
در ناامیدی بسی امید هست

سلام سوگل جونم.اخخخخخخخخخییی انشالله به زودی خوب میشی.والله من که نمیدونم درونم چی میگذره ولی خدا رو شکر علایمی ندارم فقط گاهی اوقات تخمدانام خفیف تیر میکشه.راستی خونریزیهات کی شروع شد وسط سیکلت؟
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 80 مهمان