Re: سلام خانم کارشناس

سلام صفیه جونم خیلی ممنون خوب هستیم
من تقربیا 3 هفته ای می شه که تکوناشو حس می کنم بیشر صبح ها تازکیها وقلی به پشت دراز می کسم وبه شکمم نگاه می کنم تکوناشو میبینم مثل نبض ولی بیشتر ار اون
راستل از سینه های شما هم مایعی خارج می شه اقریبا 3 هفته است که من اینجوری شدم خیلی نگرانم ؟
یا امام حسین کمکم کن

شکر خدا که خوبید خوشحالم اصلا نگران نباش الیس جونم من 1ماهه ترشح از سینم دارم اولاش مث قطره های اب بود الان تقریبا به رنگ شیر اینا طبیعیه دیگه به هر حال مامان شدی دیگه داره برا نی نیت اماده میشه تا بهش شیر بدی ایشالله
وخدایی که در این نزدیکی است ..............

کارشناس عزیز سلام. خواهر من یک مقدار اختلال هورمونی داشته دکتر قرص اتیسترون بهش داده از شب 5 عادت ماهانه خورده و الان 11 شبه که لک میبینه دکترش گفته که شبی دو عدد بخوره تا قطع بشه این لک بینی نظر شما چیه ایا طبیعی هست این مورد و با مصرف شبی دوتا مشکل حل میشه و مشکل خاصی پیش نمیاد یا بهتره اصلا نخوره. البته داخل جعبه قرص توضیح داده که عوارض این قرص لکه بینی بین قاعدگی است. شما چه نظری دارین

سلام
خیر قرصی که ذکر می کنید همان سیپروترون است که کلاً به اغلب کسانی که تنبلی تخممدان سیا سیکل بی نظم و اختلال هورمونی دارند تجویز می شود. اگر در سیکل بعد هم همزمان با مصرف لکه بینی داشت احتمالا این دارو کافی نیست و باید تغییرش داد
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم کارشناس خسته نباشید
من تفریبا 10 روز است با عرض معضرت در واژنم احساس عجیبی دارم حس می کنم از داخت یه چیزی یه بیرون مثل حباب می ترکه که تا به امروز اینجوری نشده بودم که اخساس بدی است وهم اینکه ببخشین بعضی وقتها م ق ع د م درد می کنه و هم اینکه بالی م ع ق د یه استخوانی است که بعصی وقتها موقع نشستن وپا شدن درد می کنه لطفا منو راهنمایی کنید خیلی ممنون
یا امام حسین کمکم کن

سلام الیس جون.درد پشتت مربوط به دنبالچته نگران نباش . بخاطر بزرگ شدن شکم ستون فقرات انحنا پیدا میکنه و این مشکل پیش میاد . منم سر امیر حسین این درد رو تجربه کردم . منتظر دردای بعدیشم باش عزیزم تازه اول راهی :lol:
شفق جون من تو بارداری قبلیم اصلا از سینه هام ترشح نداشتم ولی سر این دومی از خیلی وقت پیش ترشحات سینم شروع شده . اتفاقا سر امیر شیر خوبی هم داشتم .
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

shafagh نوشته شده:سلام دوستان و خانم کارشناس.امیدوارم همگی خوب باشین.یه سوال داشتم من الان تو هفته 19 هستم ولی من از سینه هیچ ترشحی ندارم ایا طبیعیه؟
سلام
نداشتن آن هم غیر طبیعی نیست عزیزم
چه بسا یک مادر در بارداری اول این حالت را دارد و در بعدی ندارد.
كارشناس مامايي فيروز

alis_khoob نوشته شده:سلام خانم کارشناس خسته نباشید
من تفریبا 10 روز است با عرض معضرت در واژنم احساس عجیبی دارم حس می کنم از داخت یه چیزی یه بیرون مثل حباب می ترکه که تا به امروز اینجوری نشده بودم که اخساس بدی است وهم اینکه ببخشین بعضی وقتها م ق ع د م درد می کنه و هم اینکه بالی م ع ق د یه استخوانی است که بعصی وقتها موقع نشستن وپا شدن درد می کنه لطفا منو راهنمایی کنید خیلی ممنون
استخوان بالای مقعد باید توسط ارتوپد معاینه شود اما در مورد واژنتون اگر حالتی شبه خروج گاز اما از واژن را حس می کنید و اغلب پس از نزدیکی ست طبیعی ست اما اگر حس دیگری دارید باید بالینی بررسی شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 49 مهمان